Światy 68 i 69 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
powinno być równo po 50 % światów z limitem i bez , w innych sytuacjach występuje taka jakby "dyskryminacja" zwolenników jednej czy drugiej opcji według mnie ;)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Do goscia od lvl:

Oblicz sb, to proste.
powiedzmy patrzysz w lk na zelazo.
powiedzmy, ze:
lvl 2 kosztuje 510 zelaza, daje 4 atakow.
510 = 2lk
2*130=260
260/4=65
wiec powyzej sie opyla.
z tym, ze trzeba wziasc pod uwage to, ze lvl up nie daje sury, a 2lk tak^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser165813

Guest
Zgadzam się - zwolenników limitu jest tyle samo co jego przeciwników. Więc dlaczego światów z limitem nie ma tyle, co bez limitu? Tak byłoby chyba uczciwie względem statystyk, nie sądzisz? Od kiedy powstał limit, czyli od świata s55 wyszły o ile mnie oko nie myli tylko 2 światy bez limitu (nie chce mi się sprawdzać, ale chyba tylko s60 i s66). 2 światy bez limitu na 13 światów z ograniczeniem - czy to nie jest przesada? My naprawdę nie chcemy innym narzucać swoich ustawień... Tylko chcemy, by był wybór. Nasz głos niezadowolenia jest głosem troski o projekt plemiona.pl, który leży nam na sercu, ponieważ tak lubimy tą grę. Administracja na pewno się stara i chcą dobrze, ale wydaje mi się, że częściej przytrafiają im się błędne decyzje, niż te dobre. Ale to wszystko spowodowane jest traktowaniem nowych światów jak swój prywatny folwark, zamiast tworzeniem ich z dedykacją dla graczy...


//edit

A tak żeby zakończyć pozytywnym akcentem... Fajnie, że zmieniono liczbę graczy na wyższą ze względu na prośby graczy. To jak promyk słońca wychodzący zza chmur :). Oby słońce nie zaszło z powrotem za chmury, lecz wyszło i pokazało pełnię swego piękna przy okazji powstawania kolejnych światów ;).

Na to pytanie może ci tylko odpowiedzieć administracja ale to może być związane z tym, że chyba kiedyś powstawał jakiś projekt o zmniejszenie ilości godzin przesiadania przed komputerem dzieci i młodzieży. O ile dobrze pamiętam w grach takich jak Metin 2 czy coś takiego postać po iluś tam godzinach miała się męczyć i być przez kolejne kilka gdz niezdatna do gry. Nie wiem czy administracja z tej okazcji wystawia więcej światów z limitem niż bez. Coś mi się również obiło o uszy, że 60 świat miałbyć ostatni wgl z farmieniem ale widzę, że jest podobny 66 tylko z funkcjami premium. Ogólnie nie wiem co wy macie do limitu. Wiem, że poprzez limit ciężko odskoczyć od innych ale czy to takie ważne ? Bo chyba o prędkość gry wam nie chodzi przecież tu jest całkiem wysoka 1,6 przy sporym eko i wyfarmionym limicie można całkiem szybko podbijać nowe wioski. Nie piszę to na swoim przykładzie bo obecnie nie pracuję i mam dużo czasu, ale może niektórzy muszą wstawać o 6 czy 5 rano do pracy i nie ma ich przez następnych kilka godzin normalnie na świecie bez limitu w takim czasie można odskoczyć od tych pracujących o sporą ilość pkt i wojska. W przypadku limitu spokojnie można wywiązywać się, że swoich obowiązków prywatnych i nie odstawać od reszty. Według mnie stworzenie limitu to najlepsze co mogło wyjść w plemionach i nie uważam aby z tego powodu plemiona miały upaść. Wręcz przeciwnie teraz gra jest ciekawsza nie ma już sytuacji gdzie top1 ma kilkadziesiąt tysięcy pkt przewagi nad top2. W przypadku limitu można spokojnie grać samemu bez copka i nie odstawiać od innych mogę podać jeszcze 15 podobnych argumentów dlaczego cieszę się, że 69 świat będzie z limitem i tych światów jest więcej niż światów bez limitu. Na pewno jest sporo zwolenników światów bez farmienia ale wydaje mi się, że jeżeli to dobrzy grajkowie to na 100% poradzą sobie i przy takiej specyfice, na moje oko mogłoby wejść kilka zmian owszem Morale paczki to trochę przesada ale przecież każdy ma równe szansę nikt przecież nie jest wybijany do góry przez administrację. Grajmy cięszac się grą a nie wiecznym narzekaniem bo i to zaczyna robić się nudne.
 

DeletedUser157137

Guest
Jak dla mnie ograniczenie mogłoby być nawet mniejsze. Proszę cie nie zabieraj głosu za innych pempkiem świata nie jesteś wydaje mi się, że zwolenników limitu znajdzie się tyle samo co ich odpowiedników. Administracja już i tak poszła nam na rękę za co im serdecznie dziękuję. Nie ma co prosić o rzeczy niemożliwe i nie każdemu pasujące. Ja np nie widzę sensu zmian w limicie farmienia

chcesz limitu zapraszam an 68. Od kiedy zostal wprowadzony limit mialy wychodzic swiaty tandemowe, jeden z , drugi bez. Wiec zamilcz
 

DeletedUser142069

Guest
@Geheimnisvolle Ritter

Kiedyś już duużo na ten temat pisałem, więc zamiast się powtarzać wrzucę po prostu linki do kilku swoich poprzednich postów. Chcesz to przeczytaj, nie to nie... Jeśli tego nie zrozumiesz, to ja już Ci nie pomogę ;). Opisałem tam dlaczego wolę światy bez limitu - bo wcale nie dlatego, że jak powiedziałeś na tych bez limitu mogę się wybić w pkt ;). Ale to już jest straszny offtopic, więc może zejdźmy z tego tematu.

Klik1
Klik2
Klik3
 

DeletedUser165813

Guest
chcesz limitu zapraszam an 68. Od kiedy zostal wprowadzony limit mialy wychodzic swiaty tandemowe, jeden z , drugi bez. Wiec zamilcz

Polak równie dobrze 69 może być z limitem a 68 bez dlaczego funkcje premium miały by być na świecie z limitem ?

złoty poczytam poczytam, żeby tu nie spamować ale zrozum, że gra jest robiona nie tylko pod jednostkowych graczy lecz pod wszystkich graczy. Równie dobrze tyle samo argumentów co ty podałeś mogę podać ja. Tylko jest jeden problem bo wychodzą dwa światy lecz jeden jest z funkcjami premium i któryś by musiał przyjąć te ustawienia a zarówno ja tak jak i ty nie chciałbyś grać na świecie z funkcjami premium.
 

DeletedUser157137

Guest
Polak równie dobrze 69 może być z limitem a 68 bez dlaczego funkcje premium miały by być na świecie z limitem ?


Przeczytalem tylko ten fragment Twojego posta. Odpowiedz jest krotka i prosta , a rowniez podkresla to ze nie wiesz co sie wokol Cb dzieje

swiat 66 - flagi ,funkcje premium , bez limitu
swiat 67 - limit farienia i tyle


Tak wiec zamiana :)) JAk jest po rowno zwolennikow. Lepiej przestan pisac w tym temacie bo tylko sie pograzasz
 

DeletedUser159420

Guest
No już widzę s69 :). A niech się komuś zdarzy nie dopilnować wioski gdzie ma grubasy, tak na etapie 100 wiosek... I niech jakiś typ wbije Ci do wioski 500lk i uwali 4 grubasy... i 500 paczek (45kk surki) czart poniósł... Przy limicie 700k masz już po grze :).

Co? Po grze? hehe widze, że dla ciebie 3 godziny straty to katastora. MASAKRA Czekam na jakiś świat bez limitów i morali.
 

DeletedUser

Guest
Dziekuje rowniez jako szary gracz, ciesze sie, ze administracja wysluchala prosb graczy. Oznacza to, ze mimo wszystko macie na uwadze opinie graczy i ten temat "dyskusja" nie jest tworzony bez sensu. Pozdrawiam, I Boy.
 

DeletedUser

Guest
Nareszcie wychodzi świat który mi pasuje, zobaczymy ten 69 świat ;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
10-poziomowe techno przy ograniczonym dostępie do surowców to naprawdę nie najlepszy pomysł

Przypomnę fakt, którego chyba większość nie zauważyła - świat 69 będzie miał podwyższoną prędkość, więc mimo limitu farmienia dostęp do surowców nie będzie aż tak bardzo ograniczony. :)
 

DeletedUser165813

Guest
Przeczytalem tylko ten fragment Twojego posta. Odpowiedz jest krotka i prosta , a rowniez podkresla to ze nie wiesz co sie wokol Cb dzieje

swiat 66 - flagi ,funkcje premium , bez limitu
swiat 67 - limit farienia i tyle


Tak wiec zamiana :)) JAk jest po rowno zwolennikow. Lepiej przestan pisac w tym temacie bo tylko sie pograzasz

Chyba jednak ty nie wiesz co się dzieje na 67 nie ma wcale farmienia ;pp to nie jest świat z limitem :)
 

DeletedUser157137

Guest
Przypomnę fakt, którego chyba większość nie zauważyła - świat 69 będzie miał podwyższoną prędkość, więc mimo limitu farmienia dostęp do surowców nie będzie aż tak bardzo ograniczony. :)

Czlowieku czy Ty wiesz w ogole co piszesz ?? Widac ze nie masz doswiadczenia w grze. Aczkolwiek powiem tak :

speed 1.5 nie tyczy sie tylko eko ale takze wszystkich budynkow. Wiec surowcow proporcjonalnie do budynkow/wojska bd tyle samo co na swiecie ze speedem 1. Co innego bylo by gdyby zostalo przyspieszone samo EKO a pozostale wspolczynnkiki byly 1. A co do farmienia. Grajac okolo 7-8 dni Gracze wyfarmiaja 1kk surki. Wiec co Ty gadasz o duzej ilosci surowcow. Jezeli nie grasz i niestety nie masz pojecia o grze to przynajmniej uszanuj jakies normy. Okey nie masz pojecia o grze jestes dobry od strony informatycznej czy jakiejs tam nie wnikam , wiec ustaw dwa swiaty ale tak by kazdy znalazl cos dla siebie.


