Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
206
Pokolenie urodzonych w 21 wieku

popularne poglądy dla tej grupy :

tak po co czytać czytanie jest nudne
a książek i czegoś się uczyć a po co wszystko jest w internecie

idziemy w ślady niemców !

https://www.dw.com/pl/75-mln-analfabetów-w-niemczech/a-36561734

W Niemczech 7,5 mln ludzi nie potrafi ani dobrze pisać, ani czytać. Jako tak zwani analfabeci funkcjonalni mają trudności z rozpoznawaniem liter, składaniem je w słowa i budowaniem z nich zdań. Mają też trudności z czytaniem i rozumieniem spójnych tekstów.


kto pytał

ps. kox ustawienia
 

Louis x Patchker

Pikinier
Wynik reakcji
63
Pokolenie urodzonych w 21 wieku

popularne poglądy dla tej grupy :

tak po co czytać czytanie jest nudne
a książek i czegoś się uczyć a po co wszystko jest w internecie

idziemy w ślady niemców !

https://www.dw.com/pl/75-mln-analfabetów-w-niemczech/a-36561734

W Niemczech 7,5 mln ludzi nie potrafi ani dobrze pisać, ani czytać. Jako tak zwani analfabeci funkcjonalni mają trudności z rozpoznawaniem liter, składaniem je w słowa i budowaniem z nich zdań. Mają też trudności z czytaniem i rozumieniem spójnych tekstów.

Są jakieś informacje co do etnicznego pochodzenia tej grupy Niemców? Wątpię, że rodowity aryjczyk jest analfabetą xd
 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
Czekalem tryle na swiat bez farmy to te z pp idelne ustawienia maja jedyny minus gi9elda ale i tak chyba lepiej tam jak tu
Kto blokuje przejecie barb wytasratuje 1k graczy i co? Ale badziew
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Nikt Ci tego nie przeczyta wariacie


Baw się dobrze na światach gdzie trzeba wchodzić raz na 2 dni, a offik robi się 3 tygodnie
Przecież o to mu chodzi, jest słaby to chciałby świat pod siebie

Zmieniam zdanie, zablokowanie barb i powolne zabijanie tej gry przyda się chociażby ludziom jak ten @adrianh3 , jak widać gra robi spustoszenie w głowie.
Wszedł boomer, napisał, że pokolenie XXI wieku nawet czytać nie będzie. Może to dlatego, że piszesz gówno, które wygląda jak gówno, a no i jeszcze gówno wnosi do dyskusji. Idź się znajomym pożal jak cię support strasznie potraktował, a nie piszesz te swoje, nikogo nie interesujące, smuty na forum, które nie jest do tego przeznaczone.
ps. te twoje ots to śmiech na sali, a nie plemię z topki
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
@kmic a powiedz mi jedynie dlaczego na niektórych wersjach językowych plemion to gracze decydują o ustawieniach każdego świata
czemu nie tu? nasza opinia ma zbyt małą wartość?

Umieścić tyle przekłamań w jednym zdaniu to naprawdę sztuka :)
Po kolei:
- "niektórych wersjach językowych" -> może nie mam pełnych informacji, ale wg mojej wiedzy te niektóre wersje sprowadzają się do jednej - niemieckiej.
- "każdego świata" -> nie każdego, ale tylko wybranych
- "decydują o ustawieniach" -> a konkretnie: wybierają spośród zaproponowanych 3 wariantów świata.
Notabene finalne zdanie i tak zależy od InnoGames, które może się nie zgodzić na jakiś konkretny parametr.

Więc zdecydowanie NIE JEST to tak, że gracze wybierają sobie wszystko co tylko chcą i tworzą świat, ale jedynie (jak np. tutaj) wybierają jeden z zaproponowanych scenariuszy. W tym podlinkowanym przypadku gracze wybierający się na świat non_premium mieli do wyboru:
1) świat z farmieniem i dominacją
2) świat z ograniczonym farmieniem oraz uniwersytetem jako scenariuszem zakończenia
3) świat bez farmienia, z wioskami runicznymi, kościołem i 15 osobami w plemieniu oraz blokadem składu plemion po 90 dniach.

Mam nieodparte wrażenie, że u nas oznaczałoby to jedynie zwiększenie niezadowolenia, bo byłyby tu zarówno pretensje odnośnie każdej z propozycji z osobna, jak też dodatkowo kłótnie już o sam wybór :)
Ale, tak jak już zapowiedziałem, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy spróbowali pójść tą drogą.
 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
Na tym 174 nie bedzie zadnej defowki bo niby po co?? i jak ona ma sie rozwinac?? za czym idzie tam najlepiej wylacznie frontowcow miec i siedziec 24h pilnowac kont:D
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Albo usuncie wogóle komnaty chwały

Bo niby suport walczy z oszustami i ich banuje z kasacją ale do komnaty chwały wpisuje nieraz bo chyba nikt tego nie kontroluje
i to na paru światacch tak było

Co z tego że go usuneli z świata jak w komnacie został
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.310
Umieścić tyle przekłamań w jednym zdaniu to naprawdę sztuka :)
Po kolei:
- "niektórych wersjach językowych" -> może nie mam pełnych informacji, ale wg mojej wiedzy te niektóre wersje sprowadzają się do jednej - niemieckiej.
- "każdego świata" -> nie każdego, ale tylko wybranych
- "decydują o ustawieniach" -> a konkretnie: wybierają spośród zaproponowanych 3 wariantów świata.
Notabene finalne zdanie i tak zależy od InnoGames, które może się nie zgodzić na jakiś konkretny parametr.

Więc zdecydowanie NIE JEST to tak, że gracze wybierają sobie wszystko co tylko chcą i tworzą świat, ale jedynie (jak np. tutaj) wybierają jeden z zaproponowanych scenariuszy. W tym podlinkowanym przypadku gracze wybierający się na świat non_premium mieli do wyboru:
1) świat z farmieniem i dominacją
2) świat z ograniczonym farmieniem oraz uniwersytetem jako scenariuszem zakończenia
3) świat bez farmienia, z wioskami runicznymi, kościołem i 15 osobami w plemieniu oraz blokadem składu plemion po 90 dniach.

Mam nieodparte wrażenie, że u nas oznaczałoby to jedynie zwiększenie niezadowolenia, bo byłyby tu zarówno pretensje odnośnie każdej z propozycji z osobna, jak też dodatkowo kłótnie już o sam wybór :)
Ale, tak jak już zapowiedziałem, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy spróbowali pójść tą drogą.
No tak, po co u nas ma być dobrze, ważne że u sąsiada też jest źle XD
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.411

Odezwij się na PW to Cię podszkolę z angielskiego po znajomości:

- „I noticed it could be problem” (there)

- „the most safe” (safest)

- punctuation errors (Zdecyduj się: nie używasz / używasz. NIGDY OBA, bo wygląda jakbyś nie umiał)

- definite / indefinite articles (a problem / the problem)

Nie chcę oceniać Twojej inteligencji po jednej wypowiedzi, w której wyebałeś się aż 4 razy, ale pierwsze wrażenie robi - wrażenie.

Pozdrawiam kumpli, do zo na 174!
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
398
Odezwij się na PW to Cię podszkolę z angielskiego po znajomości:

- „I noticed it could be problem” (there)

- „the most safe” (safest)

- punctuation errors (Zdecyduj się: nie używasz / używasz. NIGDY OBA, bo wygląda jakbyś nie umiał)

- definite / indefinite articles (a problem / the problem)

Nie chcę oceniać Twojej inteligencji po jednej wypowiedzi, w której wyebałeś się aż 4 razy, ale pierwsze wrażenie robi - wrażenie.

Pozdrawiam kumpli, do zo na 174!
"domination will be the most safe here" też jest poprawnę, w zależności od kontekstu wypowiedzi. Taka trochę próba zabłyśnięcia. Zresztą nie każdy jest alfą i omegą i nie każdy musi znać języków zagranicznych, bo składnia jaką napisał nie jest jakaś wybitna ALE każdy zrozumie i to jest najważniejsze. Niemiec zrozumiał, gracze zrozumieli, kmic zrozumiał - where problem?
 

byczos

Miecznik
Wynik reakcji
139
"domination will be the most safe here" też jest poprawnę, w zależności od kontekstu wypowiedzi. Taka trochę próba zabłyśnięcia. Zresztą nie każdy jest alfą i omegą i nie każdy musi znać języków zagranicznych, bo składnia jaką napisał nie jest jakaś wybitna ALE każdy zrozumie i to jest najważniejsze. Niemiec zrozumiał, gracze zrozumieli, kmic zrozumiał - where problem?
where is the problem*
 
Status
Zamknięty.
Do góry