Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
937
UWAGA: Zbieram beciki na najblizszy Jubileusz: (200 swiatow doswiaczenia)

• Ktora ekipe Kmicek wpi###oli w samo centrum?

• Na ktorej cwiartce wymiesza 75% ekip?

• Czy uda mu sie zapobiec startom na kilka czlonow?

• Na bociki i kuzynow w tym roku nie ma becika bo to pewniaczek.

• Czy Kmicek poslucha community i wrzuci ograniczonego zbieraka/non-farme, zamiast full-farmienia?

• Czy "Marketing" znowu przypadkowo wrzuci eventowe buffy z Gieldy dla 'nowych' i 'powracajacych' graczy?

• Ile randomych nickow bedzie w TOP100, dzieki dobremu RNG manuskryptow + nagrod z opiekuna? (+15% & +10% ~+25% boost'a do sury)
Ja to chcę by mój kolega Kmiciu dodał funkcje premium za złotówki.
Chce by każdy miał równe szanse i świat był sprawiedliwy więc jedyną opcją jest pay2win
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
606
@kmic czy możesz podać jaki był stosunek barb na gracza na Classicu? Czysta ciekawość o co w przyszłości się w razie czego pruć. Bardzo fajne ustawienia się zapowiadają
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.619
Chyba nikt z bez farmy nie może narzekac bo limiy farmienia jest niski. Więc oby wszyscy zagrali!


I cały czas liczę naprawdę na wstępny bez zaproszeń, aby każdy wystartował tylko na jeden człon szczególnie przy takiej ilości członków.
@kmic Barby w centrum jeżeli się da, żeby nikt nie był poszkodowany i serio fajny świat może być ;)

I milisekundy koniecznie, bez monotonii!!
 
Ostatnia edycja:

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Ja to nawet liczyłem na x4 aby jak najwięcej kontynentów się zapelnilo
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
@kmic Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniach i przyczynili się do wyboru części parametrów świata 200!
Rozumiem, że to koniec badań nastrojów. Kiedy zdradzisz resztę parametrów?

Inne:
- Podwojona produkcja bazowa
- Brak systemu zadań/samouczka
- Wioska startowa licząca 200pkt
- Znacznie zwiększona liczba wiosek barbarzyńskich na mapie (średnio 2 na gracza)

Na pewno na plus wyłączenie zadań/samouczka!
 
Status
Zamknięty.
Do góry