Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Bardziej bekę kręciłem,bo każdy wie że top1 na etapie 1 wioski to nic,ale nie przepraszam Ty tego nie wiesz,bo jesteś noobkiem,widać to odrazu po Twoim tytule na FO ,zalosny supporter xd to wy psujecie najbardziej tą grę ,Plemiona Team to najgorsze co spotkało tą grę
 

DeletedUser186679

Guest
Bardziej bekę kręciłem,bo każdy wie że top1 na etapie 1 wioski to nic,ale nie przepraszam Ty tego nie wiesz,bo jesteś noobkiem,widać to odrazu po Twoim tytule na FO ,zalosny supporter xd to wy psujecie najbardziej tą grę ,Plemiona Team to najgorsze co spotkało tą grę

A top1 przy 100 wioskach to już coś? Xd
 

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.236
Bardziej bekę kręciłem,bo każdy wie że top1 na etapie 1 wioski to nic,ale nie przepraszam Ty tego nie wiesz,bo jesteś noobkiem,widać to odrazu po Twoim tytule na FO ,zalosny supporter xd to wy psujecie najbardziej tą grę ,Plemiona Team to najgorsze co spotkało tą grę

Ostre słowa jak na 12-latka.
 

DeletedUser156739

Guest
Siema.Zrobię darmówke komuś na 151 / 152 :) Pisać priv
 

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.236
Piękne zachowanie członka Plemion Teamu na FO i dziwicie się potem że każdy na was pluje xd

Uświadom sobie, że sam na to zapracowałeś. Nikt z graczy nie ma do Ciebie szacunku. Teraz przypomnij sobie dlaczego zostałeś wywalony z MOD-Teamu - właśnie takich ludzi się nie trzyma.

Ja na tyle... nie będę tu spamował :)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Uświadom sobie, że sam na to zapracowałeś. Nikt z graczy nie ma do Ciebie szacunku. Teraz przypomnij sobie dlaczego zostałeś wywalony z MOD-Teamu - właśnie takich ludzi się nie trzyma.
XD mów za siebie ,a nie za wszystkich graczy,to że Ty gardzisz kazdym kto ci przyklaskuje,nie znaczy że kazdy ma takie podejście jak Ty,ale jeśli uważasz że takich ludzi jak ja się nie trzyma i lepiej dla światy bym nie istniał to do dzieła,nie bądź gołosłowny
 
Wynik reakcji
711
Z całym szacunkiem , ale to dyskusja o nowych światach , a nie o teamie. Nie możecie tej spiny załatwić na pv ludki? To dyskusja o światach !
 

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
Jakie ekipy oprócz sabatu startują ? Nie za wcześnie ten świat ?! A później się dziwicie że są tak małe... Dajcie zjechać trochę ludzi na 150 to przyjdą tutaj

Mów za siebie. Ja tam od pół roku czekam xd

Nurgle, pnsio-coś twór ciuluska, sabat, cos piekło- pochodnego podobno i niestefany z tego co sie orientuje na ten moment.

No i my oczywiście.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Takich osób jest nie za wiele co czeka pół roku :) a tak chociaż miałbyś większy świat i większą satysfakcję jak się wygra :) może ktoś z 150 międzyczasie by odpal z ekip, choć tam przez prędkość to o to trudno... No to słabiutkie te ekipy jak na świat bez farmy :( oho sabaty mogą wygrać :p
 

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
137 był mocno obsadzony. Zobaczymy teraz jak nam pójdzie na łatwiejszym świecie.
 

DeletedUser192125

Guest
jaka ekipa planuje wziąć sunę do składu, żeby mu zrobić siłówkę?
podobno kartono-stefano-pns.
Ktoś ma jakieś nowe ploteczki?
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
1 świat bez farmy gdzie nie ma mocnej ekipy na wstępnym
Patrząć jak 141 się skończy, 145 będzie rostrzygnięty + 150 połowa ekip padnie, to 156 będzie mocny jak nic.
 

Deleted User - 699847453

Guest
1 świat bez farmy gdzie nie ma mocnej ekipy na wstępnym
Patrząć jak 141 się skończy, 145 będzie rostrzygnięty + 150 połowa ekip padnie, to 156 będzie mocny jak nic.

A kiedy był ostatnio taki świat, gdzie mocna ekipa wbiła na wstępnym?. S137? S133?.
 
Status
Zamknięty.
Do góry