Światy 159 i 160 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser177134

Guest
160 miejsc i pisanie o zamkniecie po 3 miesiącach ? <rotfl>
No, idealnie by było dla ziomków ze
471834_large
jak na 147 <boks>
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Akurat mi się podoba, że zwiększają prędkość do św bez farmy, jest większa dynamika. Zbędna tylko twierdza, technologia i to, że barby do 1600pkt tylko :/
 

Aventurion

Łucznik
Wynik reakcji
497
Przez te wieże, szczególnie w początkowej fazie świata będzie trudniej kleić akcje gdy szlachty będzie mało. No i jeszcze w dodatku te ms. Na pewno nie będzie to łatwy świat do atakowania
 

DeletedUser177134

Guest
Kocham taką symbolikę. Niech świat 162 będzie mieć 162 poziomy technologii.
 

DeletedUser203674

Guest
Bo wiecie, 160 ms odpowiada numerowi świata 160 (jakby się ktoś nie skapnął). Tak samo jak 1600 p. barb i 160 pól dystansu grubego. Jakby jeszcze machnęli 160 miejsc w plemieniu, to by było idealnie <tanczy>

Osobiscie to przeoczyłem xD Ciekawe z jakiej okazji te ustawienia. Chciałbym myśleć, że to nie dlatego, że jakiś dev się zjarał i utknął w 60 sekundach, 160 numerze domu czy tabliczki rejestracyjnej xD
 

DeletedUser177134

Guest
Osobiscie to przeoczyłem xD Ciekawe z jakiej okazji te ustawienia. Chciałbym myśleć, że to nie dlatego, że jakiś dev się zjarał i utknął w 60 sekundach, 160 numerze domu czy tabliczki rejestracyjnej xD
Chyba dlatego, że świat jest 160 (z wyłączeniem bisów, specjalnych i klasycznych odsłon i wydań). Pozdrawiam <szampan>
 

Deleted User - 848926961

Guest
Szkoda, że oba światy z nieograniczonym farmieniem. Światy stworzone pod osoby spędzające całe dnie w świecie virtualnym. Myślałem, żeby po 10 latach wrócić do gry jednak na świat z ograniczonym farmieniem bądź też jego brakiem co mogłoby pogodzić grę z rodziną i pracą, a tu światy, w których non stop trzeba być online aby coś osiągnąć. Szkoda.
 

DeletedUser177134

Guest
Szkoda, że oba światy z nieograniczonym farmieniem. Światy stworzone pod osoby spędzające całe dnie w świecie virtualnym. Myślałem, żeby po 10 latach wrócić do gry jednak na świat z ograniczonym farmieniem bądź też jego brakiem co mogłoby pogodzić grę z rodziną i pracą, a tu światy, w których non stop trzeba być online aby coś osiągnąć. Szkoda.
To już nie to, co było 10 lat temu. Czasy, w których można było grać na pół gwizdka (wedle dzisiejszych standardów) i osiągnąć coś (wedle dzisiejszych standardów), minęły. Nie warto wracać, uwierz mi.

Zawsze byłeś takim geniuszem?
To czemu się pytasz o inne rzeczy, skoro to wiesz?
 

OldBear

Pikinier
Wynik reakcji
25
S160 super ustawienia. Jest farma, ale myślę, że prędkość 1.6 byłaby lepszym rozwiązaniem. Ewentualnie dodane zbieractwo. Nie oszukujmy się. Farma coś przyniesie pierwszego dnia i pierwszego o wyłączeniu ochrony. I to w zasadzie byłoby na tyle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry