Świat 200 (02) Rycerz

Jaki styl rycerza?


  • W sumie głosujących
    1.196
  • Głosowanie zakończone .

Piegowata Ania

Pikinier
Wynik reakcji
14
Ta ankieta nie wydaje się kompletna.
Dopóki nie zostanie uzupełniona o możliwość ppojawienia się przedmiotów w wyposażeniu rycerza, nie wezmę w niej udziału.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
nie dawajcie ognia . to za duza przewaga obroncy, i tak na starcie ma wiecej informacji nic atakujacy :)
ogien fajny ale niesprawiedliwy
 

Piegowata Ania

Pikinier
Wynik reakcji
14
Ale ciekawy przedmiot który pomaga w obronie
Tak samo jak niesprawiedliwa jest większa ilosć szarakó wokół podczas startu, niesprawiedliwe są darmy, niesprawiedliwe jest to, że w jednych plemionach jest więcej lepszych graczy a w innych są same nooby. Jest tyle niesprawiedliwości na tym świecie, tyle losowości..że aż się żyć odechciewa...
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Tak samo jak niesprawiedliwa jest większa ilosć szarakó wokół podczas startu, niesprawiedliwe są darmy, niesprawiedliwe jest to, że w jednych plemionach jest więcej lepszych graczy a w innych są same nooby. Jest tyle niesprawiedliwości na tym świecie, tyle losowości..że aż się żyć odechciewa...
ja pisalam o niesprawiedliwosci nie Kangurek

mysle ze ilosc szarakow jest obliczona wedlug algorytmu, ze reszte cierpienia odpowiadaja gracze. ja pisze o znacznej przewadze przypadkowych osob. mi nie przeszkadza ogien ale wolalabym nie
 

Piegowata Ania

Pikinier
Wynik reakcji
14
ja pisalam o niesprawiedliwosci nie Kangurek

mysle ze ilosc szarakow jest obliczona wedlug algorytmu, ze reszte cierpienia odpowiadaja gracze. ja pisze o znacznej przewadze przypadkowych osob. mi nie przeszkadza ogien ale wolalabym nie
Włąśnie ten element losowości jest fajny. I ten element powinno brać się pod uwagę przed rekru samego offa, co różnicuje rozgrywkę pod kątem utartego już i wytartego schematu gry.
Ilość szarakó zależy od tego, czy zaproszeni koledzy nie opuszczą swych wiosek. A tak się składa, że wiele plemion ma ustawione tego typu wioski. Nie jest to traktowane jako pushing, choć pushingiem jest.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.999
Odnośnie przedmiotów rycerza to już niemal miesiąc temu było wyjaśnione, że nie wchodzi to w grę:
https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/Świat-200-nadchodzi.130294/page-13#post-2922998

Zdecydowanie nie chcemy by 'jubileuszowy' świat wysypał się po paru godzinach, poprzez włączenie funkcji która potencjalnie może gryźć się z obecnie dostępnymi bonusami, której wyników zapewne by nie było widać ani w symulatorze ani w raportach, która byłaby niedostępna z poziomu aplikacji... i ciężko nawet przewidzieć w jakich jeszcze obszarach mogłaby spowodować niestabilność z aktualnym kodem gry...
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
607
Rycki spoko, ale jak sobie wyobrażam bonus 9 h np. od 0:00-9:00 to mi się słabo robi. Przecież rycek w early dla obrońcy to taki buff, że masakra.
 
Do góry