Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.351
Głosować nad ustawieniami świata będą osoby grające na innych światach :D
Ma to pewien sens, że w znacznym stopniu decydują o tym osoby które:
a) Są aktywnymi graczami przez ostatnie 1.5 roku
b) Wybory są mniej więcej równe - przypada średnio 1 głos na osobę. Możliwe że nawet mniej, bo coopów na zamkniętych światach jest więcej niż ewentualnych mulciaków.
c) Marginalizuje się chociaz troszkę wpływ noobów na głosowanie
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.180
No niestety, plemiona dzidiaj przegrały przed naporem plemionobotów, które wybiorą najgorsze możliwe ustawienia, nie wiedząc nawet jakie będzie to mieć konsekwencje


Powodzenia na froncie bez kościoła!!!! : )))))))))))))))))
 
Wynik reakcji
2.618
No okej, ale jaka to jest różnica pomiędzy głosowaniami na FO? Tutaj przecież też mogą głosować osoby, które nie będą grać na 200?
Taka że osoby oczekujące na 200 a nie mające konta na jakichś aktualnie trwających światach są pozbawione możliwości głosowania. Zamiast tego będą głosowały osoby co nie wybierają się na 200 (na fo głosowałby chociaż osoby zainteresowane).

Tutaj głosowanie było patologiczne przez multikonta (ale tu też można by ograniczyć np. dla kont z określona liczba pkt., reakcji czy po dacie rejestracji)
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.351
Taka że osoby oczekujące na 200 a nie mające konta na jakichś aktualnie trwających światach są pozbawione możliwości głosowania. Zamiast tego będą głosowały osoby co nie wybierają się na 200 (na fo głosowałby chociaż osoby zainteresowane).

Tutaj głosowanie było patologiczne przez multikonta (ale tu też można by ograniczyć np. dla kont z określona liczba pkt., reakcji czy po dacie rejestracji)
Wydajesz $$$ = Głosujesz
prosta sprawa
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Uff @kmic cieszę się, że wybrałeś zbieraka po naszej rozmowie w sobotę na grillu u was…

To Ty byłeś tym wariatem, który mi się włamał w sobotę do ogródka, narąbany próbował w deszczu rozpalić grilla i uciekł dopiero jak psa wypuściłem?
Pies ma sugestię żebyś następnym razem przyniósł karkówkę a nie jakąś podejrzaną kaszankę z marketu.
Grilla odeślę Ci paczkomatem. Za pobraniem.
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Uznałem, że pytanie o rzeczy które są już ustalone byłoby zbyt sporą porcją cynizmu, nawet jak na mnie :)
@kmic jak już znasz te parametry najważniejsze to możesz nam uchylić rąbka tajemnicy? Te jakieś kościoły, rycerze to są poboczne parametry, na które można przymknąć oko. Rozwiej wątpliwości co do farmy / bez farmy. Oszczędź nam robienie zbiórek na świat, na którym finalnie nie będziemy zainteresowani grą.
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
To Ty byłeś tym wariatem, który mi się włamał w sobotę do ogródka, narąbany próbował w deszczu rozpalić grilla i uciekł dopiero jak psa wypuściłem?
Pies ma sugestię żebyś następnym razem przyniósł karkówkę a nie jakąś podejrzaną kaszankę z marketu.
Grilla odeślę Ci paczkomatem. Za pobraniem.
Ale rano jak wytrzeźwiałem to prosiłem żebyś oszczędził graczom tutaj te pikantne szczegóły mojej nocnej eskapady…
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.630
@kmic jak już znasz te parametry najważniejsze to możesz nam uchylić rąbka tajemnicy? Te jakieś kościoły, rycerze to są poboczne parametry, na które można przymknąć oko. Rozwiej wątpliwości co do farmy / bez farmy. Oszczędź nam robienie zbiórek na świat, na którym finalnie nie będziemy zainteresowani grą.
Przecież pisał kilkanaście dni temu że będzie kompromis i farma z limitem.
Więc albo możecie się spłakac i nie startować albo pograć i zobaczyć że farma z limitem jest do przeżycia

Darma musi się w końcu bronić i już się poddajecie?
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
To Ty byłeś tym wariatem, który mi się włamał w sobotę do ogródka, narąbany próbował w deszczu rozpalić grilla i uciekł dopiero jak psa wypuściłem?
Pies ma sugestię żebyś następnym razem przyniósł karkówkę a nie jakąś podejrzaną kaszankę z marketu.
Grilla odeślę Ci paczkomatem. Za pobraniem.

potwierdzam, jestem tym psem
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
to świat 200 proponuje aby gra rozpoczęła się na wszystkie kontynenty bez wstępnego(niech rozwali wszyskich po mapie jak za starych czasów) resztę obsypać barbami i elo lecimy kilka lat a nie

oczywiście stary styl a nie jakieś dominacje wojny runiczne czy inne pierdoły
 
Status
Zamknięty.
Do góry