Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
O co chodzi z tymi 20 ms wytłumaczy ktoś jak dziecku xd
O to ja. To mój job!
Więc puszczasz 4 ataki z jednej wioski , między kazdym z nich będzie różnica 200 ms ale przy kazdym będzie mogło wystąpić odchylenie +/- 20 ms. Czyli moze wystąpić różnica 220ms miedzy nimi albo 180 ms.

Dobrze mi poszlo? Zakumal?

ps. wprowadzam poprawki made by Fanberbecia :
....odchylenia moga wystapic maxymalnie 220 lub w drugas strone maxymalnie 180 . Wartosc odchylenia jest przypadkowa ale nie wieksza niz 20ms ""

Dziekujemy Fanberbecia
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
6
O to ja. To mój job!
Więc puszczasz 4 ataki z jednej wioski , między kazdym z nich będzie różnica 200 ms ale przy kazdym będzie mogło wystąpić odchylenie +/- 20 ms. Czyli moze wystąpić różnica 220ms miedzy nimi albo 180 ms.

Dobrze mi poszlo? Zakumal?
Ok ale to odchylenie itp będzie stałe jak wyślesz itp czy może ulec zmianie w trakcie raczej nie. Czy szansa wbicia klina będzie sporadyczna czy duża
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
O to ja. To mój job!
Więc puszczasz 4 ataki z jednej wioski , między kazdym z nich będzie różnica 200 ms ale przy kazdym będzie mogło wystąpić odchylenie +/- 20 ms. Czyli moze wystąpić różnica 220ms miedzy nimi albo 180 ms.

Dobrze mi poszlo? Zakumal?

Poszło Ci źle musisz się doinformować xd

Nie ma żadnego odchylenia między atakami w karecie xdd
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.032
Ok ale to odchylenie itp będzie stałe jak wyślesz itp czy może ulec zmianie w trakcie raczej nie. Czy szansa wbicia klina będzie sporadyczna czy duża
Jak wyślesz atak na ms 400 to może Ci wejść w przedziale od 380 do 420, losowo.
Przy pojedynczym ataku.
Jak wyślesz atak z funkcji dodaj atak taran lub szlachcic to odstęp pomiędzy atakami masz stały co 200
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
O to ja. To mój job!
Więc puszczasz 4 ataki z jednej wioski , między kazdym z nich będzie różnica 200 ms ale przy kazdym będzie mogło wystąpić odchylenie +/- 20 ms. Czyli moze wystąpić różnica 220ms miedzy nimi albo 180 ms.

Dobrze mi poszlo? Zakumal?

ps. wprowadzam poprawki made by Fanberbecia :
....odchylenia moga wystapic maxymalnie 220 lub w drugas strone maxymalnie 180 . Wartosc odchylenia jest przypadkowa ale nie wieksza niz 20ms ""

Dziekujemy Fanberbecia

Źle :)
Spraw parę:
1. Oczywiście nie "+20ms albo -20ms" ale wartość losowa z przedziału <-20;+20>
2. W przypadku puszczania systemowej "karety" ataków ta wartość losowa dotyczyć będzie pierwszego ataku, pozostałe na 99,9% polecą 200ms po nim.
3. Nie może być odstępu 180ms między atakami, bo minimalna odległość między nimi wynosi 200ms :) Więc gdyby hipotetycznie ktoś wysłał z ręki 2 ataki w odstępie idealnie 200ms, to ten drugi będzie wysłany <200;220> ms po pierwszym.

Dla formalności: czas dotarcia wojsk (uwzględniający te losowe ms) będzie widoczny od razu po wysłaniu jednostek, oczywiście nie będzie się on zmieniał już w trakcie trwania ataku/wsparcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry