Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
607
badzmy szczerzy , duza role odgrywa tutaj zaangazowanie .
ile razy poprosiles kogos by ci kulal wioske? to nie uczciwosc tylko lenistwo , wkurzamy sie ze ktos ma wiecej zaangazoania . no ma <shrug> , poki nie jada na botach i mulciakach dla mnie jest ok. mulciaka bym mogla pociagnac spokojnie, nawet 3 ,

Zwlaszcza na swiecie z polfarma, straszne nudy <oczy>
Namawianie kogoś do zrobienia wsi by ją farmić to podchodzi pod pushing, za który grozi banicja 5-7 dni, więc jest to raczej nieuczciwe. Support też już nie działa tak sprawnie, więc nawet złożenie tickets i jego rozpatrzenie trochę trwa a gość co sobie tak farmi ma dużo czasu na zniszczenie gry dla okolicy. Największy problem tutaj robi ciągle support - gdyby była pewność, że nie będzie się mieszał i się zrobi po prostu dziki zachód to też by inaczej było. A tak to jednego zbanuja, drugiego nie. Dlatego bezfarma wydaje się najbardziej spoko
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Przeglądnijcie sobie ostatnie światy jakie powstają i jak sprawiedliwie rozmieszczane są poszczególne ekipy. Nie wiem po co na siłe próbują pogodzić to farmienie z brakiem farmy. Dajcie jeden świat z nieograniczoną farmą, a drugi bez farmy. Takie gadanie, że to przecież kompromis :D. Jak ktoś nie lubi facetów to kompromisem dla niego nie będzie, że ma pociągnąć druta koledze, ale tylko 2 razy do roku.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Nie wiem czy do końca jest to takie proste do wyłapania

Najprościej byłoby bez żadnego kierunku i wstępnego logowania czy zapraszania obok ale to by spowodowało brak ekip i tworzenie nowych ekip od podstaw na mapie
 
Wynik reakcji
607
Nie wiem czy do końca jest to takie proste do wyłapania

Najprościej byłoby bez żadnego kierunku i wstępnego logowania czy zapraszania obok ale to by spowodowało brak ekip i tworzenie nowych ekip od podstaw na mapie
Gdybym nikogo nie znał i miał dużo wolnego czasu to bym był "za", ale już był jeden świat z takimi ustawieniami i zaliczył rekord kos xd Większość już sobie ogarnęła ekipy, zatem 200 świat jakby nie było wstępnego logowania (brak kierunku i przedmiotu do przenosin to już tradycja) to byłby jednym z najmniejszych światów - a na pewno gorzej obsadzonym niż 100 świat. Komu się będzie chciało użerać z sąsiadem no-name, który jeszcze pewnie na nowym nicku gra? Ekip się już nie rozbije, było na to dużo czasu kiedyś. Masówki są już normą i prędzej graczy do gry zniechęci niż zapobiegnie masówkom
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
to jest taki dzien swistaka
powtarzanie swiatow . te same ekipy , wchodza na swiat i powtarzaja scenariusz. maja juz wrogow , jakies niezatarte zale. mozna wpasc w dysocjacje :D, powtarzanie zachowan az wynik koncowy sie zmieni.
zabawnie jest jak nowy gracz wchodzi do takiego skladu i nic nie rozumie ;D<rotfl>
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Farma/Zbierak = powodzenia. :) Kto ma czas ścigać się z botami (których nie ma oczywiście) i gangbangiem coopowym na kontach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry