Świat 59 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej na temat świata 59!

Pamiętajcie o kulturze konwersacji:
- to nie jest miejsce do rekrutacji ekip,
- posty typu "ja też startuję" będą kasowane,
- osobistym wycieczkom mówimy "nie",
- prywatne rozmowy przenosimy na PW.

Dzięki! :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser161227

Guest
zakończyłem przedwcześnie grę na s56 bis więc tutaj się odkuję :) smuci tylko brak farmienia...ale co tam, damy radę :)
 

DeletedUser131953

Guest
A będą te zadania takie jak w 56, 56 bis i 58?
Nie za bardzo wiem jak najlepiej grać czy robić te zdania i dostawać za to wojo i surki czy jechać po swojemu :)
Fajnie, że jest nowy świat bez farmienia, chociaż gram na 55 to gra na świecie bez farmienia nie m zabiera dużo czasu więc zagram :)
 

DeletedUser161227

Guest
Lord każdy kolejny świat jest chyba już w wersji 8.0 więc zadania będą...ja na początku zawsze robię pod wojsko by mieć czym farmić, teraz bez farmienia ta opcja nie wchodzi w grę :D
 

DeletedUser131953

Guest
Na 52 to było tylko eko eko eko eko :D Wojska się nie opłacało robić, nikt też prawie nie atakował bo to nie miało sensu. Tutaj będzie tak samo, kto tak samo konsekwentnie robi eko jak w normalnym świecie farmi to po kilku tygodniach topka gwarantowana :)
 

DeletedUser125590

Guest
Na 52 to było tylko eko eko eko eko :D Wojska się nie opłacało robić, nikt też prawie nie atakował bo to nie miało sensu. Tutaj będzie tak samo, kto tak samo konsekwentnie robi eko jak w normalnym świecie farmi to po kilku tygodniach topka gwarantowana :)

chyba że ktoś pójdzie w kataski :D a co do eko , będzie napinka kto ma największe lvl'e , nie ilość lk :p
 

DeletedUser162692

Guest
Fajnie że w końcu ruszy (nie żebyśmy długo czekali). Nigdy nie grałem bez farmienia, ale już wiem że to coś dla mnie. Szkoda tylko że jest ten nieszczęsny warunek wygranej...
 

DeletedUser

Guest
"Nie będzie również niespodzianką włączony warunek zwycięstwa, który, jak wiadomo, powinien być odpowiednio wysoki. Dlatego tym razem będzie to 380 milionów punktów uzyskanych przez najlepszą czterdziestkę plemienia. Liczbę tę trzeba będzie utrzymać przez 720 godzin (30 dni). Z tego powodu radzimy na bieżąco kontrolować sytuację!"

ten świat potrwa przynajmniej trochę dłużej :)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy przeoczyłem, ale od ilu dokładnie pkt będziemy startować?
 

DeletedUser158309

Guest
Piękne ustawienia a info w dzień moich urodzin <3 Dziękuję ;P
 

DeletedUser152632

Guest
Ja tylko tak na marginesie chciałem napisać do swoich graczy że nastąpiła mała zmiana planów i nie startujemy na ś59 a ś60 - jako że ś59 ma zablokowany farming.


Ogólnie świat fajny dla leniwców ^^

Ja bym ograniczył liczbę członków plemienia do max 40 by nie wyszła taka żenada jak na ś 52 gdzie plemiona się sfuzjowały by wygrać server, albo zablokował odchodzenie/dochodzenie gdzies po roku bo świat widać potrwa dłużej ^^ . . .


PozdRRo
 

DeletedUser147225

Guest
no fajnie że rusza bo też czekałem :)
wiadomo coś o jakiś ekipach już?
 

DeletedUser162045

Guest
Z racji, że jestem graczem z natury leniwym to poklikam na tym serwie, gdzie każdy ma równe szanse...
Myślę, że nie zabierze mi on dużo czasu i nie opuszczę się na 58. :rolleyes:
 

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
Fajnie tylko, że wsparcie można by było wysyłać do wszystkich a nie takie zawężanie do członków plemienia... Ale i tak zagram :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry