Światy 66 i 67 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser164468

Guest
Każdy gracz,który ma dość oliwy w głowie potrafi zorganizować grę tak, żeby ilość czasu poświęcanego grze była minimalnie minimalna, tym bardziej na świecie bez farmingu, poczatek to klikanie budynków, 15 min dziennie jesli to podzielimy, nie mamy mozliwości po przez pc to myslę, że każdy w tych czasach moze pozwolić sobie na net w komórce. Późniejszy etap to tylko przejmowanie wiosek, poświęcasz raz na jakiś czas godzinkę i stukasz znów monety, wysyłka ofów to samo można i 500 ofów rozesłać w 2dnigrająci po godzinnie dziennie, ta gra została już rozpracowana, trochę umiejętności, myslenia i można grać bez poświęcania większej ilości czasu, inaczej to się ma gdy się bronimy wtedy potrzeba więcej czasu i pilnowania wiosek.





tylko że do tego dochodzą czytanie wpisów na fo plemiennym

pisanie wiadomości itp
 

DeletedUser122807

Guest
Widzę Nasz emeryt Paździerzakowy zagląda tutaj, czyzbyś zmienił zdanie co do gry?:cool:
 

DeletedUser21778

Guest
Siemanko Bandzior :p
E tam właśnie czekałem na podobny świat, jak pisałem wcześniej pogram na tyle ile mi czas pozwoli. O topce nawet nie myśle :) Fajnie Cię widzieć, wpadnij gościnnie.
Nupek jaki tam zdrajca. Gra z wrogami z poprzedniego świata zawsze jest ciekawa. Co świat inni wrogowie i sojusznicy.
 

DeletedUser21778

Guest
Oczywiście że tak :)
Odrobie w punktach dla plemienia hah.

Nuppo startujesz? Jakieś ciekawe ekipy ruszają może ktoś coś wie?
 

DeletedUser167001

Guest
:D

Oczywiście że tak :)
Odrobie w punktach dla plemienia hah.

Nuppo startujesz? Jakieś ciekawe ekipy ruszają może ktoś coś wie?

Nuppo z ekipą startuje
BERETY - ekipa Farmie zwiadem
POKE - Ekipa Byczosa
GEN - Ekipa LesioW
SABAT - Ekipa Machup
PIROMAN - Ekipa Geheimnisvolle Ritter

Warto też spojrzeć na :
Ciekawy jestem ekipy Satisfactions,zobaczymy kogo uda mu się zebrać :)
Tomek Paciorek też jestem ciekawy kogo tutaj Tomek zbierze.
A najbardziej mnie ciekawi kogo zbierze krystian7822 :D
 

DeletedUser154089

Guest
Zapraszam na pw znajomych którzy startuj ą na 67;)
Chętnie przygotuje wieś pod przejęcie lub będe robił za pana od czyszczenia;)
 

DeletedUser122807

Guest
Iker mineły 2 minuty dopiero ale czy czasami nie dostałes już z 10pw?:rolleyes:
 

DeletedUser146889

Guest
No to właśnie oto chodzi 24h przed kompem to już nie dla mnie zabawa. Jesień, zima bardzo fajna pora na grę, jak niema się ważniejszych spraw na głowie i można sobie pozwolić na marnotrawienie czasu przed komputerem.

Byłem w topce a nie potrzebowałem na to 24 godzin. Dla mnie takie tłumaczenie jest strasznie lamerskie i mówią to leszcze, które topkę tłumaczą no lifem :) Kris również zawsze potrafi wbić do topki, a nie siedzi 24/7. Więc nie powielajmy stereotypów :)

Z góry sory za pomyłkę, zasugerowałem się jakimś innym postem. Świat ma eleganckie ustawienia :)
 

DeletedUser21778

Guest
Zapraszam na pw znajomych którzy startuj ą na 67;)
Chętnie przygotuje wieś pod przejęcie lub będe robił za pana od czyszczenia;)

Ja iker ja! albo Poorany Ci na 60 wleci w plecy wraz z wsiunem. :)


A tak poważnie to ciekawe kiedy na forum wyjdzie na jaw o oszustach na ś67 którzy maja po pare kont.
 

