Światy 185 i 186 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Sir .BluE.

Miecznik
Wynik reakcji
252
Zrobiłem mały research, ponieważ podobają mi się ustawienia i zastanawiam się nad startem. Przejrzałem mniej więcej plemiona czy graczy i stworzyłem na szybko krótką listę plemion, które tutaj startują ;

tier 1 ;
Witam- & Witam2
FEJK1 & Fejk2

tier 2 ;
FINE & FINE2
STEFAN & ST3FAN
Upss
DALTON
SO
XYZ
Chaos & Chaos!

Pewnie jeszcze sporo graczy dojdzie, to wstępna ocena patrząc na aktualne składy <piwo>
 

Kiazz

Chłop
Wynik reakcji
3
OJ chyba wróce sobie zagrać po 2 latach przerwy :) ostatnio wygrana na s147 w SPEED, ciekawe co sie pozmieniało teraZ:) startuja jakies fajne ekipy na tym świecie i ktoś ma miejsce?:D
 

Shevi

Pikinier
Wynik reakcji
38
Witam wszystkich po dłuższej przerwie, człowiek się zestarzał i chciałby sobie przypomnieć jak się w to gra

Pozdrawiam graczy z s35 i s49 gdzie się grywało, złote czasy tej gierki.

Są tu jeszcze gracze którzy pamiętają te czasy, kiedy można było kupić wsparcie do wioski na allegro, albo kupic konto na plemionach za doładowanie do telefonu ?
 

Shevi

Pikinier
Wynik reakcji
38
Przypominają się czasy świata 36... wygraliśmy go z najlepszym plemieniem w historii tej gry WARDOGS!!! Pod wodzą @adeq123 - Owca T i @Szermet

Kojarzę plemię, bo dużo obserwowałem w tam tym czasie, ale graczy niestety nie...
Zbyt dużo grajków żeby zapamiętać, jak na tam te czasy.

A czy najlepsze plemię to nie wiem

Ja w każdym, w którym byłem było najlepsze, chociaż nie wygrywały światów, stare plemiona tworzyły ludzi, a dzisiejsze? Hmm nie wiem,bo dopiero przymierzam się do gry, ale również mam nadzieję że to ludzie tworzą ekipę, a nie krzywe zagrywki
 
Status
Zamknięty.
Do góry