Świat 33

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser102513
  • Data rozpoczęcia

Kiedy wg. Ciebie ma powstać św. 32?

  • Jak najszybciej! W następnym tgodniu!

    Głosy: 111 56,9%
  • Obojętne mi to...

    Głosy: 48 24,6%
  • Za 3-4 tygodnie

    Głosy: 36 18,5%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Echh :) Na s31 Cie przejeli ,na s32 rejestracja zamknieta... pozostaje tylko s33 .

.. Co do pomyslu ? Nie . Za duzo tych nowych swiatow . :rolleyes:

dokładnie:p

P.S jak dla mnie to świat 32 w ogóle nie musi startować
najpierw niech zamkną rekrutację na tych starszych światach:)
 

DeletedUser

Guest
szybkosc 1,5 - bez ochrony pieciodniowej - bez morale - bez bonusa nocnego- limit w plemieniu powiedzmy 20-max 30 graczy - monety rycek -
----------------
moje marzenie - mam nadzieje ze takowy sie pokaze kiedys - i na 99% taki nie bedzie kolejny - no ale jak by to musial bym wrocic do grania hahah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser99951

Guest
No, ale jak dłużej nie ma nowego świata, to więcej ludzi na niego czeka. I później zamyka się rejestrację, i nie można kolegom podsunąć :(
 

DeletedUser108455

Guest
Marzy mi się nowy światek na wzór s10. To były czasy < marzyciel>
 

DeletedUser73475

Guest
szybkosc 1,5 - bez ochrony pieciodniowej - bez morale - bez bonusa nocnego- limit w plemieniu powiedzmy 20-max 30 graczy - monety rycek -
----------------
moje marzenie - mam nadzieje ze takowy sie pokaze kiedys - i na 99% taki nie bedzie kolejny - no ale jak by to musial bym wrocic do grania hahah

jestem za czyms takim ,na brytyjskich miałem przyjemnsoc grac na podobnym ,predkosc była 2x i predkosc jednostek 0.75x swietna sprawa ale to mniej wazne ,a wazne to co wymieniłes juz wyzej
 

DeletedUser108315

Guest
jak dla mnie to na tym nowym świecie by mogło być troche nowych rzeczy np.



-bez kont premium bo wtedy to jest nie fair dla tych co nie mają
-bez kościoła
-trochę szybciej by mogły jednostki atakować
-większa pojemność łupu w jednostkach
-i z szlachcicem to powinno być tak że płacisz albo za monetę albo za szlachcica (zdecydujcie się)
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to na tym nowym świecie by mogło być troche nowych rzeczy np.



-bez kont premium bo wtedy to jest nie fair dla tych co nie mają

To przy 200 wioskach krew by cię zalała ciągle dając w przegląd i bawienie się z wioskami a tak jest łatwiej,a druga rzecz to taka że by nie było środków na utrzymanie serwera.
 

DeletedUser

Guest
Heh kolejny serwer powinien być bez tych monet i predkość 2x! Gra by się toczyła dość szybko! I nalepiej wzór z pozomami budynkow by był z 29 świata.

To moje zdanie nie kazdy musi się z nim zgadzać!:p
 

DeletedUser108329

Guest
A moim zdaniem powinien być super zaawansowany
kościoł
Noc :22:00 - 8:00
wioski koczownicze
i jakiś nowy budynek i nowa jednostka
I rywalizacja będzię jeszcze ciekawsza gdy będzie dużo osób bo taki świat by dużo ludzi przyciągał
 

DeletedUser3200

Guest
Ciekawy świat to prędkość 3x, z kościołem, ryckiem, monetami, bez barbarek i koczowniczych, które się rozwijają, bez morali i ochrony 5-dniowej.
I tak na 33 nie będę grał, więc tego zdania nikt pod uwagę brać nie musi.
 

DeletedUser105370

Guest
no może być, tylko żeby prędkość tak była 2,0 czy 1,6
 

DeletedUser109018

Guest
Teraz nie, lecz za jakiś czas było by fajnie zobaczyć go z jakąś zupełnie inną prędkością. Np. taką jakiej nie było nigdzie. x5? x3?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Ja też bym na Ś33 wyczekiwał. Mamy nawet plany zrobić porządne plemię, z korzyściami ze stażu. Liczba miejsc ograniczona do 100! Żadnych akademii, szkół czy co kolwiek podobnego, przynajmniej przez pierwsze pół roku istnienia!

A tak nawiasem - co do parametrów nowego świata - może Support Plemion by się zastanowił nad reaktywacją opcji Ustawienia -> Ankiety?
 

DeletedUser109175

Guest
Moje zdanie

Moim zdaniem mogłoby być tylko 60 plemion, bo zaraz się zaczynają rozsyłać zaproszenia;) Ale co do 100 użytkowników to nie, może do 1000? Czy 500.

A co walk między wioskami wprowadzić opcję "max.4 walki na jedną wioskę dziennie". ;)
 

DeletedUser99438

Guest
Tak niech 33 swiat powstanie jak najszybciej nawet w poniedzialek :)
Zbieram ekipe i jedziemy :D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Tak? Tylko żebyś nie skończył jak Amador i jego nieszczęsne +RW+, które rozleciało się po 4 dniach działalności. Powód? Dezorganizacja[sub]2[/sub].
 

DeletedUser

Guest
według mnie świat 33 powinien być niezapowiedziany by nie było ekip jak na s32. Co do detal, zostawiam pole do popisu administratorom. Z resztą i tak nie będę grać.;)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
według mnie świat 33 powinien być niezapowiedziany by nie było ekip jak na s32. Co do detal, zostawiam pole do popisu administratorom. Z resztą i tak nie będę grać.;)

Najbardziej zgrana z ekip się rozleciała. Ja postaram się nie popełnić wego błędu. Nasze plemię będzie wyjątkowe w swoim rodzaju. Korzyści ze stażu - stopniowo coraz to nowe wynalazki tylko dla członków plemienia, zaczniemy od forum zewnętrznego regularnie wzbogacanego o nowe funkcje - za niedługo Imperator 1.0 stanie się samodzielnym produktem, cały czas rozwijanym. Pomyślimy też nad zbudowaniem systemu OPSS na bazie serverów ThePunisher'a i oprogramowania WebMasser.net (1'083'184'720 B, czyli 10 GB na konto, dostęp przez FTP i Web-Service) czy własnej stronie WWW dla każdego członka plemienia. Kto chce się zapisać, to przez P.W.
 

DeletedUser108329

Guest
Ja też się szykuję na 33. Oczywiście plemienia nie mam w planach. Jak będę miał 3000-4000pkt to do jakiegoś dostąpie bo po co grać w jednym plemieniu z noobami którzy logują się na każdy świat? I nie polecam zrobienia tej ekipi. Będziecie mieli 5-6 członków po 116 punktów i co? Będziecie za słabi by inni chcieli do was dołączyć... Tak więc nie zapowiedziany świat bez barbarzynskich z ryckiem kościołem bez łuczników bez koczowniczych w stylu 5.5:) a mapa jak na classicu
 

DeletedUser

Guest
mi to by pasował taki:
-bez monet
-z przedmiotami rycerza
-barbarzyńskie i koczownicze rozwiające się
-prędkośc 2
-bez nowych jednostek
-noc 24-7

i dotego jak by wygląd bye te starszy to by było super...taki śiwait nie przyciągnoł by wielu ludzi i to dobrze bo nie było by multikont...
 
Status
Zamknięty.
Do góry