Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.322
Czyli gracz, który nie ma Twojego know-how o grze jest debilem? XD

Nie , zle to ujalem - mialo sie to odniesc do tego ze bot do klikania A i B nie zrobi tego tak dobrze jak gracz i realnie nie daje to tak duzej przewagi jak wielu uwaza. Duzo gorzej jak bota ma ktos kto potrafi myslec wtedy zaczynaja sie problemy co idealnie pokazuja ostatnie swiaty w tej grze.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Był taki swat, nazywał się droga mleczna , nie wiem czy ktoś pamięta. Któryś z 40 -tych . Gracze tyle razy się logowali żeby trafić koło siebie że powstały cale połacie wiosek barbarzyńskich . Polak znajdzie rozwiązanie na wszystko . Teraz wioski się kasują chyba . Bo już myślałam że to rozwiąże problem małej ilości barb w środku świata. Ale nie chyba to naprawili.
46


Nie no bez sensu ten limit jest tak maly że można było go sobie darować albo dać już większy :) przy takim limicie farmy i świecie bez zbieraka prędkość która chciałem czyli 1,6 będzie zdecydowanie za wolna. A więc chyba zostaje jednak opcja z prędkością 2.0

Ogromny plus za liczbę graczy w plemieniu i brak morali :)
 

DawwwwwwwidQ

Pikinier
Wynik reakcji
71
Kmic idzie mocno na kompromis z graczami, dlatego wyczuwam prędkość 1.6, swoją drogą bardzo przyjemną na świecie bez farmy w późnym etapie, a takim będzie 200 w late gamie. Ciekawe po ilu dniach blokada składów.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
po 10 dniach mozna wyfarmic 2k ? ale kazdego syrowca czy oglem ?
Kmic nie wiem czy zagram ale zlituj sie nad nimi, daj predkosc 2 to zadna farma :D
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
po 10 dniach mozna wyfarmic 2k ? ale kazdego syrowca czy oglem ?
Kmic nie wiem czy zagram ale zlituj sie nad nimi, daj predkosc 2 to zadna farma :D
Ogółem, i to jeszcze będzie się odnawiać standardowo, co było jakimś 200iq ruchem Niemców, albo przebłyskiem geniuszu hinduskiego deva, którego nikomu nie chciało się zmieniać - nie na początek dnia, nie na środek, tylko dokładnie 24h od sfarmienia X surowców, odnowi się X surowców. Piękna jest to logika.

A prędkość pewnie 1.6, żeby świat trochę potrwał. Choć aż prosi się o dwójkę. Niestety nie ma nic pomiędzy. :(
 
Wynik reakcji
2.392
Nie , zle to ujalem - mialo sie to odniesc do tego ze bot do klikania A i B nie zrobi tego tak dobrze jak gracz i realnie nie daje to tak duzej przewagi jak wielu uwaza. Duzo gorzej jak bota ma ktos kto potrafi myslec wtedy zaczynaja sie problemy co idealnie pokazuja ostatnie swiaty w tej grze.
No właśnie problem w tym, że takie boty będą mieć (i wykorzystywać) kompletni spoceńcy, którzy wykorzystają je dobrze.

Tego nie będą mieć jakieś ogórkowe plemiona na obrzeżach, tylko mocne ekipy.

Bawi mnie, że w grze, w której ludzie wstają w nocy eko kliknąć 2h przed sąsiadem ciągle mówicie o tym, że farma nie da przewagi XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
2 k po 10 dniach na botach <rotfl>to wystarczy sie 2 razy dziennie potknac . na jeden atak ten limit nie starczy na poczatku ale w pozniejszej fazie moze byc fajnym doladowaniem
psikus Kmica , probsuje :D

Już wiem, pisałam ostatnio że nigdy nie udało mi się wyfarmic limitu . Teraz mam szanse ! To będzie ten swiat!
 
Ostatnia edycja:

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
198 - 200
Znajdź różnice XD
No tak, poza brakiem morale i mniejsza farma to żadnych. Milisekundy w ankiecie na pewno wygrają, bo boty muszą swojego skilla w dodanych skryptach pokazać. Ale dla wielu 198 miało być rozgrzewką przed 200, to będą dobrze przygotowani na takie ustawienia. :D
Bo założę się, że prędkość będzie 1.6. :D (Chyba, że ankieta, to wygra najwyższa, a później będzie “tak wysoka to nie, więc dam niższą”).
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.380
UWAGA: Zbieram beciki na najblizszy Jubileusz: (200 swiatow doswiaczenia)

• Ktora ekipe Kmicek wpi###oli w samo centrum?

• Na ktorej cwiartce wymiesza 75% ekip?

• Czy uda mu sie zapobiec startom na kilka czlonow?

• Na bociki i kuzynow w tym roku nie ma becika bo to pewniaczek.

• Czy Kmicek poslucha community i wrzuci ograniczonego zbieraka/non-farme, zamiast full-farmienia?

• Czy "Marketing" znowu przypadkowo wrzuci eventowe buffy z Gieldy dla 'nowych' i 'powracajacych' graczy?

• Ile randomych nickow bedzie w TOP100, dzieki dobremu RNG manuskryptow + nagrod z opiekuna? (+15% & +10% ~+25% boost'a do sury)
 
Wynik reakcji
377
@kmic poprosimy ankietę o wyłączenie wiadomości prywatnych, bez możliwości wysłania hejki przez keymila speed nie będzie faworytem
Znając mental cebulaków to kontakt do hejek by był w opisie profilu ew jak by to zablokowali to numer do WhatsApp z hejkamj był by w nazwie wioski XD.
UWAGA: Zbieram beciki na najblizszy Jubileusz: (200 swiatow doswiaczenia)

• Ktora ekipe Kmicek wpi###oli w samo centrum?

• Na ktorej cwiartce wymiesza 75% ekip?

• Czy uda mu sie zapobiec startom na kilka czlonow?

• Na bociki i kuzynow w tym roku nie ma becika bo to pewniaczek.

• Czy Kmicek poslucha community i wrzuci ograniczonego zbieraka/non-farme, zamiast full-farmienia?

• Czy "Marketing" znowu przypadkowo wrzuci eventowe buffy z Gieldy dla 'nowych' i 'powracajacych' graczy?

• Ile randomych nickow bedzie w TOP100, dzieki dobremu RNG manuskryptow + nagrod z opiekuna? (+15% & +10% ~+25% boost'a do sury)
1. Może akurat tam będą same barby, żeby wszyscy dali radę wyrobić limit farmy XD.
2. te które limitu kratek na ekran nie zapełnia łańcuszkiem z wstępnego..
3. Tego to nawet Jezus nie ogarnie.
4. Wysyłanie wojsk w tej grze powinno być nie legalne.
5. Tu padnie hasło, iż w kodzie gry nie ma czegoś takiego jak ograniczony zbierak/to wykrzaczy ustawienie XYZ.
6. Jasne, reset manu dostaną ci, którzy złoża odpowiedni wniosek w tłumaczeniu na mongolski.
7. Możliwe, że wszyscy.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Dobra xD ten limit przy prędkości 2 to przespanie budzika w nocy xD

Dobrze, że chociaż dacie msy żeby "skillowych" graczy nie zabrakło xD

Bawcie się dobrze na tym serwisie
 
Status
Zamknięty.
Do góry