Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Cóż
Jak się ma dobrą pozycję do negocjacji to czemu z tego nie korzystać? ;D
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Ano to też prawda ;D
ale hej jeśli chodzi o korzystanie z każdej możliwej przewagi to dobrze zrobili
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Ano, najpierw pucujesz komuś buty o pon, sojusz, dostęp do obrzeży, a później plujesz do mordy ;D

Ależ ja nie mówię, że to co zrobili było właściwe, bo to było raczej "odrobinę" chamskie zachowanie, ale chyba oboje musimy przyznać, że jeśli ma się jakąś przewagę to powinno się ją wykorzystać w 100%
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Esencją tej gry, śmiem twierdzić, jest wieczne zdziwienie(urocze czasami jak naiwni lub durni bywają ludkowie):
-podpisywanie się na pół świata, genialne ruchy dyplomatyczne z kosami i rekrutacją masy wrogów by na koniec dziwić się, że 3/4 początkowych składów wygrywających ekip nie ma miejsca w plemieniu końcowym xD (to przecież wybitnie ciężkie do skiminienia, że 4 człony w 1 się nie zmieszczą ^ ^)
-wciskanie kreta do innych ekip, by następnie z niedowierzaniem odkryć, że ktoś zrobił "mi" to samo
-ruszanie z plemieniem darm by z wielkim oburzeniem móc odkryć, że ktoś śmie sprawniej wcinać darmy albo, nie daj borze i kniejo, ma ich więcej
i tak dalej i tak dalej :D

Jak to Rojek śpiewoł:
Już teraz wiem, wszystko trwa, dopóki sam, tego chcesz. Wszystko trwa, sam dobrze wiesz, że upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry