Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Kronex111

Chłop
Wynik reakcji
17
Inno świetny marketing, chciałem zobaczyć czy się ogłaszają na fejsie że 200 rusza to nawet strony znaleźć nie mogę XD
Celna uwaga.

Dobra zarzucam pomysłem, co myślicie żeby jako społeczność coś w takim razie zrobić?

Powiedzmy:
Wpis na X/Twitter i robimy z niego viral, udostępni kilkadziesiąt/kilkaset osób to serio dotrze to kilkudziesieciu tysięcy osób.
Można też zarzucić wpisem na wykop też kilka tysięcy zasięgu.

Ustawimy się na jakiś dzień i daną godzinę i lecimy.
Wzywam dowódców plemion, aby to ogarnąć.
@Fabcio and Maciuś @Keymil LoveOrHate @pajton.88. @Brika @To Ten Nowy @Snuffy83 @Pietrek z Sosnowca
 
Wynik reakcji
608
Celna uwaga.

Dobra zarzucam pomysłem, co myślicie żeby jako społeczność coś w takim razie zrobić?

Powiedzmy:
Wpis na X/Twitter i robimy z niego viral, udostępni kilkadziesiąt/kilkaset osób to serio dotrze to kilkudziesieciu tysięcy osób.
Można też zarzucić wpisem na wykop też kilka tysięcy zasięgu.

Ustawimy się na jakiś dzień i daną godzinę i lecimy.
Wzywam dowódców plemion, aby to ogarnąć.
@Fabcio and Maciuś @Keymil LoveOrHate @pajton.88. @Brika @To Ten Nowy @Snuffy83 @Pietrek z Sosnowca
Pytanie czy chcemy ściągnąć dla obecnych więcej legalnych darm, czy co chcemy osiągnąć? Sam jestem za tym, aby coś zrobić, ale no jak Fabciowi w Brazylii i Turcji zdjęli zaproszenie do gry u nas to nie wiem czy IG samo chce aby ta gra zdechła czy co.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.689
Od dwóch tygodni śmigam po każdym zagranicznym forum, hype’uje nasz świat, godnie nas reprezentuje i zbieram informacje, nie tylko zapraszając ich do nas na większy swiat, ale próbując odnowić projekt Xeviza sprzed 6-ciu lat.

Niektóre community mają swoje powody (Będzie w Analizach) by się nie zjawić i musimy je uszanować, z kolei inne community są już po prostu martwe. (Takie info dostawałem bezpośrednio od ich Community Managerów - którzy są skłonni współpracować, ale po fakcie)

Ta gra umiera szybciej niż myślałem, ale jest jeszcze światełko w tunelu, a kilka krajów (chujowo), ale wciąż się trzyma. I o ile naprawdę doceniam pomoc ludzi, którym tak jak mi jeszcze zależy, ze względu na znajomości - tak nie rozumiem podejścia supportu do całej sprawy i ignorowanie mnie, czy osób które @Kronex111 wymieniłeś…
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Celna uwaga.

Dobra zarzucam pomysłem, co myślicie żeby jako społeczność coś w takim razie zrobić?

Powiedzmy:
Wpis na X/Twitter i robimy z niego viral, udostępni kilkadziesiąt/kilkaset osób to serio dotrze to kilkudziesieciu tysięcy osób.
Można też zarzucić wpisem na wykop też kilka tysięcy zasięgu.

Ustawimy się na jakiś dzień i daną godzinę i lecimy.
Wzywam dowódców plemion, aby to ogarnąć.
@Fabcio and Maciuś @Keymil LoveOrHate @pajton.88. @Brika @To Ten Nowy @Snuffy83 @Pietrek z Sosnowca
tik toka nagrajcie, niech idzie w świat
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Od dwóch tygodni śmigam po każdym zagranicznym forum, hype’uje nasz świat, godnie nas reprezentuje i zbieram informacje, nie tylko zapraszając ich do nas na większy swiat, ale próbując odnowić projekt Xeviza sprzed 6-ciu lat.

Niektóre community mają swoje powody (Będzie w Analizach) by się nie zjawić i musimy je uszanować, z kolei inne community są już po prostu martwe. (Takie info dostawałem bezpośrednio od ich Community Managerów - którzy są skłonni współpracować, ale po fakcie)

Ta gra umiera szybciej niż myślałem, ale jest jeszcze światełko w tunelu, a kilka krajów (chujowo), ale wciąż się trzyma. I o ile naprawdę doceniam pomoc ludzi, którym tak jak mi jeszcze zależy, ze względu na znajomości - tak nie rozumiem podejścia supportu do całej sprawy i ignorowanie mnie, czy osób które @Kronex111 wymieniłeś…
Imo support powinien wyłączyć wszystkie aktualnie zaczęte światy w pizdu i włączyć je z powrotem dopiero po zakończeniu świata 200.
Jak ktoś chce grać to niech gra na jubileuszowym s200 i podbija licznik graczy a nie na jakimś 198 dla lamusów
 
Wynik reakcji
2.678
Pytanie czy jest sens cokolwiek w tym kierunku robić skoro sami twórcy mają wywalone jajca na tą grę. Czy nie lepiej już zagrać sobie jak ktoś chce na takim 200 i po prostu olać już ten temat. Imo bez chęci twórców to walka z wiatrakami i bez sensu. Można stawać na głowie ale z takim podejściem to nawet nie ma pewności czy któregoś dnia po prostu nie uwalą serwerów i tyle.
Alternatywnie spróbować postawić forka i go rozwijać (promować) niezależnie od Inno.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
mysle ze sami tworcy nie przypuszczali ze taki bedzie odbior tej gry, z tego co wiem stworzyli ja bedac jeszcze na studiach , i grali wsrod znajomych. Sama podstawa gry jest destrukcyjna dla niej. gra w czasie rzeczywistym . po zdobyciu wiernego fana , wczesniej czy pozniej ta gra da sie we znaki ,
ze zdobiciem nowych uzytkownikow sa dwa problemy . dwa duze ale sie zmeczylam i juz mi sie nie chce pisac
 
Ostatnia edycja:

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
mysle ze sami tworcy nie przypuszczali ze taki bedzie odbior tej gry, z tego co wiem stworzyli ja bedac jeszcze na studiach , i grali wsrod znajomych. Sama podstawa gry jest destrukcyjna dla niej. gra w czasie rzeczywistym . po zdobyciu wiernego fana , wczesniej czy pozniej ta gra da sie we znaki ,
ze zdobiciem nowych uzytkownikow sa dwa problemy . dwa duze ale sie zmeczylam i juz mi sie nie chce pisac
Trzeba dbać o kondycje, prosze pisać dalej - dla sportu
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
ale co wy chcecie za reklamy robic, skoro w ta gre graja juz tylko schizofrenicy i ogolnie ludzie co maja nie pokolei w glowie? do tego czegos chcecie ludzi zapraszac? nowych graczy ta gra nie interesuje, starzy gracze odeszli z tej gry i chwala im za to - im wczesniej tym lepiej, to ze jestesmy uzaleznieni nie znaczy ze mamy innych do tego zapraszac
 

Kronex111

Chłop
Wynik reakcji
17
W każdym bądź razie. Podejmuje inicjatywę. Teraz nie ma FB tylko głównie króluje portal X.
Bardzo proszę każdego o zaangażowanie i wstawienie na forum wpisu do tweeta aby udostępnić i polubić. Może Gortat zobaczy?;)

Post utworzę w niedziele i o 19 robimy akcje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry