Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ABG

Nie będę grał ale zrobię ukłon w stronę starszych graczy i zagłosuje na styl stary:)
 

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

Ale na innym niż x2 raczej ruszać nie będziemy, jeszcze może przełkniemy jakiś inny styl, ale nie prędkość:) Zobaczymy jak to wyjdzie, oby szybko było wiadomo jaki styl świata, żeby można było zebrać jeszcze ekipę i ustalić szczegóły;)

Wracając do tematu (żeby spamu nie było:p)
Wielu doświadczonych graczy chciałoby pograć na x2, ale nie otrzymują takiej okazji... Jeśli już to raz na 10 światów to troszkę mało... Tak sądzę. Na razie mamy 4 takie światy, 10,17,23,32... Ostatni powstał 32 i jest to styl z ryckiem, więc może teraz stary styl ten na którym cała śmietanka plemion się wychowała...

Podpisuję się pod pytaniem Destro do administracji:)

No,stary styl x2 moglby zmarnowac wielu z nas po raz kolejny sporo czasu i wykreslic dziesiat zarwanych nocek przed kompem,hehe:~)

Dokladnie,podpisze sie pod slowami Dowiego,jesli chodzi o dokladny czas startu swiatka...ludzie sami sie nie odnajda,hehe,a jesli warto zagrac bedzie,ekipa musi byc 'najlepsza z najlepszych'...:rolleyes:

Kacic,uszanowanko:)
 

DeletedUser

Guest
No to teraz czekamy na odpowiedź adminów jak zostanie wybrany świat:) i szybką decyzję;)
 

DeletedUser

Guest
Heh ja również marze że prędkość będzie co najmniej x2.0:D lubie szybkie akcje a nie tam flaki z olejem;pp no i na 5.0 bez kościółka głosowałem;]
 

DeletedUser

Guest
Stary styl jest na s34. Tam sobie idźcie i grajcie.
Nowy styl 5.0 + prędkość 1,5x. Stary styl to nuda, nuda i nuda...
 

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

Stary styl jest na s34. Tam sobie idźcie i grajcie.
Nowy styl 5.0 + prędkość 1,5x. Stary styl to nuda, nuda i nuda...


hehe,poziom taki jak na s33,na ktorym sie rozgrzewam...dno,totalne dno...bez obrazy dla nikogo oczywiscie...wszak kazdy sie uczy...:eek:
 

DeletedUser100256

Guest
Ponieważ zmieniono ankietę to wybiore ostatnią z opcji w ankiecie.

Czy altazar będziesz grał na tym świecie?
 

DeletedUser108944

Guest
A może

A może by tak coś nowego, czyli prędkość 3,0x albo chociaż 2,5x, styl 5.0 [obojętnie czy z kościołem czy bez] i prędkość jednostek 0,5:confused:
 

DeletedUser

Guest
Styl 5.0 jest niezly, aczkolwiek ma jedna wade. Gracze ktorzy wylosuja ogien olimpijski maja odrazu z offa, darmowego poteznego defa <beczy>
 

DeletedUser91121

Guest
Stary styl jest the best ...szkoda że tyle dzieciarni głosuje na 4.0 :(
 

DeletedUser10130

Guest
predkosc x2 lub nawet x4
jak taka bedzie predkosc to dla mnie obojetnie jaki swiat byle by bez kosciola
 

DeletedUser117904

Guest
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła). Ten styl wybieram bo :

  1. Nie lubię światy z kościołem bo daje to zbyt duży bonus no i słabe wioski trudno jest farmić.
  2. Jestem farmerem koczowniczym i lubię farmić wioski koczownicze które dają dużo surówki.
  3. Lubie też łuczników na koniu bo one mają szybką i mało kosztowną moc zabijania łuczników.

+ prędkość 2 żeby można było szybciej wybudować koszary na najwyższy poziom.
 

DeletedUser

Guest
styl 5,0 z kosciolem

ale i predkoscia 2...

tego jeszcze nie bylo ;)
 

DeletedUser117429

Guest
głosujcie na 3.0 najlepszy jest ja byłem raz na św 8 i tam bez ułatwień niema żadnych technologi jak w starym świecie ani nie ma żadnych przedmiotów dla rycerza
 
Status
Zamknięty.
Do góry