Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.407
Czyli jak znów ograniczona farma to brak mozliwosci farmienia dla graczy na wstępnym, a na obrzezach limit po kilku atakach :D

+ pewnie prędkość swiata, gdzie ludzie ze światów bez farmy zaczną szybko rezygnować :D
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.619
Dokładnie, w miarę niski limit powinien załatwić sprawę.
W późniejszym etapie gry nie będzie mieć wpływu na rozgrywkę a na początku Ci bardziej aktywni troszkę mocniej pójdą do przodu.

Tutaj jak w kwestii prędkości zawsze będzie jedna strona niezadowolona i jedyna możliwość do coś pośrodku.. W końcu powinien to być świat dla wszystkich :)
 

Quetzelcoatlus

Pikinier
Wynik reakcji
166
Ej, to nie fair że znasz ustawienia przede mną! Ja chciałem ogłosić :(

Nie, nic w tej kwestii jeszcze nie jest ustalone, dlatego też powstał ten temat. I tak jak zazwyczaj kolejne światy wychodzą na zasadzie by różniły się od swoich poprzedników, tak 200 nie będzie to dotyczyło - on będzie konstruowany w zupełnym oderwaniu, bez oglądania się na kształt poprzednich światów. Więc to co jest na 196 czy 198 nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Z tego co czytam to oprócz tradycyjnych obozów 'oczywiście że z farmieniem' i 'podstawa to brak farmienia' coraz więcej jest zwolenników wariantu pośredniego czyli ograniczonego farmienia i chyba to się rysuje jako całkiem rozsądny kompromis, który pozwala w jakimś stopniu pogodzić oba te obozy i umożliwić grę zarówno tym, którzy nie wyobrażają sobie rywalizacji zarówno z farmieniem jak i bez niego.

Póki co wiadome jest jednak jedno: na pewno na tym świecie nie pojawi się rycerz z przedmiotami. Zdaję sobie sprawę, że jest to jedna z częściej pojawiających się propozycji, dlatego dopytałem naszych deweloperów czy może jednak jakimś cudem... Ale nie... od wielu lat pozycja 'rycerz' przy konfiguracji ma 3 możliwe wartości: brak/jeden bez przedmiotów/system wielu rycerzy. To nie przypadek, że ostatni świat z tym system wystartował w 2016 roku (107 jeśli się nie mylę). Od tego czasu mechanizm ten został oznaczony jako 'wyłączony z użycia' i wszelkie prace nad nim (oraz zapewnieniem jego kompatybilności z aktualną wersją gry) zostały dezaktywowane. Ponad 7 lat temu i ponad 300 aktualizacji gry temu. Co oznacza, że gdyby ktoś wpadł na szalony pomysł i przywrócił skądś ten fragment kodu, to np. dostępu do tej funkcji nie byłoby z poziomu aplikacji mobilnej, która - w obecnej wersji - powstała w roku 2020 i nie słyszała nawet o takim mechanizmie.

@kmic To jak wyjaśnić to, że na taki pomysł wpadli na internationalu (tribalwars.net) i rok temu w kwietniu wystartował tam Classic ze starym rycerzem, i to jeszcze w stylu 4.0, a nie 5.0 (pic rel) i jakoś działało? Z pamięci nie powiem, jak to wyglądało z poziomu apki (ja tylko przeglądarkowiec), ale jestem prawie pewien, że również było dostępne.
1707756667693.png
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
Czyli jak znów ograniczona farma to brak mozliwosci farmienia dla graczy na wstępnym, a na obrzezach limit po kilku atakach :D

+ pewnie prędkość swiata, gdzie ludzie ze światów bez farmy zaczną szybko rezygnować :D
mozna sie wtedy nie logowac na wstepnym, to nie jest chyba obowiazkowe nie ?
Swiaty z polfarma sa wolniejsze niz bez farmy. i to o wiele :p
to moja opinia
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
na polfrmie trzeba wystartowac z dobra ekipa , zeby przynajmniej na forum plemienia sie cos dzialo. , bo inaczej mozna zasnac przed monitorem
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
Półfarma chyba trochę szybsza niż bez :)
Nop my dear
na polfarmie predkosc 1 bez farmy chyba 2
na polfarmie musisz leciec w eko tak samo jak na braku farmy a budowa ciagnie sie w nieskonczonosc i surka splywa dobami. uzbierac na grubasy bedac w centrum i 34km od centrum to mordega bo barbrek tyle co kot naplakal, na graczach szkoda rozwalac wojsko bo surowce na wage zlota , nie wiem jak na obrzezach , powiem ci za pare tygodni :D
nie przypominam sobie takich rozkmin na swiecie bez farmienia
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
Nop my dear
na polfarmie predkosc 1 bez farmy chyba 2
na polfarmie musisz leciec w eko tak samo jak na braku farmy a budowa ciagnie sie w nieskonczonosc i surka splywa dobami. uzbierac na grubasy bedac w centrum i 34km od centrum to mordega bo barbrek tyle co kot naplakal, na graczach szkoda rozwalac wojsko bo surowce na wage zlota , nie wiem jak na obrzezach , powiem ci za pare tygodni :D
nie przypominam sobie takich rozkmin na swiecie bez farmienia
Chyba że wbijesz z farma wtedy masz 3 ataki i limit wykorzystany, a ktoś kto gra uczciwie może na 1500atakow mieć 1/3 limitu xD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
badzmy szczerzy , duza role odgrywa tutaj zaangazowanie .
ile razy poprosiles kogos by ci kulal wioske? to nie uczciwosc tylko lenistwo , wkurzamy sie ze ktos ma wiecej zaangazoania . no ma <shrug> , poki nie jada na botach i mulciakach dla mnie jest ok. mulciaka bym mogla pociagnac spokojnie, nawet 3 ,

Zwlaszcza na swiecie z polfarma, straszne nudy <oczy>
 
Ostatnia edycja:

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
no bede , dlatego robie sobie maly refresh. Z ciekawosci przyjde popatrzec i zobaczymy , chodz tez , bedzie fajnie ,

z ciekawosci zapytalam znajomych , ktorych mam akurat teraz pod reka czy by mi kulali wioske,
powiedzieli ze spoko za 100 euro miesiecznie :O
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry