Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.127
Bez przesady , takie problemy to mogły być na światach z zamkniętym składem po 60 dniach i limitem w plemieniu 50 osób a nie przy 100:)
 

spaslak5

Chłop
Wynik reakcji
16
Jakby bardziej to jest kwestia, na jakiej zasadzie jest wybierana 100 do głównego po tych kilku miesiącach. Czy aktywność, zasługi i zaangażowanie w dany świat, czy znajomi królika, co mają lekko wywalone ale grali na innych sw.
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
A nie nie, piłem do wszystkich, jak będę miał wonty do kogoś to na pewno to napisze :p Zresztą to emeryckie pierdzielenie, można też nie zwracać uwagi ^^ Dla mnie 120-130 osób na start to max max i to do ekip gdzie każdy pcha ręce, tylko dlatego że im mniej osób tym przyjemniej się tym zarządzą i jest właśnie więcej plemion i możliwości. Już kiedyś mówiłem że równie dobrze można stworzyć 2 plemiona i od startu robić świat 50 - 50, pytanie po co taka gra i gdzie fun.

Ja mam jeden dom każdy wie gdzie, nie jestem tu w radzie, pradzie ani innym degradzie. Więc będę hejcił TI tak samo jak każdego innego. Poklikam tu na ile czas pozwoli i na tyle pomogę, równie dobrze mógłbym klikać w każdej innej ekipie na s200 gdyby było tam paru kolegów.

PS. Zostało 5 dni i liczę że jeszcze trochę osób wbije na jubileusz jak obserwuje codziennie ilość graczy, aktualnie dopiero 5k. Fajnie jakby było jednak trochę walki i byłoby z czego pamiętać ten jubileusz ekipie która go wygra <szampan>
Potwierdzam - dopiero wstępne logowanie, świat jeszcze nie ruszył, a ten już na PW mi wali, że nooby same w koło masówki robią i kiedyś to było, a teraz nie jest. Qorny gra w masówce, ale się nie cieszy xd
Nie mam zamiaru tego bronić, bo sam wolałbym grać w mniejszym gronie, ale chyba wszyscy już przywykliśmy, że kilka osób zbiera się wokół "wodza", a do tych osób grupki po kilkanaście osób są przypisane. Do tego kilka darm ściągnie grupka tryhardów i tak się robi w mig 100+ kont.
Podsumowując, nieco banalnie, stare psy nie mają ochoty uczyć się nowych sztuczek.
 
Wynik reakcji
608
Potwierdzam - dopiero wstępne logowanie, świat jeszcze nie ruszył, a ten już na PW mi wali, że nooby same w koło masówki robią i kiedyś to było, a teraz nie jest. Qorny gra w masówce, ale się nie cieszy xd
Nie mam zamiaru tego bronić, bo sam wolałbym grać w mniejszym gronie, ale chyba wszyscy już przywykliśmy, że kilka osób zbiera się wokół "wodza", a do tych osób grupki po kilkanaście osób są przypisane. Do tego kilka darm ściągnie grupka tryhardów i tak się robi w mig 100+ kont.
Podsumowując, nieco banalnie, stare psy nie mają ochoty uczyć się nowych sztuczek.
graczy coraz bardziej ubywa - starzy no i tak odchodzą, nowi kończą jako darmy - albo ich nikt do plemienia nie weźmie, albo trafią do jakiejś zbieraniny rekrutacyjnej gdzie założyciel to darma jakiejś masówki co wyciąga stan wojsk, albo wezmą gościa do plemienia i jak wojska nie będzie miał to go wyleją, bo noob. Ekipa się rozpada, leci do innych ekip i tak ekip ubywa. Finalnie boostują się tylko te główne i zaraz będzie tak, że Witam/SPEEDy/Nki/APK/TI będzie mogło sobie pozwolić na 200-300 graczy, a mniejsza ekipa znajomych co ruszy w 60 zostanie zjechana masą. Kilku na stałe zrezygnuje z gry, ekipa się rozpada, część chce grać to szuka nowego plemienia a zazwyczaj szuka tego najbardziej rozgarniętego i finalnie topka się tylko rozrasta.

Gdyby chociaż nowych graczy nie kopano w dupę - cztery litery w cztery litery typom co właściwie wciskając kuzyna do innego plemienia gadali, że jest nowym graczem co się uczy gry i prosi o szansę, a w praktyce był jednym z 50 kont na vpnie. Ja tam już wprost nowym piszę, żeby sobie odpuścili grę, bo czas zmarnują (możecie po mnie cisnąć).
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.493
To jak 300-400 osób na starcie to nie problem
To po co brać ludzi po których się spodziewacie że i tak skończą grać po miesiącu XD Niż dostarczenie darmy ?
A potem tutaj przychodzicie i coś piszecie że ta gra umiera i że trzeba ją promować ?
Może poprostu jej nie psujcie a ta gra by nie umierała i trzebaby jej naprawiać XD
 

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
XD ,,, satynowa nawet zamilkła widzę XD będzie masakra XD straszne po porstu straszne :) XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
To jak 300-400 osób na starcie to nie problem
To po co brać ludzi po których się spodziewacie że i tak skończą grać po miesiącu XD Niż dostarczenie darmy ?
A potem tutaj przychodzicie i coś piszecie że ta gra umiera i że trzeba ją promować ?
Może poprostu jej nie psujcie a ta gra by nie umierała i trzebaby jej naprawiać XD
zgadzam sie z toba ale to nic nie da, 100 i 150 swiatow temu niektorzy ludzie krzyczeli na temat skryptow i botow, masowek itd
To jest towarzystwo wzajemnej adoracji , wtedy udawali greka ze nie ma czegos takiego , bo miala je niewielka ilosc graczy - przyjaciol.
teraz kiedy maja je wszyscy juz nie jest tak fajnie i placz i lamet a ja sie smieje :D

nie dziwie sie tez ze kazdy chce uzyskac przewage , wszyscy musza sie dostosowac do realiow , wiec trzeba grac jak sie da i liczyc ze bedzie sie mialo choc troche zabawy i zagadek strategicznych

trzeba by bylo calkowicie zmienic scenariusz gry zeby wszyscy musieli sie uczyc taktyki od nowa

Alvid - voilà
 
Wynik reakcji
608
To jak 300-400 osób na starcie to nie problem
To po co brać ludzi po których się spodziewacie że i tak skończą grać po miesiącu XD Niż dostarczenie darmy ?
A potem tutaj przychodzicie i coś piszecie że ta gra umiera i że trzeba ją promować ?
Może poprostu jej nie psujcie a ta gra by nie umierała i trzebaby jej naprawiać XD
Bo taka osoba to też zaleta. Jak wyrzuci ci plemię koło masówki i masz wojnę masówka vs masówka to każdy grubas, off czy deff decyduje o wygranym rejonie, a później wojnie - bo każdy gracz na start w sumie jest na froncie. Takie osoby są bezproblematyczne, bo pomogą ci ogarnąć obszar. A on też zadowolony, bo sobie krótko poklika. W zasadzie sytuacja win=win dla gracza i plemienia. A gdyby nie gracze co by po miesiącu grę kończyli to by świat na pewno miał 1 full kontynent. Dalej większym rakiem są kuzyni, bo early game jest jednym z najfajniejszych etapów w gierce - weryfikuje się zgranie, jako tako skilla przez rozwój i umiejętności. Dlatego wiele osób gra do etapu 10 wiosek, bo później jak zostają tryhardy z botami to już funu z gry nie ma. Albo po prostu późniejszy etap jest czasochłonny. Bardziej bym się czepiał tych co nie chcą grać niż tych co chcą
 

Solmery14

Chłop
Wynik reakcji
5
Jakby bardziej to jest kwestia, na jakiej zasadzie jest wybierana 100 do głównego po tych kilku miesiącach. Czy aktywność, zasługi i zaangażowanie w dany świat, czy znajomi królika, co mają lekko wywalone ale grali na innych sw.
APK i SPID znajomości, układy - hermetyczny świat
szukam fajnej ekipy, odważnych zapraszam na priv
 
Status
Zamknięty.
Do góry