Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
578
Kochani,

widzę że całkiem potężną burzę wywołaliście na forum. Uff.

W dniu wczorajszym okazało się, że na świecie pojawiły się przypadkowe bonusy, których absolutnie nikt z nas nie przewidział i się ich nie spodziewał.
Nie po to wypuściliśmy świat o takich parametrach, by teraz ot tak sobie rozdawać bonusy burzące równowagę na świecie.

Faktem jest, że nasz dział marketingowy chcąc zachęcić do gry nowych Graczy, jak również starszych, ale już nieaktywnych zorganizował kampanię. Ma ona na celu zmotywowanie do gry, ale przypadkowo zaburzyła równowagę na świecie. Pozwolę sobie zauważyć, że nasz rynek jako jeden z nielicznych posiada światy non premium i najwyraźniej twórcy tejże kampanii zupełnie o tym nie pomyśleli. W efekcie światy, na których regularnie nie ma żadnych bonusów i Eventów zostały potraktowane na równi z tymi posiadającymi dodatkowe funkcje Premium.
Zdajemy sobie sprawę z negatywnego przyjęcia tego przez naszych Graczy i oczywiście podejmiemy kroki, by popracować nad tą kwestią i wprowadzić poprawki w celu jak najlepszego złagodzenia tych skutków w przyszłości.


Niestety nie mamy możliwości zatrzymania kampanii, jak również cofnięcia przyznanych już bonusów bowiem część z nich została wykorzystana. Ingerencja w trwającą kampanię mogłaby poskutkować licznymi błędami na światach i doprowadzić do niekontrolowanych sytuacji.
Nie możemy również przyznać wszystkim Graczom bonusów :(
Mamy ogromną nadzieję, że mając już świadomość jakie mogą być reperkusje danej kampanii, będziemy mogli w przyszłości wyeliminować jej negatywne skutki na światach non premium- szczególnie w tej początkowej fazie.


Jest nam ogromnie przykro, że doszło do sytuacji, która wzbudziła tak ogromne poruszenie i zapewniamy Was, że nie było naszym celem burzenie równowagi na świecie. Nikt nie przewidział, że wypadnie nam trup z szafy.

W tym miejscu chcielibyśmy Was również bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację!

Przeczytałam wszystkie Wasze posty, wiem że kochacie oblewać nas pomyjami i tym razem muszę Wam przyznać trochę racji. Mieliśmy jak najlepsze zamiary, ale jak widać nie na wszystko mamy wpływ. Jeszcze raz- bardzo Was przepraszamy.

Dopytałam o liczbę Graczy którzy otrzymali extra bonusy. Stan na godzinę 13:55 dnia 15.09. to 31 Graczy.

Regulamin Forum
 
Status
Zamknięty.