Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
W raporty tez nie można wejść i support nie działa, bo nie odpisują od 2 dni.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Zgadza się, na wstępnym nie można podzielić się forum.

Ktoś też tu pytał czy będzie przedmiot do przenosin. Otóż na każdym świecie poza jubileuszowymi ten przedmiot dostaje każdy gracz, bez różnicy w jaki sposób wejdzie na świat.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Nie na każdym świecie jest itemek do przenosin. s133 nie miał i nie był to świat jubileuszowy

Chyba p.Marseusz nie jest obeznany w temacie itemek. s100 jubileuszowy,miał itemek do przenosin,ale nie ze wstępnego logowania,ale był
 
Ostatnia edycja:

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.165
Ale na świecie 133 była informacja o tym

Uwaga! Osoby chcące wystartować "obok siebie" na świecie 133 zapraszamy do skorzystania ze wstępnego logowania i utworzenia podczas niego wspólnego plemienia. Na tym świecie, wkrótce po jego starcie, będzie bowiem nieaktywna opcja zapraszania znajomych "w okolicę swojej wioski", nie będzie także dostępny przedmiot Przeniesienie.


Na 150 również była podana informacja więc wnioskuje, że w jeśli nie jest napisane że itemu nie będzie to znaczy że będzie normalnie :)
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
s151 jakaś ekipa startuje? czy to będzie najłatwiejszy świat jak dotąd ?
 

DeletedUser200625

Guest
Cześć dobry ludzie zapraszam chętne osoby na świat 151 Nazwa plemienia Blok Ekipa skrót BE chcemy wygrać ten świat i zamierzamy mądrze to rozegrać :) Zapraszamy dużo ludzi nie mamy ale to się niedługo zmieni :) Zapraszamy.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Ale na świecie 133 była informacja o tym

Uwaga! Osoby chcące wystartować "obok siebie" na świecie 133 zapraszamy do skorzystania ze wstępnego logowania i utworzenia podczas niego wspólnego plemienia. Na tym świecie, wkrótce po jego starcie, będzie bowiem nieaktywna opcja zapraszania znajomych "w okolicę swojej wioski", nie będzie także dostępny przedmiot Przeniesienie.


Na 150 również była podana informacja więc wnioskuje, że w jeśli nie jest napisane że itemu nie będzie to znaczy że będzie normalnie :)
Ale tu mowa o itemku do przenosin z inwentarza ,którego nie było wcale.Co innego jest zapraszanie gracza z opcji zaproś gracza etc
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
@kmic halo,ile mam czekać na odpowiedz, gdzieś masz graczy i nawet nie umiesz odpisać na zarzuty,co głupio Ci się teraz zrobiło,wez oddaj stołek i wypad,bo tylko psujesz tą grę bardziej

Cierpliwość to cnota, nikt Ci nie powiedział?
Na świecie 150 jest ograniczona farma, a nie bez farmy. Mam dziwne wrażenie, że cierpisz na syndrom nietoperza. Niedowidzisz, nie doczytasz, ale musisz się przyczepić.
I naucz się proszę edytować posty zamiast pisać jeden pod drugim.
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Cierpliwość to cnota, nikt Ci nie powiedział?
Na świecie 150 jest ograniczona farma, a nie bez farmy. Mam dziwne wrażenie, że cierpisz na syndrom nietoperza. Niedowidzisz, nie doczytasz, ale musisz się przyczepić.
I naucz się proszę edytować posty zamiast pisać jeden pod drugim.

Te ograniczenie farmienia to tak jak świat bez farmy...

Grałem chwilę na 150, ale olałem to ze względu na mierne ograniczenie farmienia.. wiało nudą. Liczyłem, że 152 będzie z nieograniczonym farmieniem i bez GP, a wy znowu dajecie jakaś nedzną chałę z bez farmienia. Może i bym poczekam na 154 z nieograniczony farmieniem, ale coż czuję ze znowu dacie jakieś ustawienia z pośladów lub ta gra klęknie, bo jest coraz gorzej z tymi nowymi światami - już nawet widać po ilości graczy na kolejnych światach.... , a kto za to odpowiada? :D
 

Deleted User - 699847453

Guest
Te ograniczenie farmienia to tak jak świat bez farmy...

Grałem chwilę na 150, ale olałem to ze względu na mierne ograniczenie farmienia.. wiało nudą. Liczyłem, że 152 będzie z nieograniczonym farmieniem i bez GP, a wy znowu dajecie jakaś nedzną chałę z bez farmienia. Może i bym poczekam na 154 z nieograniczony farmieniem, ale coż czuję ze znowu dacie jakieś ustawienia z pośladów lub ta gra klęknie, bo jest coraz gorzej z tymi nowymi światami - już nawet widać po ilości graczy na kolejnych światach.... , a kto za to odpowiada? :D

Czemu miałaby być farma na s152, jak jest na s150?. Ostatni świat z brakiem farmy wyszedł we wrześniu :)
 
Wynik reakcji
59.447
Tak tak :) Jak nikt nie wbije ciekawy na s151 to wystarczy żeby jakaś ekipa w 30 osób wbiła i świat wygrany xd
No ogólnie ekipy zaniżają MOCNO poziom początkowej fazy gry bo wbijają zakompleksione cieniasy z tysiącami darm i zaburzają w taki sposób porządek świata bo wtedy druga strona zaczyna robić to samo.

Jak już są wielkie akcje to zgadzam się, że wyższy poziom na świecie z ekipami, ale ta gra jest na tyle łatwa mechanicznie, że nie trzeba być nie wiadomo kimś żeby bronić mniejsze akcje. Wystarczy czas, cierpliwość i trochę silnej woli żeby nie rzucić kontem po jednej straconej wiosce
 
Status
Zamknięty.
Do góry