Światy 195 i 196 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

algus

Miecznik
Wynik reakcji
139
Jakakolwiek srednia ekipa wbije na 196 i bedzie miala free wina przy takich ustawieniach ze wsparciem + wiezami.

W ogole co to za praktyki to juz chyba 3 swiat bez gieldy na ktorym jest wieza , gdzie z tego co rozumialem docelowo ,,nowe'' budynki mialy byc glownie na swiatach z gielda.
w sumie nie wiem czy mogą być gorsze ustawienia xD nie popisali się. ta gra powinna iść w kierunku utrudniania życia nieuczciwym graczom . a oni robią nielimitowaną farmę + zbierak
 

algus

Miecznik
Wynik reakcji
139
Założysz się? :cool:
po prostu zastanów czy takie ustawienia mają sens w aktualnej erze botów skryptów czy innych gówien...Jak uczciwie grająca osoba jest w stanie na takich ustawieniach rywalizować jak równy z równym z bociarzami? . albo może w końcu zacznijcie dawać permy za boty a nie jakieś śmieszne bany 24h? :) nieograniczona farma? okej rozmumiem ale dlaczego jeszcze zbierak do tego xd .
 

Wisnek

Pikinier
Wynik reakcji
16
po prostu zastanów czy takie ustawienia mają sens w aktualnej erze botów skryptów czy innych gówien...Jak uczciwie grająca osoba jest w stanie na takich ustawieniach rywalizować jak równy z równym z bociarzami? . albo może w końcu zacznijcie dawać permy za boty a nie jakieś śmieszne bany 24h? :) nieograniczona farma? okej rozmumiem ale dlaczego jeszcze zbierak do tego xd .
Kto dużo farmi, ten mało zbiera - tutaj Twoja szansa :p Gdyby dodatkowo nie było zbieraka, to byłbyś jeszcze bardziej w tyle
 
Wynik reakcji
2.101
Nie no zabrzmiało to conajmniej jakbyście byli dużo wyżej od nich xd Nie wiem czy taka pogardą jest dobra, łatwo się przejechać i już nie jeden to zrobił.

Nie o to chodziło, może źle to ująłem. Ruszają dwie mocne ekipy Uwu i Cyrk. Do tego jeszcze my i poza tym nic nie widać na horyzoncie. Uwu sojusz zapewne z Cyrkiem to my zostajemy sami na resztę świata. Po 185 ciężko powiedzieć ile chęci zostanie w graczach, aby lecieć kolejny świat bez przerwy.
 
Wynik reakcji
6.958
Nie o to chodziło, może źle to ująłem. Ruszają dwie mocne ekipy Uwu i Cyrk. Do tego jeszcze my i poza tym nic nie widać na horyzoncie. Uwu sojusz zapewne z Cyrkiem to my zostajemy sami na resztę świata. Po 185 ciężko powiedzieć ile chęci zostanie w graczach, aby lecieć kolejny świat bez przerwy.
Jeszcze WO, solidna ekipa co prawda 1 członowa ale jak @Zendos zbierze swój core to solidna ekipa, która co świat miesza i jest game changerem na mapie.
 
Wynik reakcji
2.101
Patrzę właśnie jak to się rozwinie, bo różne plotki latały, jedni mieli startować, później jednak tak, jednak nie, po pp, normalnie itp. w ciągu kilku dni pewnie się wyklaruje sytuacja. Czas na grę jesienno zimowy jak i ustawienia świata sprzyjają bardzo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry