Światy 121 i 122 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ty, rzeczywiscie



no ale to nie my zle interpretujemy tylko tam jest zle zapisane.
Wszystko co nie jest zartem z podstekstem a dopuszcza dowolna interpretacje jest zle sformulowane - przeciez rownie dobrze mozna to odczytac jako niemoznosc wykonywania jakichkolwiek komend, czyli nie zaatakujesz xD

A może wszyscy się mylimy i tam po prostu nie można wojsk wysyłać??
 

DeletedUser189724

Guest
co za brednie XD
Gdzie dokładnie?
Za czas bycia masz prestiż za zadanie wykonanie też. Jedynie niedokładnie powiedziałem z bonusami. One są dla gracza tylko nie plemienia.
W każdym tygodniu Twoje plemię otrzyma nowe zadanie do wykonania. O ile przedmiot zadania jest taki sam dla wszystkich członków plemienia, to cele (np. liczba wiosek, jaką należy zaatakować) są zależne od tego jak długo grasz na tym świecie.

Za każdy osiągnięty cel otrzymasz od razu nieco prestiżu. Jeśli zrealizujesz wszystkie cele danego zadania, to musisz poczekać na rozpoczęcie nowego zadania aby móc kontynuować.

Postęp plemienia w zadaniu to średnia liczba celów osiągniętych przez wszystkich członków plemienia. Gdy zadanie się kończy, to plemię otrzymuje prestiż zależny od tego postępu. Gdy pierwszy poziom celu nie zostanie zdobyty, to prestiż nie zostanie przyznany.

Nowi członkowie plemienia muszą zaczekać do rozpoczęcia nowego zadania, by móc wziąć udział. Nie są oni wliczani do postępu plemienia. Także gdy gracz opuści plemię, również nie będzie dłużej uwzględniany w obliczaniu postępu plemienia.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
121
komendy: NIE

damn, ciekawie


Może jestem zacofany, ale o co chodzi dokładnie, ze brak komendy?

Chyba jestem tu winny małe wyjaśnienie, bo wkradło się tu pewne nieporozumienie. W tym parametrze świata podawany jest minimalny odstęp między milisekundami. Na świecie 121 milisekund nie będzie, dlatego wpisałem odruchowo "Brak" i dopiero po czasie zorientowałem się, że pozycja ta nazywa się "Komendy", zaś zwrot "Komendy: Brak" jest bardziej mylący niż dostarczający prawidłowej informacji.
Zatem oficjalne sprostowanie: pozycja ta oznacza ni mniej ni więcej tylko brak milisekund. I tyle.
Przepraszam za mimowolne zamieszanie z powodu niefortunnego zwrotu, już zostało to poprawione w głównym temacie.
 

DeletedUser196077

Guest
S121 byłby idealny gdyby wywalić jeszcze kościół no ale trzeba grać na tym co dają ;)
 

DeletedUser169337

Guest
S121 nawet spoko te farmienie mnie smuci ale cóż wszystkiego mieć nie mozna
 

DeletedUser184923

Guest
wszyscy tak gadają o 121, ciekawe czy ktoś ciekawy na 122 wystartuje :)
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
jak chcesz Bulwa, pochytam jeszcze 11 bo to fajna liczba na start, nie ma co się szczypać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry