Światy 68 i 69 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Dokładnie, zgadzam się z tym w zupełności, ciekaw jestem czy osiągną byś na tych światach z nieograniczonym farmieniem tyle co z 5-10 copikami. No a później to co nabiłes dziel kolego na tyle osób co grało na koncie, gdyż to nie ty grałeś lecz pare osób i to nie jest odzwierciedlenie twojej gry, lecz waszej. Ciekawe czy cały czas byś wyfarmiał limit grając samemu na koncie, no ciekawe ciekawe.

yyyy s55 z limitem farmienia
s60 - gralem sam
s47 gralem sam


Wiec troche nie trafiles.
 

DeletedUser26967

Guest
Cały czas się "napalałem" na ś69... i dopiero teraz zobaczyłem, że można tam wsparcie wysyłać do wszystkich wiosek - nawiasem mówiąc, witaj świecie z deffówkami, gdzie nie ma sensu grać :/
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Świat 69 ruszył bez problemów. Niestety drobne kłopoty z rozmieszczaniem wiosek na świecie 68 zmuszają nas do ponownego odpalenia procesu rozmieszczania.
Zajmie to kolejne kilkanaście minut (do pół godziny).
Przepraszamy za utrudnienia.
 

DeletedUser171187

Guest
A powiedzcie mi taką jedną rzecz.
Wioski budujemy od nowa ?? :p

Czy to co już zbudowaliśmy będzie się liczyło :p
 

DeletedUser167037

Guest
czyli rozmieszczanie bedzie od nowa? bo to wstepne zalamalo mnie - po 5 naszych w jednym kwadracie przeciez to blokada rozwoju i zaden sens gry;/ nawet bojowek nie ma sensu robic bo wszyscy jeden na drugim, a jest nas 50...ciekawe co z plemionami po 120:D czekamy czekamy i szacunek, ze Administracja to zauwazyła
 

DeletedUser170524

Guest
a wie ktoś może ile będzie produkcja surki na maks rozbudowanych budynkach ??
 

DeletedUser171187

Guest
Popieram cię filip.

Ale wojny z innym plemieniem dość ciekawie by wyglądały ^^

Niech admini zwrócą uwagę też na końce świata. Tam odległości między jedna wioską a 2 są ogromne.

To daje ogromną możliwość spokojnego rozwoju graczom bez plemienia. A my co jedno plemie 50 osób w nim gracze z plemienia 120 i +2 mocne i szaraczki. Tam będzie tłuczka ogromna.

Mniej więcej nich zrobią to zrównoważone. Że wszędzie poziom zagęszczenia wygląda podobnie.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
haha filip powodzenia ;)))

pamietam jak na s56 tez bylo tak samo rozmieszczone... mady byly prawie jeden obok drugiego, NY to samo
 

DeletedUser32817

Guest
No i 10 mb pakietu na neta w tel poszło na marne... Bo ? Bo błąd ...
 

DeletedUser171187

Guest
Jak ktoś kiedyś powiedział. Plemiona i życie to brutalna gra xD
Trzeba się tylko przyzwyczaić :p
 

DeletedUser167037

Guest
haha filip powodzenia ;)))

pamietam jak na s56 tez bylo tak samo rozmieszczone... mady byly prawie jeden obok drugiego, NY to samo

to teraz mnie zalamales;/ sciagalem swoich agresorow z pieciu lat gry, a teraz nie bedzie nawet czym limitu zapelnic;/ Czarek predkosc gry standardowa więc 2400 / 2600 na godzine - nie jestem pewien, bo przed plemionami gralem w KingsAge kilka lat i do tej pory nie moge sie przestawic. Tam 6200 na godzine, Czarni rycerze zamiast Cieżkiej itp itd. Ale to wierna kopia plemion z ulepszona grafika. Mam nadzieje, ze tutaj nie stanie się to co stało sie tam czyli chamskie kupywanie za kase wszystkiego. Tutaj narzekacie i slusznie na aktualne bonusy - tam za realna gotoweczke losowales np:
1. Paczki surowcow po 10 000 kazdej lub wiecej
2. Pakty pokojewe - atakowalismy typa, a ten rano pakcik i wojska zawracaja
3. Mogles przeniesc osade w kazdy wybrany pkt na mapie
4. Stawianie defa w osadce
5. Zawrocenie wsparcia / ataku nawet jesli minelo 10minut
6. Osly szybciej dochodza do rynku (tutaj kupcy?)
7. Przyspieszales budowe O KONKRETNA ILOSC CZASU - nie 50%

I jeszcze pare innych ale nie pamietam i nie chce pamietac. Faktem jest, ze ze swiatow 50 000 osobowych porobily sie swiaty, gdzie nie bylo 4 pelnych kontynentow! Tutaj widzialem świat, gdzie mozna za kase bylo na rynku zarabiac surke - poszla skarga do Administracji, zrobiono ankiete -> zmieniono parametry. Tam by nas osr....li. Gram od poltora roku w plemiona i wierzcie mi lub nie jako jeden z magnatów KA, teraz gram tutaj , bo jest lepiej.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Programiści ciągle przygotowują skrypt, który zostanie uruchomiony by załatwić wszystkie problemy za jednym zamachem - status questów, premium, miejsca rozmieszczenia wiosek.
W ciągu 20 minut poinformujemy o obecnym statusie problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry