Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Monek

Chłop
Wynik reakcji
42
jest w ogóle jakieś plemię, które uczy jak grać ? czy same hermetycznie zamknięte plemienia już zostały ?
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Cóż w takim wypadku w pierwszej kolejności trzeba się przymilić do jakiegoś kolesia z okolicy, który jest w ogarniętym plemieniu i przy dobrych wiatrach uda się dołączyć do jego plemienia, a jak jeszcze ów koleś sam będzie umiał grać, to już będziesz miał się od kogo uczyć ;D
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
jest w ogóle jakieś plemię, które uczy jak grać ? czy same hermetycznie zamknięte plemienia już zostały ?

Jak masz zacięcie i chęci to Marzyciele to idealne plemię na start dla Ciebie.
Chętnie poświęcamy czas i edukujemy nowych grajkow
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Oj już tak przestańcie wszystkich nowych do dżobiego wysyłać. Może któryś z panów sam by przyjął nowego pod swoje skrzydła i nauczył go jak powinien grać?
 

Monek

Chłop
Wynik reakcji
42
Cóż w takim wypadku w pierwszej kolejności trzeba się przymilić do jakiegoś kolesia z okolicy, który jest w ogarniętym plemieniu i przy dobrych wiatrach uda się dołączyć do jego plemienia, a jak jeszcze ów koleś sam będzie umiał grać, to już będziesz miał się od kogo uczyć ;D
no ok rozumiem, może trafi się jakieś plemię kiedyś któremu będzie się chciało tłumaczyć zielonemu gierkę xD W każdym razie dzięki za odpowiedź.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Czekaj, czekaj ty na poważnie nowy? Taki nowy w 100%? Jak tak to faktycznie piszcie do marzycieli, dżobi dobry człowiek to przy dobrych wiatrach nauczy cię tego i owego
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.786
no ok rozumiem, może trafi się jakieś plemię kiedyś któremu będzie się chciało tłumaczyć zielonemu gierkę xD W każdym razie dzięki za odpowiedź.
Problem jest jeden - 40 miejsc.

Może dużo to PP nie jest, ale to nie było do Was tylko do bogusia, my to gracze co nie farmią PP na jakiś HA TFU.. światach dla graczy z portfelem, a bez rączek :rolleyes:
 

Monek

Chłop
Wynik reakcji
42
Czekaj, czekaj ty na poważnie nowy? Taki nowy w 100%?
no kiedyś założyłem konto, ale mnie zjechali szybko i zrezygnowałem, teraz z 2 tygodnie temu "wróciłem" i widzę, że to samo się dzieje stąd, właśnie dlatego odwiedziłem forum w poszukiwaniu jakiegoś plemienia któremu chciałoby się nauczyć co i jak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry