Światy 121 i 122 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser181888

Guest
Może jestem zacofany, ale o co chodzi dokładnie, ze brak komendy?
 

ToCiSięPrzyda

Łucznik
Wynik reakcji
563
Może jestem zacofany, ale o co chodzi dokładnie, ze brak komendy?

Raczej komend, czyli gracze na tym serwerze nie będą mogli udostępniać swoich działań innym graczom (przykład: załóżmy masz akcje i wszyscy deklarują atak o tej i o tej godzinie, i dzięki komendom możesz sprawdzić czy naprawdę je wysłali, a tutaj nie będziesz mógł tego zrobić)

Ps. Jakby ktoś szukał ekipy na ś121 to pisać PW.
 

DeletedUser186679

Guest
Grunt żeby od samego początku świat nie był ustawiony, bo jaka to przyjemność z gry :)
 

DeletedUser186679

Guest
Oby nie.. Ja startuję w małym gronie znajomych, bez żadnego plemienia, bez żadnych ustawek.

A ty bulwuś masz zamiar zagrać czy tylko tak sobie obserwujesz wątek?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
To dobrze awek - trzymam kciuki :D

Mam zamiar zagrać, aczkolwiek te ustawienia nie są zbyt fajne :p
Jakiś beznadziejny prestiż, brak komend i milisekund ... I ten nieszczęsny kościół ...
 

DeletedUser189724

Guest
Jaki prestiż? Co to jest?
Jest to coś rzecz którą zdobywasz za bycie określony czas w plemieniu oraz za wykonywanie zadań plemiennych. Po opuszczeniu plemienia prestiż jaki dałeś znika. Za niego możesz robić lvl plemienia dzięki czemu masz na pewien czas pewne zdolności dla plemienia. Takie jak zwiększenie prędkości jednostek.
 

Cuthbert

Łucznik
Wynik reakcji
280
Wy chyba źle interpretujecie te komendy.. chodzi o brak milisekund, a nie wyświetlanie/udostępnianie komend innym graczom.
Masz rację źle interpretujemy. :D

Komendy: milisekundy, odstęp 200ms to są ustawienia z s122. :D

Komendy udostępniać graczom będzie można. :D
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Masz rację źle interpretujemy. :D

Komendy: milisekundy, odstęp 200ms to są ustawienia z s122. :D

Komendy udostępniać graczom będzie można. :D

Ty, rzeczywiscie



no ale to nie my zle interpretujemy tylko tam jest zle zapisane.
Wszystko co nie jest zartem z podstekstem a dopuszcza dowolna interpretacje jest zle sformulowane - przeciez rownie dobrze mozna to odczytac jako niemoznosc wykonywania jakichkolwiek komend, czyli nie zaatakujesz xD
 

DeletedUser186679

Guest
Jeśli dobrze zrozumiałem to ten cały prestiż ma tak jakby za zadanie utrudnienie gry plemionom, które mają więcej niż jeden człon. W sumie jak tak to wygląda to jeszcze jest spoko. Chociaż z drugiej strony utrudnia też grę graczom, którzy wystartują sobie samemu bądź ze znajomym i w początkowym etapie gry nie chcą się przyłączyć do żadnego większego plemienia.

Dziwne wynalazki...
 
Status
Zamknięty.
Do góry