Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Niestety masz rację, ale może jak przeleci jeszcze z 10 następnych światów mutantycznych to może przy 45 dadzą nam znowu możliwość wyboru jak ma następny wyglądać i wtedy ludzie już docenią świat pierwotny, od którego wszystko się zaczęło:)


Ty myślisz że tobie podoba się styl klasyczny to od razu wszystkim musi się podobać, po to jest tyle światów aby każdy z pomiędzy nich wybrał coś dla siebie.
 

DeletedUser

Guest
Niestety masz rację, ale może jak przeleci jeszcze z 10 następnych światów mutantycznych to może przy 45 dadzą nam znowu możliwość wyboru jak ma następny wyglądać i wtedy ludzie już docenią świat pierwotny, od którego wszystko się zaczęło:)

LoL! Bo co bo jak nowe opcję grać się boicie. Nowy styl nie jest wcale taki prosty i urozmaica grę. Najlepiej nadal siedzieć w epoce kamienia łupanego.

Pozdro dla myślących.
 

DeletedUser118303

Guest
najmniej jest takich światów jak CLASSIC ja jestem za tym aby nie było kościoła rycerzy wiosek koczowniczych itd... prędkość jest nie wazna
 

DeletedUser118687

Guest
ja dałem styl 5.0 bez kościoła a i prędkośc mogła być więcej niż 2x bo jeszcze nigdy nie było wyższej predkości a chciałbym pograć na takiej prędkości:D
 

DeletedUser110103

Guest
ja dałem styl 5.0 bez kościoła a i prędkośc mogła być więcej niż 2x bo jeszcze nigdy nie było wyższej predkości a chciałbym pograć na takiej prędkości:D

to sobie zagraj na szybkich:p

- - -

Zgadzam się z kamilem, światów takich jak CLASSIC jest najmniej, co z tego że świat 34 jest w tym stylu jak ludzie nie zdążyli wcześniej zebrać graczy do stworzenia od samego początku ciekawej rozgrywki:) tutaj po tych wszystkich rozmowach może wyniknąć emocjonująca rozgrywka:)
 

DeletedUser109146

Guest
Zgadzam się z kamilem, światów takich jak CLASSIC jest najmniej, co z tego że świat 34 jest w tym stylu jak ludzie nie zdążyli wcześniej zebrać graczy do stworzenia od samego początku ciekawej rozgrywki:)

Classic i s34 to nie jest taki sam styl, tyle ode mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser98355

Guest
Moim skromnym zdaniem "stary styl". Piękne były czasy clasica - tam zaczynałem:) I nie ma to jak zwykła prędkość x1.
 

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

Niestety masz rację, ale może jak przeleci jeszcze z 10 następnych światów mutantycznych to może przy 45 dadzą nam znowu możliwość wyboru jak ma następny wyglądać i wtedy ludzie już docenią świat pierwotny, od którego wszystko się zaczęło:)


hehe,zanim dobrna plemionka do 45 swiata,polowa z nas sie zdazy ozenic,splodzic potomstwo,nawet je wychowac,hehe.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Tak, stary styl jest fajny sam na nim grałem ale uwarzam że nowy jeszcze lepszy potrzebuje jeszcze lepszej strategi i to jest dobre.
 

DeletedUser118695

Guest
jestem za 4 bez kościołów i fajnie by było predkość 2x :D:D:D
 

kipik15

Pikinier
Wynik reakcji
39
dawać tu takie coś jak na s23 stary styl najlepszy bez żadnych idiotycznych kościołów itp......
 

DeletedUser112278

Guest
Hmmm

jak to czytam to zdaje mi sie ze to bedzie styl 4.0 ale paczac na glosy w ankiecie stawiam na
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)
 
Status
Zamknięty.
Do góry