Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
TI dzielnie przyjmuje graczy, którzy w wielkim Witam nie przeszli pierwszego sortowania odpadów
dlatego bardzo dobrze ze ich przyjmuja musza tylko uwazac zeby nie dac sobie wbic kreta bo ti jest pierwszym celem witam podobno dyplomatycznie zeby sie dogadac zaszantazowac czy wiedziec co tam sie dzieje i do tego krety potrzebne ale uwazam ze kazdy kto jest smieciem w witam powinien byc witany w kazdym normalnym plemieniu i odwrotnie
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
pamietac - jak pietrek do was pisze to klamie albo manipuluje jak pietrek chce waszego dobra chce swojego dobra jak pietrek do was pisze o sojusz to blokowac i walic off!!!
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
witam chce miec sojusz z ti bo pokonali brike ostatnio i chca sie z nia dogadac bo mysl ze brika zbiera duze koalicje zeby to nie byla koalicja na nich tylko na speed na przyklad a chca na nia grac bo mysla ze latwo ja pokonaja pozniej chcą walczyć 50% 50% bo wygraja przez krety przez wywiad i przez boty dlatego tak wazne jest zeby nie dawac nic podpisac witam bo oni zmanipuluja zawsze to sa cyniczni ludzie chca miec brike po swojej stronie zeby wygrac latwo swiat dlatego uwazajcie wszyscy na witam i ich wiadomosci na pewno beda duzo manipulowac kretami mowic ze wiedza co u was sie dzieje i tak dalej najlepiej ich blokowac i walic off w nich
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
oni chca sojusz ze speed albo podpisac swiat na speed uwazajcie na witam maja kretow i to ich plan zalezy jak ich da na mape maja takie 2 pomysly nie dawac im nic podpisac tylko walic zobaczycie ze jak im dacie podpisac cos to bedzie albo sojusz ze speed albo sojusz z brika ti i wszyscy na speed dlatego pilnujcie sie nic z nimi nie gadajcie tylko walcie puki mozecie ich pokonac bo pozniej bedzie za pozno bo maja za duzo kretow
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
dlatego witam chce miec graczy w speed i w ti bo wiedza ze to od tego zalezy swiat na pewno maja juz tam agentow dlatego nie rozmawiac z nimi brika na pewno z nimi nie podpisze speed mam nadzieje tez trzeba przestrzec kazdego zeby nie pisac z nimi ale bez ti albo bez speed beda bezbronni taki maja plan uwazajcie na ten plan
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
976
zaczynam podejrzewac ze witamoszust186 pracuje na uslugach Witam , za kazdym razem jak sie sultan pojawi, pojawia sie i on . Albo to psychofan albo ma za zadanie robic Witam fame groznych i niebezpiecznych przestepcow.. ja sie juz boje :rolleyes:

jak spojrzec na czestotliwosc wrzucanych postow , przychodzi tu juz z gotowymi do wklejenia
 
Ostatnia edycja:

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
ja pisze jak jest przed wojna u ukrow tez ameryka mowila miesiace ze ruskie zaatakuja ja jestem taki sam mowie co witam chce zrobic mam swoje zrodla tam gralem tam na s186 nawet jakbym sie zglosil to pewnie moglbym byc ich darma mam tam dalej dobrych kolegow tez z realnego zycia jednego ktory tez wie co witam robi kazdy co ma kogos w witam wie ze mowie prawde po prostu dzisiaj taka rozmowa tam byla wiec musze przekazac zeby inne plemiona wiedzialy co witam chce zrobic oczywiscie czekaja jak ulozy sie mapa ale to ich plan taki najwazniejszy jakby kazde plemie sie rozwinelo uwazaja ze speed jest najgrozniejsze dlatego takie plany albo na speed albo z speed takze obserwujcie patrzcie na znaki i zobaczycie to co mowie to wszystko widac gdzie gracze chca teraz dolaczac witam tam ich sprowadza
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
a do graczy i darm witam co licza na gre pamietajcie ze witam ma tylko 100 miejsc a was jest kolo 500 z darmami 300 bez darm do tego jak beda mieli sojusz ze speed to beda pewnie dzielic po 50 miejsc dlatego prawie wszyscy nie dzieciaki normalni ludzie zostana rozebrani wykolegowani jak nie jeden na s186 witam juz cos takiego robila dlatego pamietajcie ze nie warto tam startowac najlepiej sie zglosic do znajomego z innego plemienia i byc wtyka innego plemienia nie mowie jakiego bo nie znam do konca zadnego pamietajcie nie warto jest grac z witam bez sensu gra a nawet nie pogracie
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
zaczynam podejrzewac ze witamoszust186 pracuje na uslugach Witam , za kazdym razem jak sie sultan pojawi pojawia sie i on . Albo to psychofan albo ma za zadanie robic Witam fame groznych i niebezpiecznych przestepcow.. ja sie juz boje :rolleyes:

jak spojrzec na czastotliwosc wrzucanych postow , przychodzi tu juz z gotowymi do wklejenia
Bo pietrek pisze,a on tylko wkleja :)
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
pamietajcie tez o dniu zamykaniu skladow jak macie sojusz z witam i sie bedziecie dzielic miejscami ze dla nich o wiele latwiej jest was oszukac wyjsc w ostatniej chwili i zostaniecie w 2 3 czlony pamietac jak bedziecie mieli sojusz z witam nie polecam miec ale wiedzcie ze witam tak zrobi jak im pozwolicie a nawet pewnie witam zawsze tak zrobi wyjdzie 50 osob z plemienia w dniu zamkniecie!!!
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
786
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta
-zero rekru z mapy dobrych graczy, ewentualnie rekru ale dajecie fejk cele na akcje sczegolnie na witam pilnujecie ludzi z rekru od poczatku
-jak widzicie kogos kto gral w witam na 186 to obserwujecie ma nie miec komend w waszym plemieniu fejk cele tez dobre obserwujecie go
-jak pisze ktos cos z witam na forum albo na pw to ignorujecie dzieciarnie
-wasi gracze musza zmieniac hasla co najmniej raz w tygodniu szczegolnie wazne podczas wojny z witam
-wasi gracze musza miec hasla do plemion inne niz do innych rzeczy najlepiej generowalne losowo przez menadzera
-copleyerzy bez rady zabronieni tylko rada wprowadza copleyerow i wprowadzacie copleyerow co na pewno nie maja kontaktu i nie mieli z witam
-do dnia akcji komendy ma tylko rada jezeli dalej dziwnie dobrze witam wychodzi obrona to tylko ko ma komendy do dnia akcji
-podczas akcji jak witam wbija dziwne kliny albo atakuje idealnie w wasze komendy zabieracie komendy calemu plemieniu
-przygladacie sie witam uwazne uzywaja duzo botow trzeba ich zglaszac ale ja nie podpowiem dokladnie jakie zwroccie uwage ile fejkuja w jakich odstepach w ile ms dogrywaja i profilatycznie mozna kazdego frontowca za etykiety zglaszac
-zgloszenia za pushing w poczatkowym etapie pamietajcie napisac ze to ze darma dala sobie ubic malego ofa to nie znaczy ze to nie darma
to co pisze wyzej to sa rady ktore witam wie ze na nich zadzialaja to sa rady ktore wiedza ludzie ze 186 ze zadzialaja na witam i to sa rady co wam polecam zapiszcie to zescreenujcie pamietajcie
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.496
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta
-zero rekru z mapy dobrych graczy, ewentualnie rekru ale dajecie fejk cele na akcje sczegolnie na witam pilnujecie ludzi z rekru od poczatku
-jak widzicie kogos kto gral w witam na 186 to obserwujecie ma nie miec komend w waszym plemieniu fejk cele tez dobre obserwujecie go
-jak pisze ktos cos z witam na forum albo na pw to ignorujecie dzieciarnie
-wasi gracze musza zmieniac hasla co najmniej raz w tygodniu szczegolnie wazne podczas wojny z witam
-wasi gracze musza miec hasla do plemion inne niz do innych rzeczy najlepiej generowalne losowo przez menadzera
-copleyerzy bez rady zabronieni tylko rada wprowadza copleyerow i wprowadzacie copleyerow co na pewno nie maja kontaktu i nie mieli z witam
-do dnia akcji komendy ma tylko rada jezeli dalej dziwnie dobrze witam wychodzi obrona to tylko ko ma komendy do dnia akcji
-podczas akcji jak witam wbija dziwne kliny albo atakuje idealnie w wasze komendy zabieracie komendy calemu plemieniu
-przygladacie sie witam uwazne uzywaja duzo botow trzeba ich zglaszac ale ja nie podpowiem dokladnie jakie zwroccie uwage ile fejkuja w jakich odstepach w ile ms dogrywaja i profilatycznie mozna kazdego frontowca za etykiety zglaszac
-zgloszenia za pushing w poczatkowym etapie pamietajcie napisac ze to ze darma dala sobie ubic malego ofa to nie znaczy ze to nie darma
to co pisze wyzej to sa rady ktore witam wie ze na nich zadzialaja to sa rady ktore wiedza ludzie ze 186 ze zadzialaja na witam i to sa rady co wam polecam zapiszcie to zescreenujcie pamietajcie
Mam wrazenie, ze ktos juz to pisal wczesniej
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
4.354
POLECAM ZMRUZYC OCZY JAK PATRZYCIE NA OBRAZEK


image.png



429286355_3613322728940076_4304241773906340029_n.png
 
Ostatnia edycja:

Makak Pałer

Miecznik
Wynik reakcji
319
Drodzy forumowicze!

Do graczy A.P.K została niedawno wysłana grupówka odnośnie zmiany haseł do kont na plemionach. Dziękujemy Wam za sugestię!
Jednocześnie apelujemy do liderów pozostałych plemion, aby taką informację również wysłali do swoich graczy!

Pozdrawiam
Makak
Rzecznik prasowy A.P.K
 
Status
Zamknięty.
Do góry