Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.983
Wielki asasyn, słodka kroweczka, skaczący tygrysek, kanniball, kayuu i tak dalej

@kmic swoją drogą jak powinno wyglądać poprawne zgłoszenie takiego multikonta żebyście dokładnie sprawdzili takiego gracza? Mówię o dokładniejszym sprawdzeniu niż adres IP. Bo przyznam, że to zabawne, że kannibal stał się już pośmiewiskiem wśród graczy na ilu gra kontach notorycznie i co świat nic się z tym nie dzieje
 
Ostatnia edycja:

Xarnom

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
841
Jakiś ziomeczek pisał mi ostatnio że chce grać bo na s119 z Xarnomem coś tam prowadził, a tu sam zainteresowany.. ile to ciekawych ludzi ten s170 przyciąga :eek:
Kurczę, a myślałem że cały czas dyktaturę uskuteczniam :v

^ Haribo potwierdza kolejny transfer, kolejne negocjacje w toku <piwo>



Cześć mordziasty, dobrze Cię widzieć <szampan>

Hejko mordunio <3
 
Ostatnia edycja:

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
Hej hej, zapowiada się ciekawie. ]:-> Mało mnie obchodzi jakie "prosy" tu startują ale zdumiewa mnie jedynie to że Artemida jeszcze jest w stanie kogokolwiek namówić do gry poza Lewym xD

Prędzej San Marino strzeli komuś gola w naszej grupie eliminacyjnej niż Artemida ugra jakiś świat ze swoimi hmm... projektami... ale za marzenia nie karzą xD

Edit: oj, już jednak strzelili <lol>

@Artemida i lewy X <3 dopisz sobie jakiś epitet odnośnie twojego zachowania które tak skrzętnie skrywasz (jeszcze), nie chciałbym pobić rekordu i wyłapać bana jeszcze przed startem świata, chociaż jak widzę te wszystkie ciuluski, poxopy i jakieś inne wynalazki to może być ciężko ;D

Nie pozdrawiam, nie zasługujecie xD
Co za gość, wbija i hejtuje xD Mam nadzieję, że zobaczę plemię na 170 prowadzone przez twoją osobę
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Hej hej, zapowiada się ciekawie. ]:-> Mało mnie obchodzi jakie "prosy" tu startują ale zdumiewa mnie jedynie to że Artemida jeszcze jest w stanie kogokolwiek namówić do gry poza Lewym xD

Prędzej San Marino strzeli komuś gola w naszej grupie eliminacyjnej niż Artemida ugra jakiś świat ze swoimi hmm... projektami... ale za marzenia nie karzą xD

Edit: oj, już jednak strzelili <lol>

@Artemida i lewy X <3 dopisz sobie jakiś epitet odnośnie twojego zachowania które tak skrzętnie skrywasz (jeszcze), nie chciałbym pobić rekordu i wyłapać bana jeszcze przed startem świata, chociaż jak widzę te wszystkie ciuluski, poxopy i jakieś inne wynalazki to może być ciężko ;D

Nie pozdrawiam, nie zasługujecie xD

nie wiem kim jestes, ale szczam Ci do ryja smieciu, bo dawno warna na FO nie mialem, ha tfu!
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
@Sh4Me bedzie bar globalny??

Można coś takiego zrobić pytanie czy ktoś poza Wojsen i nami będzie chętny XD

Wielki asasyn, słodka kroweczka, skaczący tygrysek, kanniball, kayuu i tak dalej

@kmic swoją drogą jak powinno wyglądać poprawne zgłoszenie takiego multikonta żebyście dokładnie sprawdzili takiego gracza? Mówię o dokładniejszym sprawdzeniu niż adres IP. Bo przyznam, że to zabawne, że kannibal stał się już pośmiewiskiem wśród graczy na ilu gra kontach notorycznie i co świat nic się z tym nie dzieje

U nas nie ma miejsca w plemieniu, ktoś inny będzie musiał go przygarnąć :confused:

Najlepiej, oczywiście mając pewność ze ktoś ma multi i wiedząc które to może być konto, założyć ticketa i wymienić tam oba konto. Z tego co wiem poza IP można sprawdzić urządzenie z jakiego ktoś się loguje (jeśli zmienia samo IP) no i czasy logowań. Niektórzy jak bezmózgie małpeczki potrafią się wylogować z jednego konta i zalogować po kilku sekundach na drugie, kilka takich przypadków i zakładam że jakaś podstawa do nałożenia blokady będzie.

Muszę uważać z @darma Sh4Me heheh XD
 
Ostatnia edycja:

Kensey*

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.768
Trzeba przyznać, że obsada świata solidnie się prezentuje

Będzie ciekawy świat i ciekawe FO ;)

Swoją drogą ciekawe ilu plemionom uda się wystartować członami w 1 miejscu, a niektórzy nawet na 4 lecą.
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
W nawiązaniu do przedmówcy, post wyżej, to beka przepotemżmna z masówek - chcą być jak niszczyciele, ale nigdy nie dorosną im do pięt.

@YaqbC wybacz, może być Piszczek xd
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry