Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Kensey*

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.768
Nigdy nie mów nigdy Over :D Na 150 też tak mówili <lol>
na 150 jest dużo więcej członków plemienia i przede wszystkim robotę robi też fakt, że cofa wsparcia jak nie jesteś w członie tym samym. więc masówki nie mają większego sensu bo każdy człon pracuje głównie na siebie + gruby idzie 29h max. + zastępstwa widzę są nieaktywne na świecie
 

Stokrotka333

Chłop
Wynik reakcji
31
Podoba mi się. Mam ochotę zagrać po długiej nieobecności.
Od kilku dobrych lat marzę o świecie bez wstępnego logowania - bez tego układania dyplomacji przed startem i braku szans dla nie-ekip. Świat 158 to dobry krok. Jeśli nie będzie fajnie, będzie przynajmniej ciekawie. A o co innego chodzi w graniu, jak nie o urozmaicenie sobie życia? To tylko eksperyment. Nie będzie udany? Trudno, przyjdą następne światy.
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
Dobrze napisane.
Myślę, że i tak większość oponentów zagra :)
Z czystej ciekawości ...
 
Wynik reakcji
2.392
Podoba mi się. Mam ochotę zagrać po długiej nieobecności.
Od kilku dobrych lat marzę o świecie bez wstępnego logowania - bez tego układania dyplomacji przed startem i braku szans dla nie-ekip. Świat 158 to dobry krok. Jeśli nie będzie fajnie, będzie przynajmniej ciekawie. A o co innego chodzi w graniu, jak nie o urozmaicenie sobie życia? To tylko eksperyment. Nie będzie udany? Trudno, przyjdą następne światy.

Nie-ekipy mają takie same szanse jak zawsze, czyli ich brak. Wynika to z tego, że nie miały gdzie ani kiedy się zgrać. Ekipy mają przewagę, bo wiedzą kogo na ile stać, mają zwykle już wcześniej ułożony zarząd i prowadzący mają jakieś doświadczenie (takie lub inne, ale mają). Układanie dyplomacji przed startem to pokłosie warunków w których wiesz przeciw komu zagrasz (bo znajomy ma znajomych w innych ekipach i się to roznosi). Żeby nie-ekipy miały szansę coś ugrać na pierwszym starcie musiałoby dojść do gruntownej przebudowy gry pod wieloma względami - a na to nie ma obecnie miejsca. Gra wisi na starych graczach, ciężko o nowych.
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
^ Niestety ale się zgodzę ze Świetlistym, ale to i tak już teraz jałowa dyskusja więc nie kontynuuje ;)
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
89 dzień świata będzie dniem najbardziej pamiętliwym pod względem ilości kos.
Tak można podsumować ustawienia co do plemienia na tym świecie.
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.007
XD

Otoczony byles ale Skill graczy wyższy , z łapanki ciężko coś fajnego stworzyć.
Masa to nie wszystko.

Zawsze można kombinować i np. rozwiązać wrogowi człon, nie REPREZENTANCIE POLSKI?

PS. Co do ustawień 158 to można mieć jawnego kreta, nie? XD wystarczy że kret przejmie wioche wgłąb plemienia "matki" i może cały czas krecić bo się go nie wywali z plemienia ;D
 

Itachi Uchiha.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.434
no nie spłakał się, że to nie fair, bo rozbiłem mu plemię, bo "on nie wiedział z kim ma do czynienia"/// ogólnie beczuuunia była.

XD,XD

Dobry jesteś, plemieniem nie da się nazwać zlepkiem przypadkowych ludzi których nie znałem od podszewki.Nie odbieram Ci wygranej ale okaż szacunek do wroga bo jak na razie jesteś dzbanem.


Zawsze można kombinować i np. rozwiązać wrogowi człon, nie REPREZENTANCIE POLSKI?

Boli Cię to nadal widzę :(?
 

byczos

Miecznik
Wynik reakcji
139
PS. Co do ustawień 158 to można mieć jawnego kreta, nie? XD wystarczy że kret przejmie wioche wgłąb plemienia "matki" i może cały czas krecić bo się go nie wywali z plemienia ;D
Wbijanie diod nabierze nowego poziomu, starczy że wróg taką przejmie kret obok będzie miec wioske ze szlachtą, jeśli wróg nie zdąrzy obstawić to kret odbija i cyk, mamy wioske do tylu. :D
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.760
XD,XD

Dobry jesteś, plemieniem nie da się nazwać zlepkiem przypadkowych ludzi których nie znałem od podszewki.Nie odbieram Ci wygranej ale okaż szacunek do wroga bo jak na razie jesteś dzbanem.


Wiesz jakbyś przegrał normalnie, a nie po pisaniu do moich graczy, nagabywaniu wyrzuconych co zaczęli krecić dla ciebie(1 dzień zdążyli), że jaki ja zły nie jestem. 3 grupówki poszły wtedy na temat jak to ja ich źle nie potraktowałem.

Do pisaniu do wszystkich w okolicy, że trzeba nas zjechać obiecywania im kokosów, że kogo ty u nas nie masz za kretów.
Pisałeś nawet, że w radzie masz dojścia gdy u nas w radzie były 2 osoby xD ja i miodek.

Gdy oferowałem ci na początku przejście 10 najlepszych w tym ciebie to przychodziłeś na ts'a rozmawiając ze mną osobiście robiłeś z siebie pajaca mówiąc, że wszystko ci pasuje i jesteś za. Jak z człowiekiem rozmawiałem z tobą i odnosiłem się z szacunkiem. Mówiłem ci na temat co planuje dalej gdzie się skupiamy, a gdzie jest luz.

A następnie szedłeś do siebie na forum i pisałeś jaki to ja łatwowierny nie jestem, że robisz mnie jak chcesz, że ty kozak jesteś, że dojedziesz nas tak z innymi, że nawet szans nam nie dasz.

Najlepsze, że pisałeś na konto gdzie miałem zasta i panicznie szukałeś kreta u mnie.
przez 5 dni nie ogarnąłeś, że piszesz ze mną wyzywając mnie tam w tych pw.

Nawet twoja zagrywka pisząc na zasta była taka komiczna "MIKSA MI NAPISAŁ, ŻE BEKE SOBIE ZE MNIE ROBISZ"

XDDDDD

Tak wiem co odpiszesz "wszystko to wzór wymyślił ty tak serio tego nie chciałeś"
 
Status
Zamknięty.
Do góry