Pozdrawiam



P.S.
Chyba jednak ty nie wiesz co się dzieje na 67 nie ma wcale farmienia ;pp to nie jest świat z limitem :)


Limit farmienia = 0 .... <Zalamka>
 

DeletedUser165813

Guest
Czlowieku czy Ty wiesz w ogole co piszesz ?? Widac ze nie masz doswiadczenia w grze. Aczkolwiek powiem tak :

speed 1.5 nie tyczy sie tylko eko ale takze wszystkich budynkow. Wiec surowcow proporcjonalnie do budynkow/wojska bd tyle samo co na swiecie ze speedem 1. Co innego bylo by gdyby zostalo przyspieszone samo EKO a pozostale wspolczynnkiki byly 1. A co do farmienia. Grajac okolo 7-8 dni Gracze wyfarmiaja 1kk surki. Wiec co Ty gadasz o duzej ilosci surowcow. Jezeli nie grasz i niestety nie masz pojecia o grze to przynajmniej uszanuj jakies normy. Okey nie masz pojecia o grze jestes dobry od strony informatycznej czy jakiejs tam nie wnikam , wiec ustaw dwa swiaty ale tak by kazdy znalazl cos dla siebie.


Pozdrawiam



P.S.


Limit farmienia = 0 .... <Zalamka>

Świat z limitem farmienia a bez farmienia to duża różnica nie szukaj dziury w całym. Nie podoba się nie graj nikt ci nie każe :)
 

DeletedUser157137

Guest
Świat z limitem farmienia a bez farmienia to duża różnica nie szukaj dziury w całym. Nie podoba się nie graj nikt ci nie każe :)

swiat z limitem farmienia jest to ograniczenie do x>0 i x<y

Swiat bez farmienia jest to ograniczenie x = 0




Pozatym trzeba byc obiektywnym... mowisz ze jest 50% zwolennikow farmienia wiec neich bd swiat dla nich. A ktos kto nie chce farmic pogodzi sie zarowno z Ograniczeniem totalnym lub takim jak na swiecie 68 czy proponowanym na 69... ;/
 

DeletedUser165813

Guest
swiat z limitem farmienia jest to ograniczenie do x>0 i x<y

Swiat bez farmienia jest to ograniczenie x = 0

heheh śmieszne. Szkoda z tobą dyskutować bo cały czas będziesz dociekał swojego dobra wygrałeś hehe ale twoje argumenty są żałosne nawet podyskutować na poziomie nie można. Dobranoc miłej gry ;)
 

DeletedUser157137

Guest
heheh śmieszne. Szkoda z tobą dyskutować bo cały czas będziesz dociekał swojego dobra wygrałeś hehe ale twoje argumenty są żałosne nawet podyskutować na poziomie nie można. Dobranoc miłej gry ;)


Rozbawiles mnie. Zostalo Ci to przedstawione za pomoca matematyki ktora jest dla Cb jak czarna Magia. Tez zastanowil mnie fakt ze z kazydm swoim postem zaprzeczsz sam sobie przyokazji pograzajac sie :


wydaje mi się, że zwolenników limitu znajdzie się tyle samo co ich odpowiedników.

Wiec jeden swiat z farmieniem , drugi bez jest to dla mnie i wszystkich oczywiste.


Chyba jednak ty nie wiesz co się dzieje na 67 nie ma wcale farmienia ;pp to nie jest świat z limitem :)


Limit farmienia wynosi 0 ...




Niech ludzie ocenia Cie sami. Ja Cie ocenilem ale chcac to napisac niestety moj post uleglby kasacji a ja dostalbym warna.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Czlowieku czy Ty wiesz w ogole co piszesz ?? Widac ze nie masz doswiadczenia w grze. Aczkolwiek powiem tak :
speed 1.5 nie tyczy sie tylko eko ale takze wszystkich budynkow. Wiec surowcow proporcjonalnie do budynkow/wojska bd tyle samo co na swiecie ze speedem 1. Co innego bylo by gdyby zostalo przyspieszone samo EKO a pozostale wspolczynnkiki byly 1.

Doświadczenie w grze to jedno, a znajomość matematyki i logiki do drugie.
Bo pominąłeś jeden "szczegół": ceny zostają na poziomie 1. Więc surowców BĘDZIE proporcjonalnie więcej. Czy to Ci się podoba czy nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry