Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Musiałbyś mieć szczęście dodatnie (minimum 3%) aby rycerz sam nie padł i robić taki coin flip po 100 surki i potem nie mieć rycka przy budowaniu budynków na start gdzie wtedy najlepiej sie go expi to nie wiem czy ktoś jest taki ryzykant bo może dostać manuskrypt do surki.
Poza tym tu chyba jeszcze jest tak, że nie dostaje się tych 20 pik i miecz na start bo nie ma misji więc przez ten mur zawsze bedzie jakaś strata wojska.
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
582
Musiałbyś mieć szczęście dodatnie (minimum 3%) aby rycerz sam nie padł i robić taki coin flip po 100 surki i potem nie mieć rycka przy budowaniu budynków na start gdzie wtedy najlepiej sie go expi to nie wiem czy ktoś jest taki ryzykant bo może dostać manuskrypt do surki.
Poza tym tu chyba jeszcze jest tak, że nie dostaje się tych 20 pik i miecz na start bo nie ma misji więc przez ten mur zawsze bedzie jakaś strata wojska.

Faktycznie zapomniałem że ten system rycerzy jest, to przez pierwsze dni nawet szkoda na farmę czasu marnowac
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
@kmic czy można prosić o informacje ile dostaniemy surowców na start przy spichlerzu lv 3? będzie to standardowo 500/500/400?

Obawiam się że tak. Testowałem parametr, który umożliwia ustawienie ręcznej liczby surowców na start, ale wszystko wskazuje na to że on nie działa, nie ma zaś realnej szansy naprawy tego 'na poczekaniu'.
Istnieje jakiś cień szansy, że nagle magicznie zacznie działać, ale raczej bym się na to nie nastawiał.

Edit: już sprawdziłem, działa tylko przy aktywnym tutorialu. Co trochę jest bez sensu, bo chciałem tego użyć właśnie z uwagi na BRAK tutoriala :)
 
Ostatnia edycja:

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Obawiam się że tak. Testowałem parametr, który umożliwia ustawienie ręcznej liczby surowców na start, ale wszystko wskazuje na to że on nie działa, nie ma zaś realnej szansy naprawy tego 'na poczekaniu'.
Istnieje jakiś cień szansy, że nagle magicznie zacznie działać, ale raczej bym się na to nie nastawiał.
W takim razie wetuje o założenie działu poczekalni przez pierwsze 15 minut serwera w celu postawienia pierwszego eko.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.383
Obawiam się że tak. Testowałem parametr, który umożliwia ustawienie ręcznej liczby surowców na start, ale wszystko wskazuje na to że on nie działa, nie ma zaś realnej szansy naprawy tego 'na poczekaniu'.
Istnieje jakiś cień szansy, że nagle magicznie zacznie działać, ale raczej bym się na to nie nastawiał.

Edit: już sprawdziłem, działa tylko przy aktywnym tutorialu. Co trochę jest bez sensu, bo chciałem tego użyć właśnie z uwagi na BRAK tutoriala :)
No to daj ze 3x 10% surki ;)
 

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
bosze ... swiat nie wystartował a kmic już mi bana chciał wstawić za solo solo XDXDXDXDXD ... a to była metafora tylko XD ... XD przecież wiadomo że ja go wygram :)
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Jak już startujemy z wioska 200pkt to chociaż surki niech będą w spichlerzu adekwatne do jego poziomu. Limit farmy uważam za słaby, albo bez farmy albo nie ograniczone i jazda. Szkoda trochę niektórych ustawień
 

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
hm - czyli być grać razem musisz otworzyć ze sto konto może obok siębie wylądujecie XD XD chyba ... :) no ale chyba umiesz grać bez pp i znajomych :)
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
@kmic czy brak samouczka i zadań oznacza również brak nagród za rozbudowę ? Chodzi tutaj o te 150/150/100, które dostawało się za rozbudowę budynku.

Drugie pytanko czy rycek po wybudowaniu piedestału będzie rekrutował się tak jak powinien 4h ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry