Świat 200 (07) Parametry nocy

Jakie parametry nocy?


  • W sumie głosujących
    687
  • Głosowanie zakończone .

Pichuu

Miecznik
Wynik reakcji
59
9h jeszcze z 300% do obrony niech dadzą..
8h bonus to max powinien być taki standardowy świat,a nie takie wszystko nowoczesne i łatwiejsze.

Ustawienia mogłyby być jak na jubileuszowy przystało czyli klasyczne jako powrót do korzeni,by powróciły dinozaury plemion..
201 takie ustawienia jakie zostały wybrane w ankietach.

Chociaż jeden świat taki jaki pamiętasz
@kmic czyli po części klasyczny.
Widać,że chyba już dawno do nas nie zaglądałeś i zapomniałeś jak się gra w te klocki.

Albo daj jeden z farmą drugi bez i tyle,bo ostatnio na ŚWIECIE 100 i 101 były oby dwa z farmą to teraz chociaż jeden powiniem być bez farmy.
Pozdrawiam cieplutko ;)
P.s
Czekam na jakiś świat bez bonusu nocnego i może bez morali jak na międzynarodowych.
 
Ostatnia edycja:

SierGiej95

Zwiadowca
Wynik reakcji
468
Niech dadzą 300%, jeszcze bez Łk to w każdym offie, nie tylko tym frontowym trochę CK i można zapomnieć o budzikach.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
961
Proszę o dodanie funkcji oczywiście płatnej by zawęzić grono posiadaczy takiej funkcji.
Ustawiam tryb "śpię, zakaz atakowania" i np jak ktoś mnie atakuje w nocy to jego żołnierze zawracają i może też być tak, że połowa umiera bo było ciemno i nikogo nie zastali w mojej wiosce.

Proponuję 100zł za 1 noc takiej funkcji.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.402
Proszę o dodanie funkcji oczywiście płatnej by zawęzić grono posiadaczy takiej funkcji.
Ustawiam tryb "śpię, zakaz atakowania" i np jak ktoś mnie atakuje w nocy to jego żołnierze zawracają i może też być tak, że połowa umiera bo było ciemno i nikogo nie zastali w mojej wiosce.

Proponuję 100zł za 1 noc takiej funkcji.
Nie taniej by było przeciwnikom obok zapłacić daninę?
 

Lisiaczek

Pikinier
Wynik reakcji
94
@kmic Jeśli faktycznie zależy Wam, żeby ten s200 był dobry, to zróbcie ankietę dotyczącą farmy. Tylko tym razem napiszcie drukowanymi i pogrubionymi literami, że s200 to świat bez dodatkowych funkcji premium. Wtedy naprawdę zobaczysz, że ta farma i ten Wasz żałosny kompromis z ograniczoną to żart i większość graczy oczekuje świata bez farmy. Co jak co, ale ta gra nie umarła tylko i wyłącznie ze względu na graczy, więc zrobienie ankiety akurat co do NAJWAŻNIEJSZEGO ustawienia, od którego zależy start większości ekip to chyba nie jest problem?
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.402
@kmic Jeśli faktycznie zależy Wam, żeby ten s200 był dobry, to zróbcie ankietę dotyczącą farmy. Tylko tym razem napiszcie drukowanymi i pogrubionymi literami, że s200 to świat bez dodatkowych funkcji premium. Wtedy naprawdę zobaczysz, że ta farma i ten Wasz żałosny kompromis z ograniczoną to żart i większość graczy oczekuje świata bez farmy. Co jak co, ale ta gra nie umarła tylko i wyłącznie ze względu na graczy, więc zrobienie ankiety akurat co do NAJWAŻNIEJSZEGO ustawienia, od którego zależy start większości ekip to chyba nie jest problem?
Nie ma co pokazywać palcem, ale przedmiotem debaty już jakiś czas temu bardziej stała się kwestia blokady składów i milisekund, a nie farmy.
Natomiast ankieta także na ten temat oczywiście nie zaszkodzi
 

Lisiaczek

Pikinier
Wynik reakcji
94
Debata debatą, ale dalej wśród masy ekip krąży pytanie, czy dać sobie w mordę pluć i grać na farmie ;)
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
961
Mam też propozycje odnośnie farmienia, proszę o dodanie możliwości zakupu farmerów za ZŁ.
Ja to człowiek zapracowany nie mam czasu na farmienie, jak dacie możliwość by kupić sobie farmerów co za mnie będą to robić to ja im chętnie zapłacę.

Skoro to ma być super mega fajny świat 200.. to dajcie sobie takie możliwości by mega zarobić:)
 
Do góry