Światy 175 i 176 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Póki co nie (bo byłby to jednak spory handicap na starcie dla osób, które z tego skorzystają). Możliwe jednak, że w późniejszej fazie pojawi się taki temat (bo na etapie kilkudziesięciu-kilkuset wiosek będzie to miało kosmetyczny wpływ na losy rozgrywki).

Szkoda, że na 168 się nie dało wymienić i miało się bezużytecznych rycerzy całą grę. Bo system wielu rycerzy bez możliwości resetu i wymiany manuskryptów to jest jedno wielkie nieporozumienie i liczenie na farta
 

Joe Garrett

Chłop
Wynik reakcji
1
Czy na świecie 176 start w plemieniu ustawi wszystkich członków niedaleko siebie? Czy rozrzuci po mapce?
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Halo niech któryś admin odblokuje

bo

"
Nie możesz zaprosić więcej graczy "

chodzi o 175

Świat 175 - Zaproś znajomych

Start dnia 03.03. o 11:00 (Ustawienia świata)

zaprosiłem paru znajomych i wiecej nie moge prosze o odblokowanie
funkcji zapraszania znajomych ze starych światów


a nie śmieszny limit ograniczania zapów
 

AbuNasr

Chłop
Wynik reakcji
0
Hej, pewnie to zly topic, ale jestem starszym juz graczem, ktory powraca do gry po kilku latach. Chcialbys sprobowac swoich sil na swiecie 176, ustawienia wydaja sie super. Kiedys mialem kilkanascie wiosek i bylem bardzo aktywny. Czy jako doswiadczeni gracze polecalibyscie gre od poczatku swiata, czy raczej dla swietego spokoju odczekac tydzien i dopiero dolaczyc? czy tak naprawde to nie ma wiekszego znaczenia? :)
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.470
Hej, pewnie to zly topic, ale jestem starszym juz graczem, ktory powraca do gry po kilku latach. Chcialbys sprobowac swoich sil na swiecie 176, ustawienia wydaja sie super. Kiedys mialem kilkanascie wiosek i bylem bardzo aktywny. Czy jako doswiadczeni gracze polecalibyscie gre od poczatku swiata, czy raczej dla swietego spokoju odczekac tydzien i dopiero dolaczyc? czy tak naprawde to nie ma wiekszego znaczenia? :)

Jesli nie masz parcia na top1 od 1 dnia to raczej po 7 dniach. W centrum graja lepsze ekipy i zazwyczaj ciezej jest cos podbic + centrum szybko sie blokuje w rozwoju a na obrzezach przybywa wiosek.
 

AbuNasr

Chłop
Wynik reakcji
0
Jesli nie masz parcia na top1 od 1 dnia to raczej po 7 dniach. W centrum graja lepsze ekipy i zazwyczaj ciezej jest cos podbic + centrum szybko sie blokuje w rozwoju a na obrzezach przybywa wiosek.
Panie, ja zadnego parcia na nic nie mam. Dziekuje za odpowiedz, moze faktycznie zaloguje sie po kilku dniach, zeby bez jakiejs spiny grac. Milego dnia zycze!
 
Status
Zamknięty.
Do góry