Świat 200 (02) Rycerz

Jaki styl rycerza?


  • W sumie głosujących
    1.196
  • Głosowanie zakończone .

xUnc

Topornik
Wynik reakcji
444
Bonus 16-1, tylko i wyłącznie. No, ewentualnie 17-2. Trzeba odpocząć po pracy. Grać można w.
 

Quetzelcoatlus

Pikinier
Wynik reakcji
102
@kmic czy nie sensowniej byłoby zrobić najpierw ankietę Rycerz - TAK/NIE, a dopiero potem w przypadku TAK wybierać jakiego rycerza (1/10). Mam wrażenie, że większość ludzi głosujących na '1 rycerz' już wolałoby brak rycerza niż 10.
 

Piegowata Ania

Pikinier
Wynik reakcji
14
Odnośnie przedmiotów rycerza to już niemal miesiąc temu było wyjaśnione, że nie wchodzi to w grę:
https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/Świat-200-nadchodzi.130294/page-13#post-2922998

Zdecydowanie nie chcemy by 'jubileuszowy' świat wysypał się po paru godzinach, poprzez włączenie funkcji która potencjalnie może gryźć się z obecnie dostępnymi bonusami, której wyników zapewne by nie było widać ani w symulatorze ani w raportach, która byłaby niedostępna z poziomu aplikacji... i ciężko nawet przewidzieć w jakich jeszcze obszarach mogłaby spowodować niestabilność z aktualnym kodem gry...
Czyli że jak, programista pisząc osobny system nie przewidział sytuacji w której należy używać odmiennych zmiennych ? Bo jeśli zmienne są inne, to niby jak ma się jedno z drugim gryźć ? Coś nieudolni Ci programiści, albo wymówki.
 

William Marshal

Łachudra
Wynik reakcji
1.225
0 rycerzy to była jedyna słuszna opcja, bo zniechęca do deffujących mulciaków, a potrzebujemy skumulować dużo takich opcji żeby przytemperować kuzynów.
 
Do góry