Deleted User - 7388697

Guest
Mam pytanko, czy bedzie wolny przesył surki? Bo jakos sie nie doczytałem ^ ^
 

DeletedUser169171

Guest
Byłem w topce a nie potrzebowałem na to 24 godzin. Dla mnie takie tłumaczenie jest strasznie lamerskie i mówią to leszcze, które topkę tłumaczą no lifem :) Kris również zawsze potrafi wbić do topki, a nie siedzi 24/7. Więc nie powielajmy stereotypów :)

Z góry sory za pomyłkę, zasugerowałem się jakimś innym postem. Świat ma eleganckie ustawienia :)

Tutaj liczy się technika wyniesiona z innych światow.
Zresztą nie ma co się podniecać topką odrazu można do niej dojśc kilka miechów po stracie ,a na początku zostać w tyle.;)
 

DeletedUser146889

Guest
Tutaj liczy się technika wyniesiona z innych światow.
Zresztą nie ma co się podniecać topką odrazu można do niej dojśc kilka miechów po stracie ,a na początku zostać w tyle.;)

Niczym się nie podniecam, ale nikt mi nie wmówi, że topke na światach z ograniczonym farmieniem itp mają no lify ;D Co innego na światach z nieograniczoną farmą gdzie ktoś farmi non stop. Ale światy z ograniczeniem/brakiem farmy to wyłącznie strategia, trochę techniki i szczęście :)
 

DeletedUser169171

Guest
Niczym się nie podniecam, ale nikt mi nie wmówi, że topke na światach z ograniczonym farmieniem itp mają no lify ;D Co innego na światach z nieograniczoną farmą gdzie ktoś farmi non stop. Ale światy z ograniczeniem/brakiem farmy to wyłącznie strategia, trochę techniki i szczęście :)

Tutaj się zgodzę szczęście i dobrze rozplanowany czas i okolica ,czasem trafi się darma i wychodzimy na prostą :p :p
Potem aby do 100k i już jest jazda.

Być może wystartuję na 67,bo nie pochłonie on tyle czasu co świat z farmieniem. Ale raczej po to by się pobawić

Ja też :)
Świat w stylu 52 59
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Świat 66
"Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia*"
*aby móc wysłać wsparcie trzeba być członkiem plemienia przynajmniej przez 3 dni. Ponadto, w momencie opuszczenia plemienia, całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej.

Świat 67
"Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia"

Więc,

Więc ustawienie takie jak na 55. Nie rozumiem tego ruchu administracji! Skoro jest limit członków w plemieniu to dlaczego nie ma wsparcia tylko do plemienia, ale z dopiskiem jak na 66 i wcześniejszych światach? Przecież to co daliście, to tak jakby tego zapisu nie było bo w banalny sposób można obejść..


Dla takich specjalistów w tej dziedzinie jak Polak i kilku prosów z repki to raj na ziemi, ciekawe czy tu wystartują..

Byłem w topce a nie potrzebowałem na to 24 godzin. Dla mnie takie tłumaczenie jest strasznie lamerskie i mówią to leszcze, które topkę tłumaczą no lifem :) Kris również zawsze potrafi wbić do topki, a nie siedzi 24/7. Więc nie powielajmy stereotypów :)

Z góry sory za pomyłkę, zasugerowałem się jakimś innym postem. Świat ma eleganckie ustawienia :)

Dokładnie jak Icysun napisał, tu świat bez farmienia, to nawet logując się z telefonu będzie można się spokojnie trzymać w czołówce:) Niektórzy chyba nigdy nie zrozumieją, że liczy się częstotliwość logowania, a nie siedzienie po kilka h dziennie ale non stop, ale to już nie moja sprawa:)

Misiek, szkoda że znowu nie w jednej drużynie;/
 

DeletedUser17290

Guest
Nuppo z ekipą startuje
BERETY - ekipa Farmie zwiadem
POKE - Ekipa Byczosa
GEN - Ekipa LesioW
SABAT - Ekipa Machup
PIROMAN - Ekipa Geheimnisvolle Ritter

Warto też spojrzeć na :
Ciekawy jestem ekipy Satisfactions,zobaczymy kogo uda mu się zebrać :)
Tomek Paciorek też jestem ciekawy kogo tutaj Tomek zbierze.
A najbardziej mnie ciekawi kogo zbierze krystian7822 :D

GEN to moze ze sw 7 dawny zespol:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry