Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
pietrek kolejny do ignorowaniaa bedzie sie z ludzi wysmiewal co odkrywaja jego zagrywki to oczywiste wejdzie pare dzieciakow pietrka pietrek na koncu i beda wysmiewac czlowieka co ujawnia jak gra witam to jest socjotechnika witam ktora dyskredytuje kazdego co ujawnia jak gra witam ale kazdy co gral na witam na 186 powie jak bylo powie jak witam wygralo mam informacje co do startu witam z ich srodka wiec to tez potwierdzone tam wszystko jest zaplanowane gralem tam duzo czasu na 186 wiec wiem jak jest dopoki za byle powod nie dostalem rozbiorki
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
859
nie ma apk zalogowanego to nie umiem sam powiedziec wiem ze sa plany wsadzenia kretow wszedzie wiec jak ktos z apk zna sie z ludzmi z witam gral z nimi duzo albo wszedl bardzo zainteresowany co apk planuje albo cos w ten desen to na pewno jest to kret jak apk sie zaloguje to moge powiedziec czy jest tam kret w !N! i speed i ti widze nicki graczy ale zostawie je dla siebie nie bede oskarzac nic personalnie bo to nie moja rola poza tym moge nie trafic a witam i tak krety chce i bedzie mialo wszedzie w apk tez i w kazdym plemieniu wiekszym bedzie kret bo to ich taktyka to sa wyrachowani ludzie planujacy miesiace do przodu dlatego witam to teraz najlepsze plemie udowodnili to ze pokanaja kazdego swoimi podstepami
Miałem zamiar wystartować z witam ale dzięki Twoim dowodom dowiedziałem się prawdy ehhh :/ gdzie w takim razie doradzisz wystartować ?
 
Wynik reakcji
1.548
nie ma apk zalogowanego to nie umiem sam powiedziec wiem ze sa plany wsadzenia kretow wszedzie wiec jak ktos z apk zna sie z ludzmi z witam gral z nimi duzo albo wszedl bardzo zainteresowany co apk planuje albo cos w ten desen to na pewno jest to kret jak apk sie zaloguje to moge powiedziec czy jest tam kret w !N! i speed i ti widze nicki graczy ale zostawie je dla siebie nie bede oskarzac nic personalnie bo to nie moja rola poza tym moge nie trafic a witam i tak krety chce i bedzie mialo wszedzie w apk tez i w kazdym plemieniu wiekszym bedzie kret bo to ich taktyka to sa wyrachowani ludzie planujacy miesiace do przodu dlatego witam to teraz najlepsze plemie udowodnili to ze pokanaja kazdego swoimi podstepami
az serce rosnie widzac tak oddanom swojej misji osobe
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
to wszystko jest przemyslane i bede bezlitosnie wyjasnial klamstwa i oszustwa witam przez ktore niszczyli ludzi na 186 doslownie wjezdzali na psyche wyzywali bez przyczyny u drugiego czlowieka smiali sie gdzie sie da i zmarnowali ludziom rok zycia tym ze mieli kretow i hasla rozwiazali wroga plemie 2 dni przed swoja akcja jeszcze zrobili to sprytnie specjalnie rozwiazali je 2 dni przed akcja ze niby to nie oni bo lepiej bylo je rozwiazac w dniu akcji ale to jest celowa zagrywka wiem jak bylo bo gralem wtedy z witam i wiem jak to bylo planowane takze pamietajcie propaganda to ich bron tak jak krety wejdzie tutaj pieciu bedzie sie ze mnie smiac ale trzeba kliknac ignoruj i wiedziec co witam robi
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
mozecie mnie uznawac za jakiego chcecie pamietajcie tylko jakie witam jest a ja opisalem pare razy jakie jest co planuja i tak dalej kazde powazne plemie musi zawsze pamietac o tym co robi witam bo jak speed !N! apk ti czy ktos inny zlekcewazy witam i poda im reke to bedzie ich koniec na tym swiecie witam wygra kazde starcie 50/50 ze wzgledu na wywiad beda mniejsi beda prosic o 50/50 tylko dlatego ze kazde plemie bedzie mialo kretow kazdy wodz musi o tym pamietac lepiej zagrac na lepszego przeciwnika 50/50 niz na witam ktore ma paru kretow i historie korzystania z nich pamietajcie o tym zycze milego wieczoru
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
ceiter byc moze ale witam i to potwierdzone mialo normalne krety byc moze tak jest tego nie wiem wiem ze mieli hasla do kazdego plemienia u wroga na 186 jedno rozwiazali jedno zniszczyli propaganda i akcja na kreta a ostatnie bylo pokretowane mieli kreta i hasla do kont
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
13.994
mozecie mnie uznawac za jakiego chcecie pamietajcie tylko jakie witam jest a ja opisalem pare razy jakie jest co planuja i tak dalej kazde powazne plemie musi zawsze pamietac o tym co robi witam bo jak speed !N! apk ti czy ktos inny zlekcewazy witam i poda im reke to bedzie ich koniec na tym swiecie witam wygra kazde starcie 50/50 ze wzgledu na wywiad beda mniejsi beda prosic o 50/50 tylko dlatego ze kazde plemie bedzie mialo kretow kazdy wodz musi o tym pamietac lepiej zagrac na lepszego przeciwnika 50/50 niz na witam ktore ma paru kretow i historie korzystania z nich pamietajcie o tym zycze milego wieczoru
czy witam ma kretow rowniez w radzie innych plemion czy tylko posrod szarych graczy?
 
Wynik reakcji
1.548
na szczescie my w wielkiej delmie zmieniamy hasla raz na 7 dni i jestesmy bezpieczni. Bardzo polecam taka praktyke, nie mozna ufac witam i ich sztuczkom <tanczy>
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
chcialbym wam wszystkim przypomniec ze witam ma zebrane 250/300 osob ktore gra w czlonach beda mieli 2 albo 3 czlony na start do tego jak bedzie ktos obok nich maja zebrane 100 nawet 150 osob co sa darmami beda budowac offy i zwiad i pomagac witam jechac wrogow pozniej beda zostawialy ofa w wiosce i witam bedzie przejmowac wtedy mozna zglaszac do tego na vpn beda mieli pare kont co wejda z mapy w ciagu pierwszych paru dni co beda nieznane zupelnie i chca je wsadzic w inne duze plemiona dlatego rekru randomow bardzo ryzykowne na witam i do tego 186 wygrali majac hasla do kont wroga do tego rozwiazali plemie wroga takze bardzo wazna zmiana hasel bardzo regularnie i selekcja copleyerow mocna nie wolno dac sie podstepem na witam tak jak wygrali 186 sa faworytami swiata 200 ale wspolna walka z tym plemieniem moze ich powstrzymac
We utkaj leb juz
 
Status
Zamknięty.
Do góry