Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Chyba Tuman i to za kółkiem.

Auto na żonkę czy szwagra by komor nie zabral ?


CHUJ CI DO TEGO GDZIE STARTUJE,ALE PYTAĆ MOŻESZ
Na mnie, w końcu jak się ma prawko od 12 lat to już full zniżek mam. Zdjęcie dowodu chcesz? XD
I widzisz dzieciaczku, ani razu jeszcze prawdy nie napisałeś :/
Ten kto cie zaprosi nieźle sobie pod górkę zrobi xD
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
chcialbym wam wszystkim przypomniec ze witam ma zebrane 250/300 osob ktore gra w czlonach beda mieli 2 albo 3 czlony na start do tego jak bedzie ktos obok nich maja zebrane 100 nawet 150 osob co sa darmami beda budowac offy i zwiad i pomagac witam jechac wrogow pozniej beda zostawialy ofa w wiosce i witam bedzie przejmowac wtedy mozna zglaszac do tego na vpn beda mieli pare kont co wejda z mapy w ciagu pierwszych paru dni co beda nieznane zupelnie i chca je wsadzic w inne duze plemiona dlatego rekru randomow bardzo ryzykowne na witam i do tego 186 wygrali majac hasla do kont wroga do tego rozwiazali plemie wroga takze bardzo wazna zmiana hasel bardzo regularnie i selekcja copleyerow mocna nie wolno dac sie podstepem na witam tak jak wygrali 186 sa faworytami swiata 200 ale wspolna walka z tym plemieniem moze ich powstrzymac
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
plemiona musza pamietac ze to witam jest na fali maja sprawdzonyus klad i metody planowali od dawna jak rozegraja swiat 200 chca wygrac go samemu a ustawienia im pomagaja maja informatorow w kazdym duzym plemieniu juz teraz i planuja miec ich wiecej zeby np wyjsc w dniu zamykania skladow czy usunac plemie czy takie rzeczy tak naprawde trzeba sie pilnowac jakby sie bylo wazna osoba w panstwie hasla zmieniane regularnie do tego brak rektu copleyerow przed zamknieciem skladow chwile czasu i wiadomo komendy bardzo ograniczone wiem ze plemiona jak speed czy !N! mają lepsze składy od witam ale witam walczy przede wszystkim wywiadem sowim i przekrętami dlatego nie wolno ich zslekcewazyc wpuszczaja dzieci na forum zeby kazdy myslal ze to niepowazne plemie a tak naprawde knuja ile sie da i sa bardzo podstepni nie wolno traktowac witam jako niepowazne plemie to zagrozenie dla kazdego plemienia trzeba o nich zawsze pamietac nawet jak beda mali nie wolno podac reki zeby ich ratowac
 
Wynik reakcji
2.664
Na mnie, w końcu jak się ma prawko od 12 lat to już full zniżek mam. Zdjęcie dowodu chcesz? XD
I widzisz dzieciaczku, ani razu jeszcze prawdy nie napisałeś :/
Ten kto cie zaprosi nieźle sobie pod górkę zrobi xD
Po co mi zdjęcie prawka?
Zdjęcie umowy kupna na ciebie pokaż to komornik sie zainteresuję
Co ma prawko do posiadania zniżek?.
Z tego co mi wiadomo zniżki sa liczone gdy masz auto na siebie.
No i oczywiście jeździsz bez kolizyjnie.
Wiec nie wiem co mi chcesz udowodnić zdjeciem prawka.xD
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
kazdy kto podpisze sojusz z witam podpisze na siebie wyrok bo witam wie ze samo swiat musi wygrac wiec wykorzystaja was tak jak wykorzystali mnie i innych rozebranych na 186 rozbiora za nic bez slowa tak samo zdradza jak beda mieli do tego okazje to sa cyniczni ludzie tam nie ma sentymentow wszystko jest obliczone na wygrana jakimkolwiek sposobem forum ogolne i pw to ich bronie tak samo jak przegladanie baz hasel ogolnodostepnych wykradzionych tak samo jak wsadzanie copleyerow tak samo jak wsadzone juz teraz krety tam nie ma emocji tam wszystko jest pod wygrana dlatego kazdy musi pamietac jak grozne jest witam w kazdym momencie i dopoki nie beda zjechani co nie beda pisac to trzeba brac ich na powaznie
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
bronia witam jest propaganda wsadza dzieciakow na forum co beda wyzywac wrogow od najgorszych bo nie am moderacji beda wyzywac beda sprawiali wrazenie niepowaznych ale beda wyzywac od najgorszych bez powodu tak jak wyzywali brike czy sylwana i innych beda odwracac kota ogonem jak z rozwiazaniem fiesty a wszystko to cala propagadanda jest zaplanowana z gory przez dowodzacych opracowali jak wykorzystac forum ogolne do przewagi sprawiaja wrazenie glosnych dzieci a kazda wiadomosc jest starannie wybrana tak jak to jak traktuja wrogow smieja sie na pw smieja sie na forum zmieniaja nazwy wiosek na ofensywne w profil wpisuja bzdury dlatego nie mozna ich dopuscic by ich glupoty wplywaly na ludzi trzeba blokowac pw ignorowac forum i pamietac ze kazda wiadomosc kogos z witam szczegolnie porpagandystow najgosniejszych to zawsze jest cos zaplanowanego
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Po co mi zdjęcie prawka?
Zdjęcie umowy kupna na ciebie pokaż to komornik sie zainteresuję
Co ma prawko do posiadania zniżek?.
Z tego co mi wiadomo zniżki sa liczone gdy masz auto na siebie.
No i oczywiście jeździsz bez kolizyjnie.
Wiec nie wiem co mi chcesz udowodnić zdjeciem prawka.xD
Jakiego prawka? XD
Dowód rejestracyjny dzbanie, co ty nawet prawka nie masz że widząc słowo dowód myślisz prawko? XD
Co za afrykański dzban.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
nie ma apk zalogowanego to nie umiem sam powiedziec wiem ze sa plany wsadzenia kretow wszedzie wiec jak ktos z apk zna sie z ludzmi z witam gral z nimi duzo albo wszedl bardzo zainteresowany co apk planuje albo cos w ten desen to na pewno jest to kret jak apk sie zaloguje to moge powiedziec czy jest tam kret w !N! i speed i ti widze nicki graczy ale zostawie je dla siebie nie bede oskarzac nic personalnie bo to nie moja rola poza tym moge nie trafic a witam i tak krety chce i bedzie mialo wszedzie w apk tez i w kazdym plemieniu wiekszym bedzie kret bo to ich taktyka to sa wyrachowani ludzie planujacy miesiace do przodu dlatego witam to teraz najlepsze plemie udowodnili to ze pokanaja kazdego swoimi podstepami
 
Wynik reakcji
2.664
Na mnie, w końcu jak się ma prawko od 12 lat to już full zniżek mam. Zdjęcie dowodu chcesz? XD
I widzisz dzieciaczku, ani razu jeszcze prawdy nie napisałeś :/
Ten kto cie zaprosi nieźle sobie pod górkę zrobi xD
Jakiego prawka? XD
Dowód rejestracyjny dzbanie, co ty nawet prawka nie masz że widząc słowo dowód myślisz prawko? XD
Co za afrykański dzban.


Jesteś tak głupi,że to hit.. xD

Trzymaj sie tam mocno tumanie w Touramie.
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
13.994
nie ma apk zalogowanego to nie umiem sam powiedziec wiem ze sa plany wsadzenia kretow wszedzie wiec jak ktos z apk zna sie z ludzmi z witam gral z nimi duzo albo wszedl bardzo zainteresowany co apk planuje albo cos w ten desen to na pewno jest to kret jak apk sie zaloguje to moge powiedziec czy jest tam kret w !N! i speed i ti widze nicki graczy ale zostawie je dla siebie nie bede oskarzac nic personalnie bo to nie moja rola poza tym moge nie trafic a witam i tak krety chce i bedzie mialo wszedzie w apk tez i w kazdym plemieniu wiekszym bedzie kret bo to ich taktyka to sa wyrachowani ludzie planujacy miesiace do przodu dlatego witam to teraz najlepsze plemie udowodnili to ze pokanaja kazdego swoimi podstepami
dziekuje za opinie eksperta, @Snuffy83 radze uwazac
 
Status
Zamknięty.
Do góry