Światy 171 i 172 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
172 św - nieograniczone wsparcie, więc bd można tez do barbarek? Druga sprawa, prędkość jednostek wychodzi 1,28 lol
Tak, wsparcie będzie można wysyłać też do wiosek barbarzyńskich.
SWIATY BEZ WSTEPNEGO LOGOWANIA XDDDDDDDDDDDDDD ROZUMIEM, ZE POZYCJE WIOSEK SUPEK TEZ ROZSTAWI RECZNIE? XD
Czytanie ze zrozumieniem podobno nie boli. W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane, że logowanie wstępne będzie dostępne dzisiaj w godzinach popołudniowych.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Tak, wsparcie będzie można wysyłać też do wiosek barbarzyńskich.

Czytanie ze zrozumieniem podobno nie boli. W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane, że logowanie wstępne będzie dostępne dzisiaj w godzinach popołudniowych.
Hymmmm
a co mamy teraz? bo jak na moje oko południe już ewidentnie minęło ;p
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Trochę to na syndrom nietoperza wygląda :D Niedowidzę, niedosłyszę, ale musze się przyczepić <oczy>
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Ja mam taką nadzieję, że doczekam się czasów kiedy to większość graczy nie będzie narzekała na ustawienia świata, a będzie raczej zadowolona z nich.

Wierzę głęboko w support, że to marzenie spełnią.
 

Deleted User - 848951860

Guest
speed zamiast cos pokazac i zebrac sie na 170 gdzie jeszcze po 150, 152, 158 czy 162 jest jeszcze jakis poziom to znowu ida na jakis ogorkowy swiat typu 147 <czytaj> Smutne i w sumie szkoda. widocznie lubia bic na botach ogorkow i zbieraniny a traktowanie glodow jako przeciwnikow to szkoda komentowac <luzik>
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Nie nasza wina że ekipy się wykruszyly... Zresztą my nie musimy już nic udowadniać, gramy głównie dla podtrzymania plemienia , znajomości i zlotow :) takie dinozaury pykajace sobie na emeryturze:)
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.165
ale my to w sumie jeszcze przed ogłoszeniem świata się nastawiliśmy na ten giełdowy więc to nie kwestia ustawień :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry