Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
kuźwa dalej nie wiem jak cytować wiadomości ale nic kopiuj działa XD

To jak 300-400 osób na starcie to nie problem
To po co brać ludzi po których się spodziewacie że i tak skończą grać po miesiącu XD Niż dostarczenie darmy ?
A potem tutaj przychodzicie i coś piszecie że ta gra umiera i że trzeba ją promować ?
Może poprostu jej nie psujcie a ta gra by nie umierała i trzebaby jej naprawiać XD
zgadzam sie z toba ale to nic nie da, 100 i 150 swiatow temu niektorzy ludzie krzyczeli na temat skryptow i botow, masowek itd
To jest towarzystwo wzajemnej adoracji , wtedy udawali greka ze nie ma czegos takiego , bo miala je niewielka ilosc graczy - przyjaciol.
teraz kiedy maja je wszyscy juz nie jest tak fajnie i placz i lamet a ja sie smieje :D

nie dziwie sie tez ze kazdy chce uzyskac przewage , wszyscy musza sie dostosowac do realiow , wiec trzeba grac jak sie da i liczyc ze bedzie sie mialo choc troche zabawy i zagadek strategicznych

trzeba by bylo calkowicie zmienic scenariusz gry zeby wszyscy musieli sie uczyc taktyki od nowa

Alvid - voilà

a co ja mam z tym czymś coś wspólnego przepraszam? XDXDXDXD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
kuźwa dalej nie wiem jak cytować wiadomości ale nic kopiuj działa XD


zgadzam sie z toba ale to nic nie da, 100 i 150 swiatow temu niektorzy ludzie krzyczeli na temat skryptow i botow, masowek itd
To jest towarzystwo wzajemnej adoracji , wtedy udawali greka ze nie ma czegos takiego , bo miala je niewielka ilosc graczy - przyjaciol.
teraz kiedy maja je wszyscy juz nie jest tak fajnie i placz i lamet a ja sie smieje :D

nie dziwie sie tez ze kazdy chce uzyskac przewage , wszyscy musza sie dostosowac do realiow , wiec trzeba grac jak sie da i liczyc ze bedzie sie mialo choc troche zabawy i zagadek strategicznych

trzeba by bylo calkowicie zmienic scenariusz gry zeby wszyscy musieli sie uczyc taktyki od nowa

Alvid - voilà

a co ja mam z tym czymś coś wspólnego przepraszam? XDXDXDXD
nie wiem, <shrug>moze spojrz post wyzej
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta
-zero rekru z mapy dobrych graczy, ewentualnie rekru ale dajecie fejk cele na akcje sczegolnie na witam pilnujecie ludzi z rekru od poczatku
-jak widzicie kogos kto gral w witam na 186 to obserwujecie ma nie miec komend w waszym plemieniu fejk cele tez dobre obserwujecie go
-jak pisze ktos cos z witam na forum albo na pw to ignorujecie dzieciarnie
-wasi gracze musza zmieniac hasla co najmniej raz w tygodniu szczegolnie wazne podczas wojny z witam
-wasi gracze musza miec hasla do plemion inne niz do innych rzeczy najlepiej generowalne losowo przez menadzera
-copleyerzy bez rady zabronieni tylko rada wprowadza copleyerow i wprowadzacie copleyerow co na pewno nie maja kontaktu i nie mieli z witam
-do dnia akcji komendy ma tylko rada jezeli dalej dziwnie dobrze witam wychodzi obrona to tylko ko ma komendy do dnia akcji
-podczas akcji jak witam wbija dziwne kliny albo atakuje idealnie w wasze komendy zabieracie komendy calemu plemieniu
-przygladacie sie witam uwazne uzywaja duzo botow trzeba ich zglaszac ale ja nie podpowiem dokladnie jakie zwroccie uwage ile fejkuja w jakich odstepach w ile ms dogrywaja i profilatycznie mozna kazdego frontowca za etykiety zglaszac
-zgloszenia za pushing w poczatkowym etapie pamietajcie napisac ze to ze darma dala sobie ubic malego ofa to nie znaczy ze to nie darma
to co pisze wyzej to sa rady ktore witam wie ze na nich zadzialaja to sa rady ktore wiedza ludzie ze 186 ze zadzialaja na witam i to sa rady co wam polecam zapiszcie to zescreenujcie pamietajcie
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta
-zero rekru z mapy dobrych graczy, ewentualnie rekru ale dajecie fejk cele na akcje sczegolnie na witam pilnujecie ludzi z rekru od poczatku
-jak widzicie kogos kto gral w witam na 186 to obserwujecie ma nie miec komend w waszym plemieniu fejk cele tez dobre obserwujecie go
-jak pisze ktos cos z witam na forum albo na pw to ignorujecie dzieciarnie
-wasi gracze musza zmieniac hasla co najmniej raz w tygodniu szczegolnie wazne podczas wojny z witam
-wasi gracze musza miec hasla do plemion inne niz do innych rzeczy najlepiej generowalne losowo przez menadzera
-copleyerzy bez rady zabronieni tylko rada wprowadza copleyerow i wprowadzacie copleyerow co na pewno nie maja kontaktu i nie mieli z witam
-do dnia akcji komendy ma tylko rada jezeli dalej dziwnie dobrze witam wychodzi obrona to tylko ko ma komendy do dnia akcji
-podczas akcji jak witam wbija dziwne kliny albo atakuje idealnie w wasze komendy zabieracie komendy calemu plemieniu
-przygladacie sie witam uwazne uzywaja duzo botow trzeba ich zglaszac ale ja nie podpowiem dokladnie jakie zwroccie uwage ile fejkuja w jakich odstepach w ile ms dogrywaja i profilatycznie mozna kazdego frontowca za etykiety zglaszac
-zgloszenia za pushing w poczatkowym etapie pamietajcie napisac ze to ze darma dala sobie ubic malego ofa to nie znaczy ze to nie darma
to co pisze wyzej to sa rady ktore witam wie ze na nich zadzialaja to sa rady ktore wiedza ludzie ze 186 ze zadzialaja na witam i to sa rady co wam polecam zapiszcie to zescreenujcie pamietajcie
Powtarzasz się, a to jest oznaka małej inteligencji. Żeby nie powiedzieć: głupoty. ;)
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
pisze przeciez ze sie powtarzam i bede sie powtarzac przypominac ludziom jakie jest witam i co robi witam napisalem tez do wszystkich wodzow njiektorych graczy wyslalem 30 pw z troche wiecej info dlatego mam nadzieje ze ludzie przejrza na oczy i zobacza co to witam na prawde
 

BranD.

Łucznik
Wynik reakcji
575
osoby(celowo z małej literki), które powinny zamknąć mordę, żeby poziom merytoryczny tego obsranego forum wzrósł:
@chujriel
@Afrykański Czarodziej
@witamoszust186
@Isarisu
@fanberbecia

Osoby (celowo z dużej literki), które powinny otworzyć mordę, bo wszystkich interesuje co mają do powiedzenia i dyskusja byłaby ciekawsza:
@KRZYSZTOF III OSTRY
@KACZELNIK
@Fabcio and Maciuś
@Snuffy83
@Sh4Me
Proszę o dopisanie tam @Choriel ewidentnie coś mu już się w główce podziało i pierdoli głupoty od tych pikseli xDD
 

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
kuźwa dalej nie wiem jak cytować wiadomości ale nic kopiuj działa XD


zgadzam sie z toba ale to nic nie da, 100 i 150 swiatow temu niektorzy ludzie krzyczeli na temat skryptow i botow, masowek itd
To jest towarzystwo wzajemnej adoracji , wtedy udawali greka ze nie ma czegos takiego , bo miala je niewielka ilosc graczy - przyjaciol
teraz kiedy maja je wszyscy juz nie jest tak fajnie i placz i lamet a ja sie smieje :D

nie dziwie sie tez ze kazdy chce uzyskac przewage , wszyscy musza sie dostosowac do realiow , wiec trzeba grac jak sie da i liczyc ze bedzie sie mialo choc troche zabawy i zagadek strategicznych

trzeba by bylo

GRALEM W WITAM NA 186, TAK BYLO. POTWIERDZAM. SAM OSOBISCIE MIALEM 14 BOTOW I @GoD oF PaiN MIAL KOLEJNYCH 10 ZEBYSMY DALI RADE OGARNAC CALE KONTO.

NIE BYLO LATWO ALE DALISMY RADE. DZIEKI @Boss Ki x Tygrys x Supo ZA POMOC, FAJNIE JEST MIEC KRETA W RADZIE ;)
BARDZO DOBRY RUCH Z TWOJEJ STRONY O TEJ ROZBIORCE DRUGIEGO CZLONU AK. POMOGLO NAM TO BARDZO ;)
Ze Ty grasz na botach to wiemy, ale ze @GoD oF PaiN w te „podśmiechujki” mieszasz to jestem w szoku :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry