Światy 66 i 67 - dyskusja

Status
Zamknięty.

nüPPo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
585
Cipek nie madrzyj sie :D wiesz ze bedzie ciekawie jakbym mial z Mateuszkiem dyplomacje ustawiac :) ogolnie mam nadzieje ze z FZ juz kierunki ustawiliscie ?

Żeby on na gg kiedyś wszedł.. :)
Ustalimy, spokojnie.

i z kim ty masz zamiar tam grać?:D no ja wiem ale farmienie nieograniczone to jest to :D jestem veryyy Proo dam rade nawet bez kp :O

O to się nie martw ;)
Farmienie ograniczone to jest to, skupiasz się na koncie i planach a nie na rozsyłaniu lk.
 

DeletedUser117596

Guest
Kmicic - pełna zgoda co do ograniczeń na zasadzie - zastępstwa, handel surowcami, wsparcie, etc. Szczerze - jestem jak najbardziej za tymi zmianami, bo ograniczają one ludzi z taborem defówek.

Nam rozchodzi się w tym temacie głównie o 2 punkty:

1.Brak nowych funkcji premium (czytaj kupowanie surowców za KP)
2.Ograniczanie farmingu.

A reszta paramentrów ? Nikomu nie dogodzisz, więc są one nieważne. Jednemu będzie pasowała noc od 0 do 08, innemu od 02 do 09. Jednemu pasuje 1, bo nie ma czasu drugiemu predkosc 2. Tutaj zawsze bedzie podzial bo ile osob - tyle propozycji. W jednej kwesti gracze się zgadzają - te dwa powżysze punkty.

Chociaż na jednym z tych nowych dwóch światów to wprowadzcie, a sam zamierzam ruszyć z około 50siątką graczy.

Dziękuję za niespełnienie oczekiwań graczy Panie Kmicic> idealnie rozegrane, teraz może Pan spokojnie zameldować do Niemiec, że przeciez sami ludzie chcieli, a nikt nie wystartował.

Miałem tylko 2 postulaty i te 2 nie mogly być spełnione. Dziękuję za uwolnienie z nałogu, plemiona już dla mnie nie istnieją.
 

DeletedUser122807

Guest
Maleństwo ale czemu przeszkadzają Ci funkcje pp? Przecież jeśli planujesz to planujesz długą grę? A funkcje przydają się tylko w pierwszym etapie.

A Ci co wydają pp za zwiększenie wydobycia itp to po prostu frustraci, jak nie wychodzi im normalna gra to chcą ją kupić, proste. Tacy i tak odpadną.
 

DeletedUser142694

Guest
Killer zamiast na 67 to dawaj ze mną na 66. wiem że tam lipa troche, ale długo czekałem na świat bez limitu, a wchodzi tam podobno stara ekipa YARR i KZD, nie powinno tam nas zabraknąć. :pP
 

DeletedUser34294

Guest
Supporcie, czym żeśmy zawinili, że do s66 dałeś funkcje premium?!
Toć to bajka dla inno świat bez limitu farmienia gdzie surka napływa z każdej strony plus do tego funkcje premium gdzie Ci którzy mają sporo premium bądź mogą sobie pozwolić na zakup określonej ilości obejmą przewagę nad tymi którzy tych pkt nie mają bądź nie mogą kupić. Ale cóż niech tak zostanie, trochę czekałem na start takiego świata :D
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za niespełnienie oczekiwań graczy Panie Kmicic> idealnie rozegrane, teraz może Pan spokojnie zameldować do Niemiec, że przeciez sami ludzie chcieli, a nikt nie wystartował.

Miałem tylko 2 postulaty i te 2 nie mogly być spełnione. Dziękuję za uwolnienie z nałogu, plemiona już dla mnie nie istnieją.


Moje oczekiwania spłnił więc powinno być ' Dziękuje za niespełnienie oczekiwań CZĘŚCI (lub nawat większej części) graczy Panie Kmicic'
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem dlaczego narzekacie na s66. Przecież będzie to normalny świat. To co bogate dzieci kupią za PP Wy wyfarmicie... Robicie problem tam gdzie go nie ma. Poza tym kto na świecie z normalnym farmieniem stawia EKO? :) Pomyślcie a potem się wypowiadajcie.
 

DeletedUser

Guest
swiat 55 zamknelismy w niecaly rok :) ten bedzie napewno dluzszy niby predkosc wieksza ale bedzie dluzsza rozgrywka

59 trwa od 251 dni a jakby najlepsze plemiona zrobiły fuzję to już pewnie byśmy limit osiągnęli (limit 250 mln) :) Z drugiej strony, tutaj do rankingu będzie się liczyło 30 graczy, nie 40 więc ten rok maksymalnie potrwa, nie dłużej :)
 

DeletedUser120933

Guest
Myślę, że też zawitam na s66, może być ciekawie w sumie.
 

DeletedUser142694

Guest
Nie wiem dlaczego narzekacie na s66. Przecież będzie to normalny świat. To co bogate dzieci kupią za PP Wy wyfarmicie... Robicie problem tam gdzie go nie ma. Poza tym kto na świecie z normalnym farmieniem stawia EKO? :) Pomyślcie a potem się wypowiadajcie.

dokładnie popieram... nie wiedze tu problemu, wręcz przeciwnie, ja tam skróce o połowe 3-4 wyższe poziomy kuźni a ostatni pewnie nawet 2 razy na pół i nie będe czekał tak długo na pałac, a co do jeleni którzy od pierwszego dnia wywalają pp żeby podskoczyć o kilka miejsc w rankingu to nic, aby się cieszyć bo lepiej rozwinięte wioski będą pod przejęcie. ;]
 

DeletedUser162290

Guest
Ehh, jedyne co boli na s67 to przedmioty Rycerza, takie jak ten.. :

Ogień Olimpijski - zwiększa obrażenia spowodowane przez Katapulty podczas ataku o 100%, oraz zwiększa ich siłę w obronie dziesięciokrotnie.


Ojj.. pamietam jak 1000 katapult rozwalalo pare, jak nie nascie offow ^^
 

DeletedUser131953

Guest
Prosiłem aby wstępne logowanie było na obu światach, ale jednak mnie nie posłuchano :D

Myślałem że następny świat bez farmienia wystartuje jak skończy się s59 ale jednak miło mnie zaskoczono :)
 

DeletedUser138730

Guest
Prosiłem aby wstępne logowanie było na obu światach, ale jednak mnie nie posłuchano :D

Myślałem że następny świat bez farmienia wystartuje jak skończy się s59 ale jednak miło mnie zaskoczono :)

Na 67 przecież jest wybór kierunków :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry