Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser174460

Guest
@FabcioZiomekPL - dograne. Mamy zapki do P!
Dostajemy założyciela, ja koordynatora DEF, Ty OFF. Dodatkowo za fatygę dostaniemy bilet na wycieczkę do Włoszech i Chin.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.341
@Black Snow Szczerze? To tam jest tak zgrana ekipa, ze nawet i bez koord'ow by orali :D Ten caly Bulwa to i tak tam do gadania malo ma, reszta radnych ogarnia wszystko, a dyplo robia wspolnie. Cala reszta, jest na tyle inteligentna ze sie po prostu wysluguje tym pionkiem, zeby sami nie musieli hanbic swoich imion podczas pozniejszych brudnych zagrywek. Bulwy imie jest juz na tyle splamione, ze temu nic juz nie grozne, bo jak to sam przyznal jest w tym "najlepszy". Zawsze warto miec chociaz jednego smierdziela na pokladzie, chociaz za burte nie szkodza go wyrzucic gdy sie robi goraco :D Wtedy to wlasnie magicznie znika, a no i nie mozna mu tego odbierac bo co prawda zabawia publike czasem fenomenalnie.
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
...dziwisz się? ludzie nie chcą już w to grać :D

sam uber-pro super, mega,..Prze Świat JUBILEUSZOWY 150 przyciagnał strasznie mało graczy, a miało tyle grać :D
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.341
...dziwisz się? ludzie nie chcą już w to grać :D

sam uber-pro super, mega,..Prze Świat JUBILEUSZOWY 150 przyciagnał strasznie mało graczy, a miało tyle grać :D
To akurat prawda, za pare lat ta gierka upadnie, ale czy to przez Ambeiska typu Bulwa, które by upewnic się że napewno wygrają nie widzą problemu z wykorzystywaniem każdej możliwej nieczystej zagrywki przy okazji psując grę 5ciu innym nowo powstałym ekipom by te nie mogły grać 4FUN ze znajomymi? A może to przez bezradność supportu na takie niedowartościowane pipki?

Już nigdy się tego nie dowiemy bo 50% porządnych graczy już dawno odeszło od tej gry przez takie zagrywki, które jeden pajac praktykuje od „x” światów. A gdy ktoś nowy „próbuje” chociażby zacząć to wiecie jak kończy? W 90% jako jednorazowa darma bo nie ma na tyle doświadczenia by stawić opór chociażby jednej doświadczonej osobie, a co dopiero gdy wskakuje na niego banda na kilka członów, która nie chce go zrekrutować bo jest zbyt słaby? Zaledwie 10% ma na to, że jakiś lepszy gracz wytłumaczy mu co i jak bo ma lepszy dzień. Najgorsze w tym jest to, że taka pomocna osoba tylko na tym traci.

Lepszych graczy ciągnie do lepszych plemion to normalne, ale jaki sens miałaby ta gra gdyby na świat wchodziła jedynie jedna ekipa? Z tego miejsca pozdrawiam wszystkie osoby, które chociaż raz spróbowały założyć jakiekolwiek plemię, wypał/niewypał to nieważne.

Juz niedługo cały dorobek życia „najlepszych” plemion runie, zatem ratujcie to co możecie czyli relacje między ziomkami których tu poznaliście. Pzdr, j3b Bulwę i resztę ludzi tego typu. Htfu
 
Ostatnia edycja:

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.341
Przecież ty mnie nawet nigdy nie dotknąłeś chłopcze, zresztą nie masz czym bo bozia rączek nie dała. Ty byś nawet wioski nie powąchał. Ba, nawet bliziutko nie byłeś, a na 1v1 wyjść nie chciałeś bo jeszcze byś przegrał i by Cie ziomki wyśmiały to powiedziałeś, że nic nie osiągnąłem bo moje plemię nie wygrało świata XDD

Oj tak tak byczku, boli prawda, że z roku na rok twój dorobek życia maleje.
 

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.288
HALO KTO STARTUJE NA BEZ FARMY POWIEDZCIE MI PROSZE BO MUSZE WIEDZIEC TAKIE RZECZY

A tak wgl

P < Espada : ) )) ) ))) )) )))))
Braga > Bulwa : ) ) )) ) )) ) ) )
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
@Sir Braga
Ekipy [152] - Na ten moment [03/09/2020]:
[ PNSC ] - Porządek Nowego Stefana Ciuluska (4x)
[ Sabat. ] - Sabat (4?)
[ -M- ] - Minionki (2x)
[ Jazda! ] - Jazda z kurami! (2x)
[ TRD ] - Piekielne Tornado (2x)
[ Night! ] - Good Night! (2x)
[ Art ] - Art of War (2x)
[ SWN ] - Szukający Właściwej Nazwy (2x)

[ -RB- ] - Reborn (1x)
[ GNG ] - Chicken Gang (1x)
_______________

[ xxx ] - xxxx (Bank Joke)
[ WWP ] - Wyjdzie w praniu (Diakon93)
[ PLN. ] - Plemie Ludzi Niezdecydowanych
[ Trzy & Cztery ] - Kropki (2x)
[ =SVER= ] - S.V.E.R
[ B! ] - Banda!
[ GI ] - Głodni Indianie
[ Wck ] - Wilczki
[ ENEIDA ] - ENEIDA
[ DEAL? ] - Deal or Die?
[ Liquid ] - Liquid
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.341
@Sir Braga
Od ostatniego czasu:
[ NURGLE ] (3x)
[ Potężn ] (1x) [Dwoch Potężnych Graczy]
[ ss ] (1x) [Bleise]

+ Chicken Gang nowy człon
+ Eneida nowy człon
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
HALO KTO STARTUJE NA BEZ FARMY POWIEDZCIE MI PROSZE BO MUSZE WIEDZIEC TAKIE RZECZY

A tak wgl

P < Espada : ) )) ) ))) )) )))))
Braga > Bulwa : ) ) )) ) )) ) ) )
Wbijaj Braguś do najlepszego plemienia.


Przecież ty mnie nawet nigdy nie dotknąłeś chłopcze, zresztą nie masz czym bo bozia rączek nie dała. Ty byś nawet wioski nie powąchał. Ba, nawet bliziutko nie byłeś, a na 1v1 wyjść nie chciałeś bo jeszcze byś przegrał i by Cie ziomki wyśmiały to powiedziałeś, że nic nie osiągnąłem bo moje plemię nie wygrało świata XDD

Oj tak tak byczku, boli prawda, że z roku na rok twój dorobek życia maleje.



XDDDDDDDDDD
Świat 137 - TECH / Delma | Świat 143 - EXAT/OP (win) | Świat 145 - PONY | Świat 150 (Freeze) - TECH | Świat 152 - TRD

Ambitnie, skoro istniejesz na plemionach od 137 XD
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Cierpliwość to cnota, nikt Ci nie powiedział?
Na świecie 150 jest ograniczona farma, a nie bez farmy. Mam dziwne wrażenie, że cierpisz na syndrom nietoperza. Niedowidzisz, nie doczytasz, ale musisz się przyczepić.
I naucz się proszę edytować posty zamiast pisać jeden pod drugim.

Ależ ja mam cierpliwość w temacie świata 150 napisałaś,że wszelkie zażalenia kierować do Ciebie na pw i tam na nie odpowiesz i tak też zrobiłem,napisałem 6 lutego,dostałem odpowiedz 5 marce,jestem bardzo szczęśliwy ,że terminy u was są wiele krótsze niż na zabiegi na NFZ. Szkoda tylko,że nie umiesz ogarnąć swoich podwładnych ,sh4me poraz kolejny łamie regulamin FO w dyskusji o św 150.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.341
Pre-137, grałem na zagranicznych światach, us22 mam nawet zwycięski. Nick: Poisonous

No, ale co ty tam możesz wiedzieć jak nawet angielskiego nie umiesz, już nie mówię o 3-cim języku, bo niektórzy w szkole uczyli się chociażby rosyjskiego. Twoje ambicje zamykają się w klatce tej gry, gdy „wygrywasz” w stylu na który każdy pluje. A zapomniałbym o tym jak ubliżasz kobietom, to tez ci sprawia niezła frajdę.

@BulwaZaglady, nie musisz cytować postu, który jest bezpośrednio nad twoim by nie robić spamu. Nie każdy jest tu z tego samego powodu co ty, by zrobić z siebie pajaca. Niektórzy przyszli tu przeczytać, jakie ekipy startują na 152, także pal wroty gentleman.
 
Ostatnia edycja:

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Wjazd na real gdy zabraknie Ci argumentów XD
Już to Ci mówiłem - prawdopodobnie masz wagra na pół nosa i jedynie co możesz to dowartościować się w grze.
W nosie to mam - dla mnie możesz mówić nawet po pigmejsku. Dla mnie jesteś zwykłą lebiodą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry