Świat 182 (02) Budynki

Status
Zamknięty.

oddaj wioske

Chłop
Wynik reakcji
26
Kościół jest fajną opcją w grze na froncie. Przykład mojej ostatniej gierki na froncie na św180:
- koleś podbija moją wioskę, która jest poza zasięgiem jego kościoła
- sekundę potem wchodzi mój off, który rozbija mu wszystko, ja atakuję z wiarą 100% a on się broni z wiarą 50%
- sekundę potem wchodzi mój gruby i odbijam wioskę

Można się baaardzo długo bronić na froncie, jeśli atakujący źle rozplanuje kościoły.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.315
Z trojga złego nie lepiej już te wieże strażniczą lub twierdze wybrać i zagrać w końcu coś nowego na światach bez premki i bez farmy? :p
 

messeey

Pikinier
Wynik reakcji
28
Twierdza chyba najmniejszy wpływ na grę, wiec jak chcieliście bez budynków to w to bym szedł
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.301
Z trojga złego nie lepiej już te wieże strażniczą lub twierdze wybrać i zagrać w końcu coś nowego na światach bez premki i bez farmy? :p

jezeli uwazasz ze wieza to mniejsze zlo to nie miales okazuje doswiadczyc tej cudownej funkcji w grze xd
 

tassak

Chłop
Wynik reakcji
4
Nie chcę żadnego z tych budynków. I tak, wiem jak działają. Dlatego ich nie chcę.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.883
Kościół najlepszy. Idziesz na front, ściągasz stałki z mobilem, burzysz kościoły i jest fajnie. Zdecydowanie najlepsza mechanika w tej grze.
 
Wynik reakcji
108
Wnioskuje o usunięcie kościoła z gry, ponieważ mnie uraża, gdyż nie jestem katolikiem i brzydze się katolikami i kościołami oraz ludzmi z nickami na literke "k" oraz kończącymi się na literke "c".
Jestem Islamistą, więc wnioskuje o usunięcie kościoła z gry, lub postawieniu meczetu, gdyż uraża to moją religijność, w regulaminie wyraźnie piszę, że nie można nikogo obrażać na tle religijnym, więc @kmic wnioskuję o usunięcie kościoła gdyż doprowadza mnie to do moich problemów psychicznych i słyszę jak Wielki Allah mówi, żebym wskoczył pod pociąg, bo gram w grę gdzie jest kościół. Proszę kmic nie łamać regulaminu i go wyjebać inaczej będziesz mnie miał na sumieniu.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
906
Wnioskuje o usunięcie kościoła z gry, ponieważ mnie uraża, gdyż nie jestem katolikiem i brzydze się katolikami i kościołami oraz ludzmi z nickami na literke "k" oraz kończącymi się na literke "c".
Jestem Islamistą, więc wnioskuje o usunięcie kościoła z gry, lub postawieniu meczetu, gdyż uraża to moją religijność, w regulaminie wyraźnie piszę, że nie można nikogo obrażać na tle religijnym, więc @kmic wnioskuję o usunięcie kościoła gdyż doprowadza mnie to do moich problemów psychicznych i słyszę jak Wielki Allah mówi, żebym wskoczył pod pociąg, bo gram w grę gdzie jest kościół. Proszę kmic nie łamać regulaminu i go wyjebać inaczej będziesz mnie miał na sumieniu.
Wnioskuję nad stworzeniem ankiety by usunąć tego bolcownika. Słyszałem że kozak w necie miękka faja w świecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry