Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
679
@kmic
Szanowny, wielmożny... Kiedy w przybliżeniu można się spodziewać startu tych że zacnych światów (199-200) Nie wybaczyłbym sobie gdybym nie spojrzał na ustawienia które rzecz jasna sp...apracie
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
Coś czuję, że ten świat będzie do niczego, bo raz że jest mało ludzi tj. wiosek. Dwa ci co zostali wyspecjalizowali się w oszukiwaniu, cwaniakowaniu na 5 plemion+sojusze i siedzeniu przed komputerem czy telefonem all the time...
Niedzielny gracz taki jak ja nie ma już żadnych atutów, bo nie ten wiek i ważniejsze obowiązki. No cóż, zobaczymy.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.402
Coś czuję, że ten świat będzie do niczego, bo raz że jest mało ludzi tj. wiosek. Dwa ci co zostali wyspecjalizowali się w oszukiwaniu, cwaniakowaniu na 5 plemion+sojusze i siedzeniu przed komputerem czy telefonem all the time...
Niedzielny gracz taki jak ja nie ma już żadnych atutów, bo nie ten wiek i ważniejsze obowiązki. No cóż, zobaczymy.
Jakby to sparafrazować trochę, to takie olimpiady i wgl wszelkie zawody są i będą do niczego xD
Jak nie dopping, to Ci ludzie tym żyją i trenują. Tacy zwyczajni zapaleńcy nie mają już żadnych atutów, bo to nie ten wiek i inne priorytety. Ajajaj pora umierać :/
 

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
679
Chuj tam z żoną, pracą, dziećmi. Trzeba grać w grę albo nie grać wcale. Tak wygląda to gdy chcesz zagrać ale ustawienia i tryb życia Ci nie pozwalają.

Dawać tryb śpiący :D
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Bulwa ale nie zloscisz sie ze firma dzialajaca na zasadach prawa handlowego chce zarobic na projekcie prawda? Zaden rzad ich nie dotuje z tego co sie orientuje .
chyba zadne z wprowadzonych rozwiazan nie sa obowiazkowe? mozna ich uzywac ale mozna i nie uzywac . ktore cie tak bardzo zirytowalo?

No nie mowie o ustawieniach swiata bo to chyba robia by swiaty byly zroznicowane.

Gre tworza gracze wiec jest jak jest ;)

A przyszlam bo mam zajebisty pomysl .
wrzucicie kiedy swiat ze gracz sam sobie wybiera w ciagu doby swoje godziny nocne co ? 8h na dobe ciagiem ale w wybranym przez gracza czasie . hehe to by bylo cool
Nie będę pisał o rzeczach których mi się nie podoba Bo bym napisał esej.
A że w sumie nie gram w tą grę już od blisko roku to nie ma to sensu i raczej nie zamierzam wrócić już do tego.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
To po co ci ustawienia świata 200?
Optymiści szukają tego co jest fajne w rzeczywistości pesymiści tego na co można ponarzekać.
Rzeczywistość jest wspaniała i daje wszystkim to czego szukają
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Awans !!!
Nie nazwałbym tego powrotem .
Pojawiam się od czasu do czasu jako kuzyn dla przyjaciół, znajomych.
Lubię tę grę, sentyment?
 
Status
Zamknięty.
Do góry