Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser118381

Guest
I dobrze zrobiłeś:)

@marin

a ja właśnie gram na s27 i uważam, że kościoł to fajne urozmaicenie:)

Oby swiat miał wyłączone morale, bo dla mnie to jest dziwne, że wojsko atakując słabszego przeciwnika słabiej walczy. Jeśli jakiś gracz jest słaby no to ma pecha gorzej się rozwinął, czemu z tej okazji ma mieć fory? Rozumiem np. okres ochronny lub przez pierwsze 60 dni aktywne, ale później to jest lipa trochę z tym:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
4.0-s33 kto chce zagrac na tym stylu niech idzie na swiat 33.
stary styl czy jakis taki byl na s32,
s34- styl 3,0 bodajrze

Kiedy byl ostani 5.0 z kosciolem? 5 swiatow temu, niech bedzie taki. Starczy juz swiatow ze starymi stylami 34,32 i 4.0 na s33.

Ja jestem zaa kosciolem, a jak nie kosciol to styl 5.0 bez kosciola, innego wyboru nie ma.

Predkosc praktycznie obojetna.

Czytam te wasze brednie i az mnie cos sciska. Jeden noobek pisze ze chce zeby 4800 wydobywalo, oczywiscie noobek nie pomyslal ze inni gracze beda mieli to samo, a farmerzy beda mieli 2 razy wiecej wojska.

Drugi noobek pisze ze kosciol jest glupi, bo mu sie zle farmi, gdyby wiedzial jak dziala kosciol i kiedy jest 50% a kiedy 100% to by byla inna sprawa, ale oczywiscie noobek nie gral ale gada, zeby tylko gadac, zal takich ludzi.

Do tych , ktorzy pisza o predkosci 1,5: znacie taka liczbe wymierna, bez okresu, ktora pomnozona przez 1,5 daje 1? 2/3 to jest jakies 0.6666 (6) a takiej predkosci jednostki sie nie da zrobic.

S33 wyszedl 2 miechy temu, a niektorzy ludzie juz chca takie same parametry, s32 wyszedl kwartal temu i znowu ludzie domagaja sie takich parametrow, s34 wyszedl 3 tygodnie temu, a sa tacy ktorzy by chcieli znowu taki sam swiat. Zadajcie sobie pytanie kiedys wyszedl ostatni swiat ze stylem 5.0 i stylem 5.0 z kosciolem. odpowiedz jest taka: swiaty s30 i s31 wyszly juz 5 miesiecy Temu!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Osobiście uważam, że jeżeli prędkość świata ma być zwiększona, to niech przyspieszenie obejmie też prędkość jednostek.
 

DeletedUser108584

Guest
fajnie byloby zagrac w styl 5 z kosciolem, jeszcze nigdy nie gralem ;p i do tego szybkosc x 2 ale szybkosc jednostek normalna x 1
 

DeletedUser

Guest
Prędkość

Fajnie by było styl 5.0 bez koscioła i prędkość x2!!!!
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej zeby to byl nowy styl.. zbrojownia nowe wioski koczownicze ale bez tego kosciola porytego.. No i predkosc 2 albo 1.63 czy jak ona tam ma... Wogole to moglaby byc jakas jubileuszowa predkosc x3 na przyklad.. predkos wazne zeby byla przyspieszona i nowy styl
 

DeletedUser

Guest
w styl każdy można sie wpasowac :)
ale ..prędkosc ..prędkośc..prędkośc.. x 2 :Dconajmniej
bo mysle ,że 90% graczy czeka na coś szybszego ,
wiekszośc rzeczy w tej grze jest ok , co przyciąga :)
ale ..prędkosc ..prędkośc..prędkośc.. x 2 :Dconajmniej

pozdrówka maniakom którzy czekają na to co Ja
 

DeletedUser118389

Guest
cze :D według mnie powinien być styl 5.0 bez kościoła oraz prędkość min. 1.6 :)
 

DeletedUser118381

Guest
Drugi noobek pisze ze kosciol jest glupi, bo mu sie zle farmi, gdyby wiedzial jak dziala kosciol i kiedy jest 50% a kiedy 100% to by byla inna sprawa, ale oczywiscie noobek nie gral ale gada,

Zgadzam się w 100%. Niektórzy nie wiedzą na jakiej zasadzie dokładnie działa kościół, a są stanowczo przeciw:)
 

DeletedUser114356

Guest
Styl 5.0 i prędkość 2. Mówi się że nie dawno była właśnie taka prędkość (ś32)...a ja się pytam ile razy dajecie prędkość 1???:) Znudziły mi się stare światy z prędkością 1. Dajcie coś nowego 5.0 z prędkością 2
 

DeletedUser67146

Guest
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła) - najlepiej prędkość 2.0 lub 1.6 (większe nie zaszkodzą :D)
 

DeletedUser118400

Guest
xD

Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)
Prędkość 1.0 :cool: i będzie ok
 

DeletedUser

Guest
Styl 5.0 i prędkość 2. Mówi się że nie dawno była właśnie taka prędkość (ś32)...a ja się pytam ile razy dajecie prędkość 1???:) Znudziły mi się stare światy z prędkością 1. Dajcie coś nowego 5.0 z prędkością 2

Hmm, tak prędkość 1 była często, ale może to dlatego, że to normlana, standardowa prędkość? ^^
 

DeletedUser118381

Guest
hmm prawie wszyscy prędkość 2, a skończy się to tak, że więcej graczy będzie narzekało na brak czasu bo za szybki świat i za dużo trzeba siedzeć :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry