Świat 182 (03) Mix parametrów

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988

Doceń, że mam pod opieką 5 różnych wątków z ankietą i muszę na bieżąco wszędzie przeliczać :)

A poważniej to sprawa prosta: głosowało 51 osób. 25 osób odpowiedziało TAK, 25 osób odpowiedziało NIE. Jedna osoba nie udzieliła odpowiedzi na to pytanie i stąd taki a nie inny rozkład głosów: 25 osób na 51 głosujących daje 49%.
 

O00O

Chłop
Wynik reakcji
14
ja wolalem jak support wypuszczal niespodzianke
do czego to doszlo ze szczekacze forumowi ustalaja swiaty tak jak im wygodniej w oparciu o swoje durne przekonania
poza tym demokracja na fo gdzie regularnie wchodzi moze 1% graczy to absurd
nie wiem czy to odgorne ustalenia czy "dobra wola" ale malo komu taki swiat bedzie pasowal
a nowy gracz jak zobaczy 20 osobowe plemiona z jakimis ustawieniami z dupy czy wejdzie w 55 dniu gry a po 60 dniach trwania swiata zostanie bez plemienia to i tak nie ma po co grac to ucieknie na ten z kupowaniem surowcow i mam wrazenie ze wlasnie to jest odgorne ustalenie zeby przyciagnac wiecej graczy na te z platnymi opcjami
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.399
ja wolalem jak support wypuszczal niespodzianke
do czego to doszlo ze szczekacze forumowi ustalaja swiaty tak jak im wygodniej w oparciu o swoje durne przekonania
poza tym demokracja na fo gdzie regularnie wchodzi moze 1% graczy to absurd
nie wiem czy to odgorne ustalenia czy "dobra wola" ale malo komu taki swiat bedzie pasowal
a nowy gracz jak zobaczy 20 osobowe plemiona z jakimis ustawieniami z dupy czy wejdzie w 55 dniu gry a po 60 dniach trwania swiata zostanie bez plemienia to i tak nie ma po co grac to ucieknie na ten z kupowaniem surowcow i mam wrazenie ze wlasnie to jest odgorne ustalenie zeby przyciagnac wiecej graczy na te z platnymi opcjami

niespodzianke to masz jak w matki spojrzysz
 

oddaj wioske

Chłop
Wynik reakcji
26
Milisekundy obowiązkowo, przecież to jeden z najciekawszych parametrów w tej grze. Zawsze mnie cieszy wciskanie klinów czy wciskanie offów przed grubymi. :) Bez ms wygrywa niestety silniejszy, a nie sprytniejszy.

@kmic Gdzieś umknęło chyba, że wysyłanie wsparcia do współplemieńców powinno być możliwe dopiero po 72h od dołączenia do plemienia.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
910
Milisekundy obowiązkowo, przecież to jeden z najciekawszych parametrów w tej grze. Zawsze mnie cieszy wciskanie klinów czy wciskanie offów przed grubymi. :) Bez ms wygrywa niestety silniejszy, a nie sprytniejszy.

@kmic Gdzieś umknęło chyba, że wysyłanie wsparcia do współplemieńców powinno być możliwe dopiero po 72h od dołączenia do plemienia.
Odklejony jesteś, każdy świat z ms to walka botów...
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Milisekundy obowiązkowo, przecież to jeden z najciekawszych parametrów w tej grze. Zawsze mnie cieszy wciskanie klinów czy wciskanie offów przed grubymi. :) Bez ms wygrywa niestety silniejszy, a nie sprytniejszy.

@kmic Gdzieś umknęło chyba, że wysyłanie wsparcia do współplemieńców powinno być możliwe dopiero po 72h od dołączenia do plemienia.

Gdzie w tym spryt? Wpisujesz na bocie w jakiej ms ma wejść atak czy tam wsparcie i tyle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry