Świat 46 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser1196

Guest
Brak morala :))) MAREŚCIE!!!
mimo że predkosć mała to będzie niezła rzeźnia
 

DeletedUser145909

Guest
Admini nie wrzucą następnego serwa;) To jest wręcz niemożliwe;) nie opłaca im się to nawet, bo ile ludzi będzie grać na 2? Obstawiam, że na sam 46 zainteresowanie graczy, którzy mają tam pograć długo będzie znikome. Wszyscy pójdą na początek tydzień dwa i już zostanie 1/5 tego co grało;)
Nie lepiej zrobić od razu prędkość 30? Chyba nigdy takiego świata nie było. A szybkie od 100-400 więc świat 30 byłby świetny zwłaszcza, że można się szybko rozwinąć. Jeżeli któryś z adminów to przeczyta to prośba by pomyśleć o takiej alternatywie;)
 

DeletedUser

Guest
Bez kitu... Co wam z tą prędkością = 2 ?! Kiedyś człowiek cieszył się z 1, a teraz płaczecie z takiej prędkości :/. Ogarnijcie się!!!


Ja osobiście miałem zagrać na s46, ale nie przepadam za tym stylem - mój ulubiony styl to 4.0 (z rycerzem, zbrojownią i osadami koczowniczymi)...
 

DeletedUser145909

Guest
Cieszcie się z tego, że wogóle coś startuje;) równie dobrze, mogli by nic nie wypuszczać i nie było by nic do gadania. Słowa uznania. Tyle.
 

DeletedUser

Guest
To co dali to tak jakby nic nie dali,swiat dla koneserow,tylko ilu takich jest.
Support i .....
 

DeletedUser125784

Guest
Perełka wśród ogromnej ilości chłamu.
Bardzo miły gest ze strony Teamu.
 

DeletedUser

Guest
wszystko fajnie gdyby nie znienawidzony przeze mnie brak rozwoju barbar ;/.
Powitajmy ponownie farmienie po 3h dziennie.
 

DeletedUser

Guest
Zwiekszyć prędkość lub dać farmy do 3k bo skąd weźmiemy surke??
 

DeletedUser

Guest
to chyba prezent dla mnie :D powrót po przerwie i stary styl po prostu tylko dziękować :) fakt szkoda ,że zabrakło prędkości 2 ale stary styl to i tak wielka niespodzianka dla wielu starych, wiernych tej grze graczy
 

DeletedUser

Guest
Styl mój ulubiony gdyby,jeszcze prędkość 1,6 lub 2,0 była to by było super :)

Ja też tylko i wyłącznie na szybszy świat czekam tych powolnych mam już po dziurki w nosie

Admini nie wrzucą następnego serwa;) To jest wręcz niemożliwe;) nie opłaca im się to nawet, bo ile ludzi będzie grać na 2? Obstawiam, że na sam 46 zainteresowanie graczy, którzy mają tam pograć długo będzie znikome. Wszyscy pójdą na początek tydzień dwa i już zostanie 1/5 tego co grało;)
Nie lepiej zrobić od razu prędkość 30? Chyba nigdy takiego świata nie było. A szybkie od 100-400 więc świat 30 byłby świetny zwłaszcza, że można się szybko rozwinąć. Jeżeli któryś z adminów to przeczyta to prośba by pomyśleć o takiej alternatywie;)

Będzie tyle osób grało co na 24 czyli prawie wcale nie wiem po co te powolne światy i dla kogo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
gdyby rozwój barbar był do choćby 1000 pkt to możnaby normalnie farmić a nie siedzieć i klikać setki razy na wioseczki po 50 pkt ..

gdyby rozwój barbar był do choćby 1000 pkt to możnaby normalnie farmić a nie siedzieć i klikać setki razy na wioseczki po 50 pkt ..


Zwiekszyć prędkość lub dać farmy do 3k bo skąd weźmiemy surke??

skąd? albo stawiasz całe eko na 30... albo patrz wyżej :)

Będzie tyle osób grało co na 24 czyli prawie wcale nie wiem po co te powolne światy i dla kogo

świat 41, na którym gram jest niemal identyczny, z tym ze ma te okropne morale. I na brak graczy nie narzeka.

Admini nie wrzucą następnego serwa To jest wręcz niemożliwe nie opłaca im się to nawet, bo ile ludzi będzie grać na 2? Obstawiam, że na sam 46 zainteresowanie graczy, którzy mają tam pograć długo będzie znikome. Wszyscy pójdą na początek tydzień dwa i już zostanie 1/5 tego co grało
Nie lepiej zrobić od razu prędkość 30? Chyba nigdy takiego świata nie było. A szybkie od 100-400 więc świat 30 byłby świetny zwłaszcza, że można się szybko rozwinąć. Jeżeli któryś z adminów to przeczyta to prośba by pomyśleć o takiej alternatywie

zanim cokolwiek napiszesz to się zastanów choć trochę. przy tak ogromnej prędkości żeby cokolwiek ugrać trzeba by siedzieć na plemionach 24/7 bo byś wioski nie upilnował ;/.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no 1 to troche mala predkosc przydala by sie wieksza . . . co do chetnych to mysle ze beda jak wszedzie a co do morali to w koncu swiat bez nich :D
 

DeletedUser112461

Guest
Wszystko jest git:D oprócz prędkości:(.Przydała by się przynajmniej 20;).
 

DeletedUser134426

Guest
Zgadzam się, że graczy będzie mniej niż na innych św. (to samo było / jest na s41). Stary św. nie każdemu pasuje, choć ja się cieszę. Brak morale, będzie wielkim plusem.

Jeśli można wrzucić kamyczek do ogródka, to dla mnie jedynym minusem jest kompletny brak rozwoju barbar. W takim wypadku ochrona powinna trwać trzy dni, nie pięć.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Na początku roku szkolnego świat z zwykłą prędkością jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ umożliwi grę tym uczniom szkół, którzy nie mają dostępu do komputera przez większość dnia (tak, są takie szkoły i tacy uczniowie). Być może przy starcie następnego świata zastanowimy się nad wyższą prędkością.
 

DeletedUser147298

Guest
2.0 i 0.5 byłoby w ogóle do kitu, promuje graczy niemyślących i którzy mogą przed kompem 24/7, dzięki za ten stary styl
 
Status
Zamknięty.
Do góry