Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.392
A co z kuzynami ?
Będą powszechnie występować ?
Czy start w kupie będzie możliwy tylko dla osób znajdujących się w 1 plemieniu?
Piszemy o tym od kilku stron a chyba nie ma odpowiedzi
Jak świat tak naprawdę jest bez farmy (bo ten limit jest za mały), to wywalmy te połacie darm i mulciaków.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.049
Tak. W InnoGames unikamy uprzedzeń wobec kogokolwiek, stawiamy na równość i tolerancję. Dlatego nie będziemy dyskryminować kogoś z uwagi na fakt bycia barbarzyńcą.
Ciekawe ile osób poleci na starcie pofarmic barbe z murkiem 1 xd

Przyznam kmic że zaimponowałes mi z tym rozstrzalem losowo ms ,tylko szkoda że odstęp aż 200 :(
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
A co z kuzynami ?
Będą powszechnie występować ?
Czy start w kupie będzie możliwy tylko dla osób znajdujących się w 1 plemieniu?
Piszemy o tym od kilku stron a chyba nie ma odpowiedzi
Jak świat tak naprawdę jest bez farmy (bo ten limit jest za mały), to wywalmy te połacie darm i mulciaków.
To plemiona, jak tu grać bez swojego plemienia kuzynów.

A może by tak rzucić dodatkowy pakiet 10% surowców? :>
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.668
@Fabcio and Maciuś

Podejmij tą dyskusje publicznie.
Hejtuje Twoja propozycje zaproszenia ekip z innych państw.

Po pierwsze, dyplomacje można będzie wyrzucić do kosza. Czemu jakiś Węgier ma nie wbić kosy skoro gra tutaj ostatni raz ?
Po drugie poziom innych regionów jest znacznie niższy niż w Polsce co oczywiście obniży poziom tego świata.
Po trzecie zrobi się syf związany z językiem angielskim, gracze nie będą przestrzegać granic, zasad itp.

Ja rozumiem, że chcesz aby świat był duży, ale jak dla mnie to będzie taki backfire, który zepsuje POLSKI jubileusz.

Jestem na NIE.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.392
@Fabcio and Maciuś

Podejmij tą dyskusje publicznie.
Hejtuje Twoja propozycje zaproszenia ekip z innych państw.

Po pierwsze, dyplomacje można będzie wyrzucić do kosza. Czemu jakiś Węgier ma nie wbić kosy skoro gra tutaj ostatni raz ?
Po drugie poziom innych regionów jest znacznie niższy niż w Polsce co oczywiście obniży poziom tego świata.
Po trzecie zrobi się syf związany z językiem angielskim, gracze nie będą przestrzegać granic, zasad itp.

Ja rozumiem, że chcesz aby świat był duży, ale jak dla mnie to będzie taki backfire, który zepsuje POLSKI jubileusz.

Jestem na NIE.
Przecież każdy Polak jak zobaczy Niemca na mapie to będzie go bił
Oni z tych zagranicznych ekip nie dotrwają do etapu kilku wiosek XD
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.486
Po pierwsze, dyplomacje można będzie wyrzucić do kosza. Czemu jakiś Węgier ma nie wbić kosy skoro gra tutaj ostatni raz ?

Wydaje mi sie, ze jezeli jakis kraj bedzie chcial wbic i sie dobrze pokazac - to raczej nie zacznie od wbijania kosy. Tym bardziej po takich Wegierskich zapowiedziach:

Hung.png

A ostatni raz to wbijaja tutaj niektorzy Polacy przez rozmiary dzisiejszych swiatow.

Po drugie poziom innych regionów jest znacznie niższy niż w Polsce co oczywiście obniży poziom tego świata.

Jezeli poziom przez nich reprezentowany bedzie niski to odpadna na etapach pierwszych wiosek (Tak jak to bylo na 150-tym z Francja), wiec nie bedzie to mialo wplywu na pozniejsze etapy gry. Ba, moim zdaniem jezeli wbija = wiecej wiosek = wiekszy poziom. Bo chyba zgodzisz sie z tym ze im wieksza ilosc wiosek, tym wyzsza wymagana aktywnosc. Pomijam juz fakt, ze rozmawialem kilka dni temu z Francuskim adminem, ktory mowil ze sklad ktorym wbili byl czysto 4FUN, i nie bylo w nim ich Francuskich tryhardow.

Po trzecie zrobi się syf związany z językiem angielskim, gracze nie będą przestrzegać granic, zasad itp.

No zrobi sie niestety, ale cale szczescie masz google tlumacza jak ziomek sie ciebie spyta "How are you?"


A tak na powaznie: Jest to Polski Jubileusz, a na ten moment mamy zaledwie 5 mocnych ekip. Naprawde jestes przeciwko temu by zrobic ten swiat ciekawszym? Nie wierze.
 
Wynik reakcji
608
Przecież każdy Polak jak zobaczy Niemca na mapie to będzie go bił
Oni z tych zagranicznych ekip nie dotrwają do etapu kilku wiosek XD
Ruscy jakby wbili to by pewnie burzenie z całego świata dostali xd

@Fabcio and Maciuś

Podejmij tą dyskusje publicznie.
Hejtuje Twoja propozycje zaproszenia ekip z innych państw.

Po pierwsze, dyplomacje można będzie wyrzucić do kosza. Czemu jakiś Węgier ma nie wbić kosy skoro gra tutaj ostatni raz ?
Po drugie poziom innych regionów jest znacznie niższy niż w Polsce co oczywiście obniży poziom tego świata.
Po trzecie zrobi się syf związany z językiem angielskim, gracze nie będą przestrzegać granic, zasad itp.

Ja rozumiem, że chcesz aby świat był duży, ale jak dla mnie to będzie taki backfire, który zepsuje POLSKI jubileusz.

Jestem na NIE.
1. Bo Polacy kos w ogóle nie wbijają i nie grają ostatni raz. Trochę dziwny zarzut, no ale pewnie chodzi o więź emocjonalną. Zagraniczne ekipy urozmaicą rozgrywkę mimo wszystko. Liczba graczy spada, a zagraniczne plemiona padają bo coraz mniej jest graczy. Na 200 startuje mało ekip i każda ekipa to już jest dużo, a większość wbija też zostawić swoją wizytówkę - jak gra będzie spoko to my pewnie też dostaniemy zapke do gry gdzieś tam.
2. Jeden będzie chciał równać poziom, a dla drugiego to będzie wyzwanie. Równie dobrze można napisać, że Niemców nie można zapraszać, bo ich poziom gry jest zbyt wysoki. Bardziej się martwię o polską patole niż niski poziom. Na 152 świecie ruszyła grupka Francuzów co została zjechana przez Jazdę co była masówką i cisnęła na vpnach. Nie wiem finalnie kto tu poziom zaniżył.
3. Regulamin jest raczej jednolity dla całej gry co support często tłumaczył niektóre dziwactwa co nas nie dotyczyły, ale zostały wprowadzone. W zasadzie to regulamin prawie w ogóle się nie różni oprócz pojedynczymi rzeczami jak np. gra dopuszcza używanie w grze języka angielskiego, ale na FO już nie. Tutaj też dodam, że Polacy znają język polski a nadal i tak nie potrafią przestrzegać umów i zasad
 
Wynik reakcji
310
Imo ten świat powinien być po prostu półkę wyżej od poprzednich, kto wie jak będą wyglądały plemiona za jakiś czas i prawdopodobnie tak czy siak będziemy zmuszeni do gry z zagranicznymi ekipami.

Poza tym nienwieknjak wy ale ja bym pojechał na zlot do Budapesztu XD
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Imo narzekacie że światy są za małe, a jak ktoś chce zagrać to jest narzekanie na narodowość. Skoro to będą słabe ekipy to będzie chociaż większy świat i więcej wsi do zdobywania, więcej wojen do prowadzenia.

Jeśli będą mieli poziom z kolei to będzie kolejny czynnik urozmaicający grę. Imo sytuacja win - win jak dla mnie.
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.536
Wydaje mi sie, ze jezeli jakis kraj bedzie chcial wbic i sie dobrze pokazac - to raczej nie zacznie od wbijania kosy. Tym bardziej po takich Wegierskich zapowiedziach:


A ostatni raz to wbijaja tutaj niektorzy Polacy przez rozmiary dzisiejszych swiatow.



Jezeli poziom przez nich reprezentowany bedzie niski to odpadna na etapach pierwszych wiosek (Tak jak to bylo na 150-tym z Francja), wiec nie bedzie to mialo wplywu na pozniejsze etapy gry. Ba, moim zdaniem jezeli wbija = wiecej wiosek = wiekszy poziom. Bo chyba zgodzisz sie z tym ze im wieksza ilosc wiosek, tym wyzsza wymagana aktywnosc. Pomijam juz fakt, ze rozmawialem kilka dni temu z Francuskim adminem, ktory mowil ze sklad ktorym wbili byl czysto 4FUN, i nie bylo w nim ich Francuskich tryhardow.



No zrobi sie niestety, ale cale szczescie masz google tlumacza jak ziomek sie ciebie spyta "How are you?"


A tak na powaznie: Jest to Polski Jubileusz, a na ten moment mamy zaledwie 5 mocnych ekip. Naprawde jestes przeciwko temu by zrobic ten swiat ciekawszym? Nie wierze.
się skończy jak french squad na 150, ekipa obok nich naje się darmowych wiosek potem pojdą na 202 i będą w szoku bo zobaczą 7 członowe plemiona z kuzynami
 

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
@Fabcio and Maciuś pomysł spoko, chcemy naparzać się międzynarodowo! Tylko niestety, w mojej ocenie, zabraliście się za to zbyt późno i nikt poważny z zagranicy nie wbije (obym się mylił). 10 dni to krótko, więc mocne ekipy pewnie nie dadzą rady się zorganizować, wbija ogórki jak na 150. W każdym razie to i tak na plus, bo świat będzie urozmaicony i większy.

Proszę tylko, jak i spora część graczy, ogarnijcie te patologie w postaci zapraszania kuzynow na wstępnym logowaniu, tak by ekipa była ekipą składającą się naprawdę ze 100 graczy. @kmic milczy niestety w tym temacie, ale skoro potraficie wyłączyć to po ruszeniu świata, to na pewno potraficie wyłączyć to również i na wstępnym logowaniu.
 
Wynik reakcji
377
@Fabcio and Maciuś

Podejmij tą dyskusje publicznie.
Hejtuje Twoja propozycje zaproszenia ekip z innych państw.

Po pierwsze, dyplomacje można będzie wyrzucić do kosza. Czemu jakiś Węgier ma nie wbić kosy skoro gra tutaj ostatni raz ?
Po drugie poziom innych regionów jest znacznie niższy niż w Polsce co oczywiście obniży poziom tego świata.
Po trzecie zrobi się syf związany z językiem angielskim, gracze nie będą przestrzegać granic, zasad itp.

Ja rozumiem, że chcesz aby świat był duży, ale jak dla mnie to będzie taki backfire, który zepsuje POLSKI jubileusz.

Jestem na NIE.

No tak, polskie plemiona to wzór cnót braku kos i wyrafinowanej dyplomacji. Brzydzą się rozwiązywaniem plemion wrogom itd.
Oh w8...
 
Status
Zamknięty.
Do góry