Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.258
Mam nadzieję, że skoro Kmic poddymił z losowo dodawanym -/+ 20 do komend to namieszał też w kodzie tak, żeby osoby z łańcuszka zaproszeń lądowały w zupełnie innym miejscu mapy.

Oby Zetu usłyszał tę prośbę :oops:
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.353
Mam nadzieję, że skoro Kmic poddymił z losowo dodawanym -/+ 20 do komend to namieszał też w kodzie tak, żeby osoby z łańcuszka zaproszeń lądowały w zupełnie innym miejscu mapy.

Oby Zetu usłyszał tę prośbę :oops:
Otóż nie bo by oszukali graczy bo w opisie na wstępnym jest napisane że będą koło siebie gracze z łańcuszków
Jak będzie inaczej to zgłoszę to do rzecznika praw konsumenta i UOKiK i się kmic nie wypłaci do emerytury ;)
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.258
Otóż nie bo by oszukali graczy bo w opisie na wstępnym jest napisane że będą koło siebie gracze z łańcuszków
Jak będzie inaczej to zgłoszę to do rzecznika praw konsumenta i UOKiK i się kmic nie wypłaci do emerytury ;)
Jest szansa jeszcze ten opis zmienić! Dobrze, że dałeś znać.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.361
Jest szansa jeszcze ten opis zmienić! Dobrze, że dałeś znać.

W zakładce "Zaproszenia" jest taki opis:

Witaj w procesie wstępnego logowania do Plemion. Funkcja ta pozwala znaleźć dawnych współplemieńców lub zaprosić nowych do wspólnej gry w nowym świecie.

Najważniejsze jednak jest to, że przy starcie nowego świata system postara się umieścić wszystkich zaproszonych graczy w tej samej okolicy, co pozwoli wam założyć wspólnie potężne plemię.

Mam to zabezpieczone notarialnie. POwodzenia dla InnoGames jeśli łańcuszki wyłączą. Trochę na tym zarobię :)
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
326
Zabawne oglądać te restarty id i starty z łańcuszków. Zupełnie nie wiem czemu Szanowny @kmic nie napisał oficjalnie, że łańcuszki już nie działają a plemiona z wysokim id wylądują specjalnie wszystkie w kotle, żeby było śmieszniej oglądać tą paraolimpiadę kos i włamów na konta typów w imię walki o pixel w profilu w umierającej gierce XD.

wyślij fragment kodu napisanego na takim gównie jak serwer plemion i daj znać jak to wygląda
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
9k przy zamknieciu wstepnego logowania

rzucam zaklecie uwaga

KARMA TO BITCH , PRZYCHODZI PO CIEBIE NAWET JEŚLI W NIĄ NIE WIERZYSZ
KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE

let's play !
 
Status
Zamknięty.
Do góry