Świat 46 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
krowy które dużo muczą mało mleka dają jak widać co niektórych wypowiedzi to aż się śmiać chce ranking fakt to jest cel lecz gorzej jak do takiego punktowca się wpadnie do wioski a tam kilka pików

Myśle, że to już jest na tyle poziom polskich plemion wyrobiony, że takich graczy napinaczy forumowych i jednocześnie punktowców już raczej nie ma, co oznacza więcej zabawy :)
 

DeletedUser

Guest
na moje TOP1 bedzie Kwasi, jezeli nie bedzie to tylko dlatego ze da Wam fory :D
Kwasi! Kwasi!
 

DeletedUser

Guest
Do tego nie potrzeba przecież całej doby:eek:
wejść co 4h 4x na dzień i nic więcej, wystarczy dobrze ułożyć farmy tak byś farmil te najbliższe kiedy jestes na kompie,a te dalsze kiedy Ciebie nie ma i tyle:)
Dla przykładu DzA na noc sle lekka po 4-5h i nie siedzi jak cep z zapuchniętymi powiekami. A wy ciągle, ze topka zależy tylko od czasu ^_^

Wystarczy troszkę ogarniać i tyle ale żeby ogarniać trzeba potrafić,a tu jest problem;p


@sikorrr za 24h bedziesz mogl pomarzyc o koszarach,a nie o raportach^_^



nie o to chodzi
karpiu mnie po prostu cale dnie nie ma:)
dlatego zasty potrzebne

e;

o farmienie się u mnie nie martw
bo na tym to się znam jak mało kto;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja tez jestem w niektore dni nieobecny od 8 do 17 ale w tym czasie posle lekką na dłuższą drogę i jakoś to będzie. Wątpie abyś dudku był w szkole/pracy cały dzień i pół nocy. Ja mam o tyle lepiej, ze wstaje o 4 i zbieram surke z całej nocy, rano posle aby wrocily na 16 i tym sposobem z farmingiem 4x na dzien cos pewnie wydziergam z tej topki:)

Na s42 gralem tylko 5 dni, bo nie bylo mnie w weekendy wcale i do 20 wsi mialem top3 ale tam okolica sprzyjała;p

farming na dziś to więcej skryptów jak wlasnego wkładu, nie to co 3 lata temu, ze kazdy zasuwał z mapy:)
 

DeletedUser

Guest
Prosił bym o prędkośc 2,0 najlepiej się gra dzieje się coś i nie można sie zanudzić 1,0 jest za wolny
 

DeletedUser

Guest
ja tez jestem w niektore dni nieobecny od 8 do 17 ale w tym czasie posle lekką na dłuższą drogę i jakoś to będzie. Wątpie abyś dudku był w szkole/pracy cały dzień i pół nocy. Ja mam o tyle lepiej, ze wstaje o 4 i zbieram surke z całej nocy, rano posle aby wrocily na 16 i tym sposobem z farmingiem 4x na dzien cos pewnie wydziergam z tej topki:)

Na s42 gralem tylko 5 dni, bo nie bylo mnie w weekendy wcale i do 20 wsi mialem top3 ale tam okolica sprzyjała;p

farming na dziś to więcej skryptów jak wlasnego wkładu, nie to co 3 lata temu, ze kazdy zasuwał z mapy:)

już to sobie troszkę ułożyłem i też to się wiąże ze wcześniejszym wstawaniem.
zresztą tak zawsze nadganiałem;)

co by nie było na pewno nie odpuszczę. z początku będę troszkę dalej, ale potem nadgonię.
 

DeletedUser

Guest
farming na dziś to więcej skryptów jak wlasnego wkładu, nie to co 3 lata temu, ze kazdy zasuwał z mapy:)

Omg dobrze że nie zaglądam do zakładki ze skryptami bo ta gra powoli traci sens.
Ale żeby farmic ze skryptów to już przesada.
To jest urok tej gry:D
 

DeletedUser

Guest
Omg dobrze że nie zaglądam do zakładki ze skryptami bo ta gra powoli traci sens.
Ale żeby farmic ze skryptów to już przesada.
To jest urok tej gry:D


Niestety przez ten urok zostaje sie w tyle:(
A co do eko to dwa levele nizej tak jak pisalem, klepnalem sie troszki:D Na pm nie bede glowy zawracal:p
 

DeletedUser

Guest
Tak, tylko trzeba ustawić priorytety tej gry:D
Nic na siłe, tak bym to ujął.
Wszystko przyjdzie z czasem.

Tak analizowałem to troszeczkę i zauważyłem lekką przesadę:p
Ale thx za pamięć:p
 

DeletedUser

Guest
Niestety przez ten urok zostaje sie w tyle:(
A co do eko to dwa levele nizej tak jak pisalem, klepnalem sie troszki:D Na pm nie bede glowy zawracal:p

teraz to co niektóre osoby nawet na botach jeżdżą. i gdzie tu urok tej gry?
skrypty są przydatne jak się dużo gra np na komórce lub nie ma się czasu na dłuższe siedzenie..
 

DeletedUser

Guest
teraz to co niektóre osoby nawet na botach jeżdżą. i gdzie tu urok tej gry?
skrypty są przydatne jak się dużo gra np na komórce lub nie ma się czasu na dłuższe siedzenie..

i tacy, co siedzą w pierwszej fazie gry non stop przy kompie, non stop farmią, napinają, przepychają się do topki...... długo nie wytrzymują i rezygnują z gry.... bo życie w realu ważniejsze blebleble.

Tak jak napisał Martin Kental: "Tak, tylko trzeba ustawić priorytety tej gry. Nic na siłe, tak bym to ujął.
Wszystko przyjdzie z czasem."

i tego sobie i Wam życzę :)
 

DeletedUser

Guest
teraz to co niektóre osoby nawet na botach jeżdżą. i gdzie tu urok tej gry?
skrypty są przydatne jak się dużo gra np na komórce lub nie ma się czasu na dłuższe siedzenie..

grając używam minimum kilkunastu skryptów, kilka zewnętrznych stron, kilku programów... to źle? nie, to profesjonalny i przyjemny styl gry...
 

DeletedUser

Guest
ja bym to nazwał nobostwem. po co grac w ogóle jak komputer sam wszystko zrobi?
 

DeletedUser126657

Guest
W końcu na S37 po kolei w pojedynkę rozbiliśmy Banitów, Bananów i Paczkę:p plemiona topowe. W końcu sami sięgnęliśmy topkę punktów i do dzisiaj ją utrzymujemy. Topka agresorów również do nas należy.


Wojsen, nieźle wam poszło, te plemiona, które wymieniłeś zajmowały ogromny obszar kiedy odchodziłem z gry .)
Ps. czy startujesz na tym świecie razem z resztą wymienionych?
 

DeletedUser127566

Guest
Ikar ty byłeś moim sąsiadem na ś37. Bedziesz grał na 46?
 

DeletedUser131953

Guest
Ja tam na świat czekać nie będę, być może będzie jak z s45 - miał wyjść przed południem a wyszedł 15:30.
Jak zawsze biorę losowy kierunek...
a jak chodzi o nowy stary styl to zastrzeżeń nie mam...
 

DeletedUser

Guest
a ja nie dostąpiłem zaszczytu bycia zjechany przez Ciebie:( dlaczego? Ale to dopiero jak wypadnie mi grać w twej okolicy władco wszechświata bajek niestworzonych

Ale nas to powiniennes pamietac;)

W ogole to smiac mi sie chce z tych wszystkich napinaczy forumowych, ja bede top1, nie ja, a wychodzi jak zawsze:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry