łatwa Fuzja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser120082
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 46 50,0%
  • Nie

    Głosy: 46 50,0%

  • W sumie głosujących
    92
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser120082

Guest
Mam pomysł na lepszą i łatwiejszą fuzję ,mianowicie:zrobić dział w dyplomacji PODANIE O FUZJĘ , w której edytować może tylko i wyłącznie założciel ,pisze się tam skrót plemia które by miało mieć z nimi fuzję , założyciel z drugiego plemia musi to potwierdzić a automatycznie plemiona by się połączyły.
 

DeletedUser

Guest
Hmm....a nie uważasz,że fuzja jest przede wszystkim wolą członków plemienia:)??
Jeśli wystarczyłoby,by założyciel wyraził zgodę,to automatycznie plemię A łączy się z B i tworzy C! Ale Ja jako zwykły "pachołek" przyjmowalem zaproszenie do plemienia A i nie może być,że ktoś za Mnie decyduje i nagle znajduję się,gdzie indziej !

Dlatego jest dobrze tak,jak jest,a fuzje takie,jak tu przedstawiłeś robia plemion z n00bami,a nie PRO:)
 

DeletedUser120082

Guest
Hmm....a nie uważasz,że fuzja jest przede wszystkim wolą członków plemienia:)??
Jeśli wystarczyłoby,by założyciel wyraził zgodę,to automatycznie plemię A łączy się z B i tworzy C! Ale Ja jako zwykły "pachołek" przyjmowalem zaproszenie do plemienia A i nie może być,że ktoś za Mnie decyduje i nagle znajduję się,gdzie indziej !

Dlatego jest dobrze tak,jak jest,a fuzje takie,jak tu przedstawiłeś robia plemion z n00bami,a nie PRO:)

to można zrobić też tak że ten założycielrobił ankiete ,ale przecierz mi chodzi by tak właśnieb było bo by nie było kłótni kto gdzie kiedy,a poza tym można opuścić plemię"C"
 

DeletedUser115218

Guest
na nie... a poza tym, zwykle gdy robi się masówkę wybiera się najlepszych graczy (część lub całe plemię) i takie tematy były i jak dotąd - nie wprowadzili takiej opcji
 

DeletedUser

Guest
Człowieku za nim założysz nowy temat lepiej poczytaj forum bo podobny temat wczoraj czytałem, a dla twojego pomysłu jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Lenistwo co niektórych jest przerażające. Poszukać się nie chce i głupoty piszą. na NIE
 

DeletedUser100256

Guest
Skoro jest ankieta to i ja zagłosuje.

Oczywiscie na NIE a powodu to chyba podawac nie muszę
 

DeletedUser

Guest
A porozmawiać nie łaska? Uzgodnić warunki itp? Nie, bezsensu.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm toolbar zeby druga strona przyjela nawet takie coś jak fuzja na tej zasadzie i tak musi być wszystko uzgodnione
 

DeletedUser

Guest
Hmm....a nie uważasz,że fuzja jest przede wszystkim wolą członków plemienia:)??
Jeśli wystarczyłoby,by założyciel wyraził zgodę,to automatycznie plemię A łączy się z B i tworzy C! Ale Ja jako zwykły "pachołek" przyjmowalem zaproszenie do plemienia A i nie może być,że ktoś za Mnie decyduje i nagle znajduję się,gdzie indziej !

Dlatego jest dobrze tak,jak jest,a fuzje takie,jak tu przedstawiłeś robia plemion z n00bami,a nie PRO:)

Alez przeciez jestes noobem ;**
 

DeletedUser

Guest
Hmm....a nie uważasz,że fuzja jest przede wszystkim wolą członków plemienia:)??
Jeśli wystarczyłoby,by założyciel wyraził zgodę,to automatycznie plemię A łączy się z B i tworzy C! Ale Ja jako zwykły "pachołek" przyjmowalem zaproszenie do plemienia A i nie może być,że ktoś za Mnie decyduje i nagle znajduję się,gdzie indziej !

Dlatego jest dobrze tak,jak jest,a fuzje takie,jak tu przedstawiłeś robia plemion z n00bami,a nie PRO:)

Ja jestem za.
Po pierwsze - zawsze to ja jestem założycielem :p a po drugie zawsze jest opcja "Opuść plemię". A chyba jest łatwiej o coś takiego, niż prosić przez pół dnia rekrutanta plemienia B o zaproszenie :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Jestem na "nie"... Bo jak ktoś chce fuzji to przechodzi a jak nie to niech szuka nowego plemiona...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja jestem na nie, jak ktoś umie rozmawiać o fuzji i ma dar przekonywania to sam sobie zrobi fuzję;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry