Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
kmic to juz powoli przestaje być smieszne ze nie ma jeszcze informacji o starcie...

A czy ja obiecywałem, że będzie? Sami sobie tworzyliście terminy świata czy ogłoszenia o nim, ja jedyne co o tym napisałem to "kiedyś" :)(o tu, tu!)

Tak jak przypuszczalem,ze na ferie zimowe puszcza,zobaczymy i czekamy.

Kurcze... ja nie wiem kiedy są ferie zimowe, pozostaje liczyć, że nasz Product Manager wie :)

Start 28 styczeń, czyżby?

Że data byłaby ujawniona w parametrach serwera przed ogłoszeniem? Zbyt banalne, byśmy po 9 latach doświadczenia popełniali takie faux pas, przykro mi. :)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ja obstawiam,że w piątek będzie ogłoszenie ustawień świata,a tydzień pózniej 22 stycznia będzie start.
 

DeletedUser182800

Guest
Tego nie napisalem,ze nie ma reaktywacji.Chce tylko wiedziec,czy takie plemiona,ktore graja tylko na przekretach beda grac.Jesli nie beda,dojdzie do reaktywacji.;)

Na 100% znajdą się i plemiona grające na przekrętach ale nke sądzę by było ich dużo więcej niż zazwyczaj ;)
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym tylko, żeby przemyślany został pomysł odrobinę większych barb na start, takich z eko 3/3/3 albo chociaż 1/1/1, jeśli raczej nie ma możliwości farmienia nieaktywnych graczy, bo przez 7 dni same barby a potem w sumie praktycznie to samo, bo raczej ma się wtedy więcej niż 260 pkt a ochrona jest 10:1...
 

DeletedUser165803

Guest
Najpierw czekajmy na oficjalne ustawienia, potem najwyżej zaczniemy protestować o zmiany :D
 

DeletedUser165803

Guest
Myślę, że kmic już ma ustawienia :) Serwer już stoi także pewnie tylko się z nami droczy :) Ale kto się czubi ten się lubi :) Kmic lubimy Cię !
 

DeletedUser

Guest
Ogłoszenie pewnie będzie w piątek, jak to mają ostatnimi czasy w zwyczaju...
Masakra tyle czekać, światy 98 i 99 zaczęły grać 11go listopada, a my nawet ustawień jeszcze nie mamy
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Kurcze... ja nie wiem kiedy są ferie zimowe, pozostaje liczyć, że nasz Product Manager wie :)

Ten Wasz Product Manager,raczej nie,tam nie ma ferii zimowych:p

kmic nam zrobi niespodziake i rusza dwa100 swiaty100 i 100 bis.
Jak tak bedzie kmic masz skrzynke browara:)
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
2 graczy jest na serwerze więc chyba już niedługo wyjdzie.

#Edit:
Czyżby ochrona 5 dni czy zmienią to ?:}
 

DeletedUser190957

Guest
Można już mapę pooglądać, niestety nic ciekawego nie widzę :)
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
brak bonusu nocnego ? :D

Warunki zwycięstwa Osoba z największą liczbą punktów na koniec rundy

coś mi tu nie pasuje ... :confused:
 

DeletedUser164037

Guest
Wiadomo, że to nie są docelowe ustawienia, aczkolwiek z początku rubryka daty startu była pusta. Bodajże dziś rano się pojawił tam 28.01, hmm... no ale kmic się wykręca, to trzeba mu wierzyć :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry